Решение СТК 28.07.2020

28 Юли 2020 17:46
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 28.07.2020 г

 

 

 

Есен

Август

Суперкупа на България

02.08 /неделя/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

20.30

Диема спорт

 

І кръг

07.08 /петък/

ЦСКА 1948

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

08.08 /събота/

Монтана

-

Арда Кж

17.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

09.08 /неделя/

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

18.45

Диема спорт

 

Славия

-

Черно море

21.00

Диема спорт

10.08/понеделник/

Левски

-

Берое

20.00

Диема спорт

11.08/вторник/

Царско село

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

 

ІІ кръг

14.08 /петък/

Лудогорец

-

Славия

20.00

Диема спорт

15.08 /събота/

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Левски

20.00

Диема спорт

16.08 /неделя/

Етър ВТ

-

Черно море

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

17.08/понеделник/

Царско село

-

Монтана

17.45

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

 

ІII кръг

21.08 /петък/

Славия

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

22.08 /събота/

Ботев Вр

-

ЦСКА-София

18.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Лудогорец

21.00

Диема спорт

23.08 /неделя/

Левски

-

Царско село

17.45

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Берое

20.00

Диема спорт

24.08/понеделник/

Монтана

-

Етър ВТ

18.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Арда Кж

21.00

Диема спорт

 

ІV кръг

28.08 /петък/

Царско село

-

ЦСКА 1948

18.45

Диема спорт

 

Берое

-

Ботев Вр

21.00

Диема спорт

29.08 /събота/

Арда Кж

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

 

Монтана

-

Левски

19.00

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Лудогорец

21.15

Диема спорт

30.08 /неделя/

Локомотив Пд

-

Черно море

18.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Славия

21.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 1-ви до 5-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

Есен

Август

I кръг 18.00 часа

07.08 /петък/

Хебър Пз

-

Пирин Бл

17.45

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Миньор Пк

19.00

 

08.08 /събота/

Струмска слава

-

Септември Сф

 

 

 

Дунав Рс

-

Витоша Бистр

 

 

 

Янтра Гб

-

Кариана  

 

 

 

Спортист Своге

-

Локомотив Сф

 

 

 

Септември Сим

-

Литекс

19.00

 

 

Созопол

-

Добруджа

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Нефтохимик 1962

20.00

 

 

II кръг 18.00 часа

14.08 /петък/

Миньор Пк

-

Спортист Своге

17.45

Диема спорт

15.08 /събота/

Септември Сф

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

 

 

 

Добруджа

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Кариана  

-

Септември Сим

 

 

 

Струмска слава

-

Дунав Рс

 

 

 

Литекс

-

Созопол

19.00

 

 

Витоша Бистр

-

Хебър Пз

19.00

 

 

Пирин Бл

-

Янтра Гб

20.00

 

 

III кръг 18.00 часа

19.08 /сряда/

Янтра Гб

-

Витоша Бистр

18.00

Диема спорт 2

 

Дунав Рс

-

Септември Сф

 

 

 

Хебър Пз

-

Струмска слава

 

 

 

Спортист Своге

-

Добруджа

 

 

 

Септември Сим

-

Пирин Бл

19.00

 

 

Созопол

-

Кариана  

19.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Литекс

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Миньор Пк

20.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Локомотив Сф

20.00

 

 

IV кръг 18.00 часа

23.08 /неделя/

Миньор Пк

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Добруджа

-

Локомотив ГО

 

 

 

Струмска слава

-

Янтра Гб

 

 

 

Дунав Рс

-

Хебър Пз

 

 

 

Литекс

-

Спортист Своге

19.00

 

 

Витоша Бистр

-

Септември Сим

19.00

 

 

Пирин Бл

-

Созопол

20.00

 

24.08/понеделник/

Кариана  

-

Лудогорец ІІ

 

 

25.08/вторник/

Септември Сф

-

Локомотив Сф

18.00

Диема спорт

 

 

 

 

V кръг 18.00 часа

28.08 /петък/

Лудогорец ІІ

-

Пирин Бл

19.00

 

29.08 /събота/

Хебър Пз

-

Септември Сф

 

 

 

Янтра Гб

-

Дунав Рс

 

 

 

Спортист Своге

-

Кариана  

 

 

 

Септември Сим

-

Струмска слава

19.00

 

 

Созопол

-

Витоша Бистр

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Литекс

20.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Добруджа

20.00

 

31.08/понеделник/

Локомотив Сф

-

Миньор Пк

18.00

Диема спорт

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

 

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

Още последни новини

В НФБ „Бояна“ бе изтеглен жребият за новия сезон в Югозападната Трета лига

23 Юли 2021 12:10
В присъствието на изпълнителния директор на Българския футболен съюз Борислав Попов, вицепрезидента на БФС и председател на Аматьорската футболна лига Румян Вълков, председателя на Зоналния съвет – София Валентин Чакъров и техническия директор на БФС проф. д-р...

ЖФК Пълдин зае призовите места в двете възрастови групи в турнира за девойки в Бургас

22 Юли 2021 15:05
Тимът на ЖФК Пълдин триумфира в турнира за девойки, който се проведе в град Буграс през изминалите почивни дни. Събитието бе съвместно организирано от ЖФК Бургас, БФС и община Бургас и в него участие взеха общо 9 отбора във възрастовите групи до 13 години и до 17 години...

Сериозен интерес към програмата на БФС „Хайде да ритаме“ и в Сливенска област

22 Юли 2021 10:39
При голям интерес преминава инициативата на Българския футболен съюз „Хайде да ритаме” в малките населени места на Сливенска област. В безплатните тренировки, които се провеждат вече повече от месец, досега се включиха над 250 деца, а в началото на август към тях ще се...

Решение СТК 21.07.2021

21 Юли 2021 17:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.07.2021 г       СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Левски“ Сф на Илия Илия Асенов Димитров –състезател по футбол...

Изтеглен бе жребият за първенството в Югоизточна Трета лига, клубовете получиха топки от БФС

21 Юли 2021 15:27
Днес в Пловдив се състоя традиционната предсезонна среща на ръководството на БФС с клубовете от Югоизточна Трета лига, по време на която бе изтеглен и жребият за новия сезон в дивизията. Семинарът бе ръководен от председателя на Зоналния съвет на БФС - Пловдив Огнян...

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

21 Юли 2021 15:00
24, Юли 2021 г. Събота 18:30 ч. ОФК Янтра 2019 - Хебър 1918 ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                ...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

21 Юли 2021 15:00
23, Юли 2021 г. Петък 18:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Черно море ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    ВАР:    Георги Милков...

Решение ДК 20.07.2021

20 Юли 2021 17:09
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  20.07.2021 г. По сезиране от Антидопингов център за неправилно подадена информация за местонахождение за месец юли, на основание чл.45а от ДП /2021/2022/, ДК наказва  ПФК „ЦСКА-София“ гр. София с имуществена...

Предсезонната среща на клубовете от Северозападната Трета лига се проведе днес

20 Юли 2021 15:06
Днес във Велико Търново се проведе традиционната предсезонна среща на ръководителите на клубовете от Северозападната Трета лига с ръководството на Зоналния съвет на БФС. Председателят на Зоналния съвет на БФС Бончо Генчев съобщи, че есенният дял ще започне на 7 август от...

БФС желае успех на клубовете през новия сезон

20 Юли 2021 12:40
Ръководството на Българския футболен съюз пожелава успех на клубовете от всички нива на футбола ни през новия състезателен сезон 2021/2022 г. Използваме случая да поздравим всички членове на българското футболно семейство за демонстрираната отдаденост въпреки огромните...