БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 28.02.2020 г
- Срещата от 24-ти кръг на Първа лига между отборите на ФК „Етър“ ВТ и ПФК „Арда“ Кж, ще се играе по програма на 07.03/събота/ от 12.30 часа и ще се предава по Нова ТВ вместо по Диема спорт.
- Срещата от 24-ти кръг на Първа лига между отборите на ФК „Славия 1913“ Сф и ПФК „Ботев“ Пд, ще се играе по програма на 08.03/неделя/ от 12.30 часа и ще се предава по Диема спорт вместо по Нова ТВ.
- Предвид гостуването на ПФК „Лудогорец 1945“ Рз в Милано, град граничещ с карантинна зона и установени заболели от коронавирус и с цел запазване на здравето на всички участници в организацията на футболно състезание и изчакване на резултатат от пробите взети от състезателите и щаба на ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, срещата от 23-ти кръг на Първа лига между отборите на ПФК „Арда“ Кж и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, ще се играе на 18.03/сряда/2020 година от 18.00 часа, вместо на 01.03/неделя/2020 г от 16.45 ч.
Приема предложената програма за 25 ти и 26-ти кръг на Първа лига, както следва:
XXV кръг
13.03 /петък/ |
Царско село |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
14.03 /събота/ |
Дунав |
- |
Арда Кж |
12.30 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Етър ВТ |
14.45 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Лудогорец |
17.15 |
Диема спорт |
15.03 /неделя/ |
Ботев Пд |
- |
Ботев Вр |
12.30 |
Нова спорт |
|
Берое |
- |
Черно море |
14.45 |
Диема спорт |
|
Витоша |
- |
ЦСКА –София |
17.30 |
Диема спорт |
XXVI кръг
20.03 /петък/ |
Черно море |
- |
Витоша |
17.30 |
Диема спорт |
21.03 /събота/ |
Ботев Вр |
- |
Царско село |
13.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Ботев Пд |
15.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Локомотив Пд |
18.00 |
Диема спорт |
22.03 /неделя/ |
Етър ВТ |
- |
Дунав |
12.00 |
Диема спорт |
|
Арда Кж |
- |
Левски |
14.15 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Берое |
16.15 |
Нова спорт |
Приема предложената програма за 23 ти и 24-ти кръг на Втора лига, както следва:
XXIII кръг 15.30
14.03 /събота/ |
Спартака Пл |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Спартак Вн |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Монтана |
|
|
|
Хебър Пз |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Кариана |
- |
Септември Сф |
|
|
|
Черноморец Бч |
- |
Литекс |
|
|
16.03/понеделник/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Локомотив ГО |
17.30 |
Диема спорт |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Поморие |
3 : 0 сл |
|
|
Нефтохимик 1962 |
- |
Почива |
|
|
XXIV кръг 15.30
20.03 /петък/ |
Септември Сф |
- |
Нефтохимик 1962 |
|
|
|
Литекс |
- |
Кариана |
|
|
21.03 /събота/ |
Струмска слава |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
Спартака Пл |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Черноморец Бч |
17.00 |
|
22.03 /неделя/ |
Локомотив ГО |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
23.03/понеделник/ |
Монтана |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
|
Поморие |
- |
Ботев Гълъбово |
3 : 0 сл |
|
|
Хебър Пз |
- |
Почива |
|
|
БФС си запазва правото за промени в програмата.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/