Съобщение
Срещите реванш за полуфинала на Купа България ще се проведат както следва:
Купа на България 1/2 финали реванш
23.06 /вторник/ |
Левски |
- |
Локомотив Пд |
20.30 |
Диема спорт |
24.06 /сряда/ |
ЦСКА |
- |
Ботев Пд |
20.30 |
Диема спорт |
Купа на България финал
01.07 /сряда/ |
|
- |
|
19.15 |
Диема спорт |
Срещите от Втората фаза на Първа лига ще се проведат както следва:
27 кръг
Първа шестица
20.06 /събота/ |
ЦСКА –София |
- |
Левски |
16.15 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Славия |
18.30 |
Диема спорт |
21.06 /неделя/ |
Лудогорец |
- |
Берое |
20.15 |
Диема спорт |
Група А
19.06 /петък/ |
Черно море |
|
Витоша |
18.15 |
Нова спорт |
22.06/понеделник/ |
Етър ВТ |
- |
Царско село |
20.30 |
Диема спорт |
Група Б
19.06 /петък/ |
Арда Кж |
|
Дунав |
21.00 |
Диема спорт |
20.06 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Ботев Вр |
21.00 |
Диема спорт |
28 кръг
Първа шестица
27.06 /събота/ |
Победителят от 1/2 финалната среща - ЦСКА – Ботев Пд |
|||||
|
Славия - ЦСКА -София |
или |
Арда – Ботев Пд |
18.45 |
Диема спорт |
|
27.06 /събота/ |
Победителят от 1/2 финалната среща – Левски - Локомотив Пд |
|||||
|
Берое - Левски |
или |
Лудогорец – Локомотив Пд |
21.00 |
Диема спорт |
|
28.06 /неделя/ |
Загубилият от 1/2 финалната среща – Левски - Локомотив Пд |
|||||
|
Берое - Левски |
или |
Лудогорец – Локомотив Пд |
21.00 |
Диема спорт |
|
29.06 /понеделник/ |
Загубилият от 1/2 финалната среща - ЦСКА – Ботев Пд |
|||||
|
Славия - ЦСКА -София |
или |
Арда – Ботев Пд |
21.00 |
Диема спорт |
|
Група А
26.06 /петък/ |
Черно море |
|
Етър ВТ |
18.45 |
Диема спорт |
26.06 /петък/ |
Витоша |
- |
Царско село |
21.00 |
Диема спорт |
Група Б
29.06/понеделник/ |
Дунав |
- |
Ботев Вр |
18.45 |
Нова спорт |
||||
27.06 /събота/ |
Победителят от 1/2 финалната среща - ЦСКА – Ботев Пд |
||||||||
|
Славия - ЦСКА -София |
или |
Арда – Ботев Пд |
18.45 |
Диема спорт |
||||
29.06 /понеделник/ |
Загубилият от 1/2 финалната среща - ЦСКА – Ботев Пд |
||||||||
|
Славия - ЦСКА -София |
или |
Арда – Ботев Пд |
21.00 |
Диема спорт |
||||
НМ - ОСТ