Logo
Language:

Решение СТК 15.01.2020

15 Януари 2020 13:38
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 15.01.2020 г

 

 

  • Приема предложената програма за провеждане на 1/4 Финал Купа България

1/4 Финал Купа България

 

Дата

Домакин

 

Гост

 

 

03.03 /вторник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Ботев Вр

18.00

Диема спорт

04.03 /сряда/

Ботев Гъл

-

Ботев Пд

18.00

Диема спорт

05.03/четвъртък/

Левски

-

Лудогорец

19.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от XXI -ви до XXIV -ти кръг на Първа лига, както следва:

XXI кръг

14.02 /петък/

Царско село

-

Витоша

17.00

Диема спорт

15.02 /събота/

Левски

-

ЦСКА –София

14.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

16.02 /неделя/

Берое

-

Етър ВТ

12.00

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

14.30

Диема спорт

 

Дунав

-

Черно море

17.00

Диема спорт

17.02/понеделник/

Арда Кж

-

Славия

17.00

Диема спорт

 

XXII кръг

22.02 /събота/

Ботев Вр

-

Арда Кж

12.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

14.15

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Ботев Пд

16.30

Диема спорт

23.02 /неделя/

Витоша

-

Берое

12.00

Нова спорт

 

Локомотив Пд

-

Царско село

14.15

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Лудогорец

16.30

Диема спорт

24.02/понеделник/

Славия

-

Дунав

17.00

Диема спорт

 

ХXIII кръг

28.02 /петък/

Берое

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

29.02 /събота/

Дунав

-

Ботев Вр

12.30

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Царско село

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

01.03 /неделя/

Левски

-

Славия

13.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Лудогорец

18.15

Диема спорт

02.03/понеделник/

Витоша

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

 

XXIV кръг

06.03 /петък/

Черно море

-

Царско село

17.30

Диема спорт

07.03 /събота/

Етър ВТ

-

Арда Кж

12.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Витоша

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Берое

17.30

Диема спорт

08.03 /неделя/

Славия

-

Ботев Пд

12.30

Нова спорт

 

Ботев Вр

-

Левски

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Дунав

17.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за XIX -ти и XXII -ри кръг на Втора лига, както следва:

 

XIX кръг

15.02 /събота/

Нефтохимик 1962

-

Монтана

12.00

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Пирин Бл

12.30

 

16.02 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Локомотив Сф

14.00

 

 

Хебър Пз

-

Спартак Вн

14.00

 

 

Кариана

-

Поморие

14.00

 

 

Черноморец Бч

-

Локомотив ГО

14.00

 

 

Литекс

-

Струмска слава

15.00

 

17.02/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Спартака Пл

14.00

 

 

Септември Сф

 

Почива

 

 

Август

XX кръг

21.02/петък/

Пирин Бл

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

22.02 /събота/

Струмска слава

-

Черноморец Бч

14.00

 

 

Локомотив ГО

-

Кариана

14.00

 

 

Поморие

-

Нефтохимик 1962

14.00

 

 

Монтана

-

Хебър Пз

15.00

 

 

Спартак Вн

-

ЦСКА 1948

14.00

 

 

Локомотив Сф

-

Ботев Гълъбово

14.00

 

24.02/понеделник/

Спартака Пл

-

Лудогорец ІІ

14.00

 

 

Литекс

-

Почива

 

 

 

XXI кръг

27.02./четвъртък/

ЦСКА 1948

-

Монтана

17.30

Диема спорт

29.02 /събота/

Локомотив Сф

-

Пирин Бл

14.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Спартака Пл

14.00

 

 

Хебър Пз

-

Поморие

14.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Локомотив ГО

14.00

 

 

Кариана

-

Струмска слава

14.00

 

 

Литекс

-

Септември Сф

15.00

 

02.03/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Спартак Вн

14.00

 

 

Черноморец Бч

-

Почива

 

 

 

 

XXII кръг

07.03 /събота/

Септември Сф

-

Черноморец Бч

14.00

 

 

Струмска слава

-

Нефтохимик 1962

14.00

 

 

Спартака Пл

-

Локомотив Сф

14.00

 

 

Пирин Бл

-

Литекс

17.00

 

08.03/неделя/

Поморие

-

ЦСКА 1948

14.00

 

 

Спартак Вн

-

Ботев Гълъбово

14.00

 

09.03/понеделник/

Монтана

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

Локомотив ГО

-

Хебър Пз

17.30

Диема спорт

 

Кариана

-

Почива

 

 

 

 

         Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.

         БФС си запазва правото на промени в програмата

 

 

 

Секретар СТК:

                                                                                              /Н.Михайлов/

 

Още последни новини

Александър Димитров ще бъде жури на престижен футболен форум в Будапеща

19 Април 2024 16:47
Селекционерът на младежкия национален отбор Александър Димитров ще вземе участие в престижния “Футболен Форум 2024”, домакин на който ще е Будапеща. Специалисти, лидери в бранша и заинтересовани страни от цял свят ще се срещнат в Groupama Arena на 23 април, за да обсъдят...

БФС и УЕФА заедно в борбата с кибертормоза

19 Април 2024 08:37
Българският футболен съюз и УЕФА обединяват усилия срещу все по-наболял проблем напоследък, а именно - кибертормоза. През последните години борбата с езика на омразата, използван във виртуалното пространство, е сред основните социални приоритети на европейската футболна...

Решение ДК 18.04.2024

18 Април 2024 18:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  18.04.2024 г.   28-ми кръг ВПЛ     С предупреждения – 4 състезатели     ПО ДОКЛАД НЯМА   Купа България ½ финали   ...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Дочо Димитров Михов           20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            20 април 2024 г....

Честит рожден ден на Кирил Домусчиев

18 Април 2024 10:02
Днес своя 55-и рожден ден празнува Кирил Домусчиев. Собственикът на футболен клуб “Лудогорец” е роден на 18 април 1969 г. в София. Магистър по Индустриален мениджмънт и маркетинг от Техническия университет, основател на „Напредък Холдинг” АД (чрез „Кимаго”...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС:    Жельо Росенов Ненчев    АС1:    Атанас Димитров Тодоров    АС2:    Никола Йорданов Видов          18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов            18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                 СН:  ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов...