Решение СТК 15.01.2020

15 Януари 2020 13:38
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 15.01.2020 г

 

 

  • Приема предложената програма за провеждане на 1/4 Финал Купа България

1/4 Финал Купа България

 

Дата

Домакин

 

Гост

 

 

03.03 /вторник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Ботев Вр

18.00

Диема спорт

04.03 /сряда/

Ботев Гъл

-

Ботев Пд

18.00

Диема спорт

05.03/четвъртък/

Левски

-

Лудогорец

19.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от XXI -ви до XXIV -ти кръг на Първа лига, както следва:

XXI кръг

14.02 /петък/

Царско село

-

Витоша

17.00

Диема спорт

15.02 /събота/

Левски

-

ЦСКА –София

14.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

16.02 /неделя/

Берое

-

Етър ВТ

12.00

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

14.30

Диема спорт

 

Дунав

-

Черно море

17.00

Диема спорт

17.02/понеделник/

Арда Кж

-

Славия

17.00

Диема спорт

 

XXII кръг

22.02 /събота/

Ботев Вр

-

Арда Кж

12.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

14.15

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Ботев Пд

16.30

Диема спорт

23.02 /неделя/

Витоша

-

Берое

12.00

Нова спорт

 

Локомотив Пд

-

Царско село

14.15

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Лудогорец

16.30

Диема спорт

24.02/понеделник/

Славия

-

Дунав

17.00

Диема спорт

 

ХXIII кръг

28.02 /петък/

Берое

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

29.02 /събота/

Дунав

-

Ботев Вр

12.30

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Царско село

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

01.03 /неделя/

Левски

-

Славия

13.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Лудогорец

18.15

Диема спорт

02.03/понеделник/

Витоша

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

 

XXIV кръг

06.03 /петък/

Черно море

-

Царско село

17.30

Диема спорт

07.03 /събота/

Етър ВТ

-

Арда Кж

12.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Витоша

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Берое

17.30

Диема спорт

08.03 /неделя/

Славия

-

Ботев Пд

12.30

Нова спорт

 

Ботев Вр

-

Левски

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Дунав

17.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за XIX -ти и XXII -ри кръг на Втора лига, както следва:

 

XIX кръг

15.02 /събота/

Нефтохимик 1962

-

Монтана

12.00

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Пирин Бл

12.30

 

16.02 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Локомотив Сф

14.00

 

 

Хебър Пз

-

Спартак Вн

14.00

 

 

Кариана

-

Поморие

14.00

 

 

Черноморец Бч

-

Локомотив ГО

14.00

 

 

Литекс

-

Струмска слава

15.00

 

17.02/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Спартака Пл

14.00

 

 

Септември Сф

 

Почива

 

 

Август

XX кръг

21.02/петък/

Пирин Бл

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

22.02 /събота/

Струмска слава

-

Черноморец Бч

14.00

 

 

Локомотив ГО

-

Кариана

14.00

 

 

Поморие

-

Нефтохимик 1962

14.00

 

 

Монтана

-

Хебър Пз

15.00

 

 

Спартак Вн

-

ЦСКА 1948

14.00

 

 

Локомотив Сф

-

Ботев Гълъбово

14.00

 

24.02/понеделник/

Спартака Пл

-

Лудогорец ІІ

14.00

 

 

Литекс

-

Почива

 

 

 

XXI кръг

27.02./четвъртък/

ЦСКА 1948

-

Монтана

17.30

Диема спорт

29.02 /събота/

Локомотив Сф

-

Пирин Бл

14.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Спартака Пл

14.00

 

 

Хебър Пз

-

Поморие

14.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Локомотив ГО

14.00

 

 

Кариана

-

Струмска слава

14.00

 

 

Литекс

-

Септември Сф

15.00

 

02.03/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Спартак Вн

14.00

 

 

Черноморец Бч

-

Почива

 

 

 

 

XXII кръг

07.03 /събота/

Септември Сф

-

Черноморец Бч

14.00

 

 

Струмска слава

-

Нефтохимик 1962

14.00

 

 

Спартака Пл

-

Локомотив Сф

14.00

 

 

Пирин Бл

-

Литекс

17.00

 

08.03/неделя/

Поморие

-

ЦСКА 1948

14.00

 

 

Спартак Вн

-

Ботев Гълъбово

14.00

 

09.03/понеделник/

Монтана

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

Локомотив ГО

-

Хебър Пз

17.30

Диема спорт

 

Кариана

-

Почива

 

 

 

 

         Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.

         БФС си запазва правото на промени в програмата

 

 

 

Секретар СТК:

                                                                                              /Н.Михайлов/

 

Още последни новини

Пореден футболен комплекс, изграден от БФС, бе официално открит

08 Август 2020 16:37
Изпълнителният директор на БФС Борислав Попов и кметът на Сандански Атанас Стоянов откриха най-новото футболно съоръжение в града. На разположение на младите футболисти на ФК Вихрен Сандански и учениците от спортното училище в Сандански са три маломерни терена с...

Решение СТК 07.08.2020

07 Август 2020 17:05
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 07.08.2020 г       Предвид решение на Лицензионната комисия при БФС от 06.08.2020 година с което се отнема лиценза за професионалния футбол на ПФК „Дунав“ Русе, срещата от първи кръг на Втора...

Решение Ап.К. 06.08.2020

06 Август 2020 17:02
АПЕЛАТИВНА КОМИСИЯ РЕШЕНИЕ № 3 /06.08.2020г. По жалба на ПФК „Лудогорец 1945” гр. Разград Апелативната комисия след като се запозна с обстоятелствата по жалбата, разгледа я по същество и се запозна с експертното становище на Съд. комисия: РЕШИ: Жалбата на ПФК „Лудогорец...

Почина дългогодишната служителка на ТШФ Рени Лазарова

06 Август 2020 14:50
След кратко боледуване днес почина дългогодишният сътрудник на Треньорската школа към БФС Рени Лазарова. Поклонението ще се състои в храма "Свети Андрей" на ул. "Опълченска" 112 от 10:00 ч. на 8.08.2020 г. (събота)

БФС желае успех на клубовете през новия сезон

06 Август 2020 12:12
Ръководството на Българския футболен съюз пожелава успех на клубовете от всички нива на футбола ни през новия състезателен сезон 2020/2021 г. Убедени сме, че въпреки сериозните проблеми, причинени от глобалната пандемия, всички членове на българското футболно семейство ще...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

06 Август 2020 11:30
7 Авг 2020 г. Петък 09:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Калин Валентинов Киров    АС2:    Валентин Илиев Атанасов     7 Авг 2020 г. Петък 09:30 ч. ФК Национал U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Любослав...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

06 Август 2020 11:30
7 Авг 2020 г. Петък 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов       7 Авг 2020 г. Петък 10:00 ч. ФК Сокол U17 - ПФК Черно море U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

06 Август 2020 11:30
8 Авг 2020 г. Събота 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Национал U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Радостин Николов Бодуров         8 Авг 2020 г. Събота 18:00 ч. ФК Сокол Марково U19 - ОФК Пирин Бл U19...

Насоки за провеждане и организация на турнири и първенства в календара на Аматьорската футболна лига, сезон 2020/2021 г.

05 Август 2020 15:28
МЕДИЦИНСКА КОНЦЕПЦИЯ В случая са нужни редица превантивни мерки – като целта е както превенция на заразяване на участниците, така и превенция на разпространение на инфекцията в евентуален случай на зараза въпреки мерките. Медицинските мерки за осигуряване...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

05 Август 2020 15:00
7, Авг 2020 г. Петък 20:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК ЦСКА-София ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                    ...