Купа БФС, 1/8 финали, деца, юноши младша и юноши старша възраст, сезон 2019/2020 г.

14 Октомври 2019 16:43
 

КУПА БФС

деца р.2006 г.

сезон 2019/2020 г.

 

1/8 финали, първи срещи:

ПФК/ФК

Стадион:

Дата:

Час:

ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“ЦСКА-София“Сф

Гнездо на орли

29.10.2019

10:00

ПФК“Черно море“Вн - ПФК“Ботев“Пд

Корабостроител

29.10.2019

11:00

ПОФК“Ботев“Вц - ПФК“Локомотив“Пд

Хр.Ботев

29.10.2019

11:00

ФК“Национал“Сф - ПФК“Славия“Сф

НСА

29.10.2019

11:00

ПФК“Спартак-ПД-1947“Пд - ФК“Етър“В.Т.

Тодор Диев

29.10.2019

12:00

ПФК“Берое“СтЗ - ПФК“Септември“Сф

изк.терен

29.10.2019

12:00

ПФК“Дунав“Рс - ФК“Черноморец1919“Бс

Дунав

29.10.2019

11:00

ПФК“Левски“Сф - ФК“Спартак 1919“Пл

Г.Аспарухов

29.10.2019

14:00

 

1/8 финали, срещи реванш:

ПФК/ФК

Стадион:

Дата:

Час:

ПФК“Ботев“Пд - ПФК“Черно море“Вн

Коматево

06.11.2019

11:00

ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Лудогорец“Рз

ВТУ“Т.Каблешков“

06.11.2019

11:30

ФК“Етър“В.Т. - ПФК“Спартак-ПД-1947“Пд

Хр.Ботев/Дебелец/

06.11.2019

12:00

ПФК“Славия“Сф - ФК“Национал“Сф

Славия

06.11.2019

14:00

ФК“Черноморец1919“Бс - ПФК“Дунав“Рс

Черноморец

06.11.2019

11:00

ФК“Спартак 1919“Пл - ПФК“Левски“Сф

Бели орли

06.11.2019

14:00

ПФК“Локомотив“Пд - ПОФК“Ботев“Вц

Локомотив

06.11.2019

14:00

ПФК“Септември“Сф - ПФК“Берое“СтЗ

57-у-ще

06.11.2019

14:00

 

КУПА БФС

юноши младша възраст р.2004 г.

сезон 2019/2020 г.

 

1/8 финали, първи срещи:

ПФК/ФК

Стадион:

Дата:

Час:

ФК“Спартак 1919“Пл - ПФК“Черно море“Вн

Бели орли

29.10.2019

10:00

ПФК“Нефтохимик“Бс - ПФК“ЦСКА-София“Сф

Българово

29.10.2019

11:00

ПФК“Левски“Сф - ФК“Царско село“Сф

Г.Аспарухов

29.10.2019

11:00

ФК“Спартак1918“Вн - ПФК“Монтана“Мон

Спорт Палас

29.10.2019

11:00

ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“Славия“Сф

Гнездо на орли

29.10.2019

12:00

ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Ботев“Пд

Локомотив

29.10.2019

11:00

ФК“Национал“Сф - ПФК“Берое“СтЗ

НСА

29.10.2019

14:00

ПФК“Спартак-ПД-1947“Пд - ФК“Етър“В.Т.

Спартак

29.10.2019

14:00

 

1/8 финали, срещи реванш:

ПФК/ФК

Стадион:

Дата:

Час:

ПФК“Славия“Сф - ПФК“Лудогорец“Рз

Славия

06.11.2019

10:00

ПФК“Черно море“Вн - ФК“Спартак 1919“Пл

Корабостроител

06.11.2019

11:00

ПФК“Монтана“Мон - ФК“Спартак1918“Вн

Огоста

06.11.2019

11:00

ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Нефтохимик“Бс

ВТУ“Т.Каблешков“

06.11.2019

13:30

ПФК“Ботев“Пд - ПФК“Локомотив“Пд

Коматево

06.11.2019

14:00

ФК“Царско село“Сф - ПФК“Левски“Сф

Царско село

06.11.2019

14:00

ПФК“Берое“СтЗ - ФК“Национал“Сф

изк.терен

06.11.2019

14:00

ФК“Етър“В.Т. - ПФК“Спартак-ПД-1947“Пд

Хр.Ботев/Дебелец/

06.11.2019

14:00

 

КУПА БФС

юноши старша възраст р.2002 г.

сезон 2019/2020 г.

 

1/8 финали, първи срещи:

15 октомври, 2019 г.

ПФК/ФК

ПФК“Берое“СтЗ

0-3

ПФК“Лудогорец“Рз

ФК“Черноморец“Бс

2-0

ПФК“Монтана“Мон

ПФК“Черно море“Вн

1-0

ПФК“Локомотив“Пд

ФК“Сокол“Мар

0-2

ПФК“Ботев“Пд

ОФК“Локомотив“Г.О

0-5

ПФК“Славия“Сф

ПФК“Левски“Сф

2-1

ПФК“Септември“Сф

ФК“Ботев 57“Сф

1-6

ПФК“ЦСКА-София“Сф

ФК“Етър“В.Т.

1-1

ПФК“Дунав“Рс

 

1/8 финали, срещи реванш:

ПФК/ФК

Стадион:

Дата:

Час:

ПФК“Монтана“Мон - ФК“Черноморец“Бс

Огоста

21.10.2019

11:00

ПФК“Локомотив“Пд - ПФК“Черно море“Вн

Локомотив

21.10.2019

11:00

ПФК“Ботев“Пд - ФК“Сокол“Мар

Коматево

21.10.2019

15:00

ПФК“Славия“Сф - ОФК“Локомотив“Г.О

Славия

21.10.2019

15:00

ПФК“Септември“Сф - ПФК“Левски“Сф

Драгалевци

21.10.2019

15:00

ПФК“ЦСКА-София“Сф - ФК“Ботев 57“Сф

Панчарево

21.10.2019

15:00

ПФК“Дунав“Рс - ФК“Етър“В.Т.

Дунав

21.10.2019

15:00

ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“Берое“СтЗ

Гнездо на орли

05.11.2019

11:00

 

Още последни новини

Изявление на Българския футболен съюз

21 Ноември 2019 15:05
Във връзка и в коректен отговор на поредицата излъчени репортажи в централните новини по БТВ относно разходването на средства по съвместни програми между Българския футболен съюз и Министерството на младежта и спорта, ръководството на БФС държи да подчертае следното: 1...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 13:30 ч. Локомотив - Енко                гр.Стара Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Галиян Гонев     АС1: Стефан Георгиев     АС2: Кристиян Петров СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

21 Ноември 2019 15:01
23 Ное 2019 г. Събота 12:00 ч. Етър - Спортика              с.Царева ливада, ст.„Републиканец“ ГС: Галя Ечева        АС1: Йорданка Корчева        АС2: Ренета Димитрова 23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Левски - НСА        ...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-15

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. УФК Асти U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Иван Георгиев Пенчев    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Пламен Георгиев Загоров       23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Калоян...

Съдийски назначения 14-ти кръг U-17

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 11:00 ч. ФК Витоша U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Антонио Янчев Костадинов          23 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 13-ти кръг U-19

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ФК Дунав U19 - ОФК Пирин Бл U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Йордан Митев Йорданов         23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Верея U19 - ПФК Монтана U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

21 Ноември 2019 15:00
23 Ное 2019 г. Събота 14:30 ч. ПФК Септември - ОФК Поморие ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Станислав Руменов Груев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев                 ...

Съдийски назначения 17-ти кръг Първа лига

21 Ноември 2019 15:00
22 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК Витоша ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Владимир Ангелов Велев 4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов                     СН:  ...

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

България U19 отстъпи на Турция в последния си двубой от евроквалификациите

19 Ноември 2019 16:26
Юношеският национален отбор на България до 19 г. завърши на второ място в квалификационната си група за Евро 2020, след като отстъпи на домакина Турция с 1:2 в последния си двубой. Въпреки поражението възпитаниците на Ангел Стойков могат да са доволни от представянето си, тъй...