Решение СТК 19.01.2021

19 Януари 2021 15:17
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 19.01.2021 г

 

 

 

 

  • СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ на Викторио Димитров Павлов – старши треньор, считано от 27.10.2020 година.
  • Поради прекратяване по вина на  ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ на  срещата от 16-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Лудогорец 2“ и ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“, на основание чл. 24, ал 9 от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2020/2021, се присъжда служебна загуба за ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“. Към резултата при прекратяването на срещата 2 : 0, се прибавят три гола за ПФК „Лудогорец 2“, като крайния резултат на срещата става 5 : 0 в полза на ПФК „Лудогорец 2“.
  • Поради заявено напускане на Първенството на Втора лига, отбора на ФК „Кариана“ Ерден се изважда от състава на групата и на основание чл. 24, ал. 8 и във връзка с чл.24, ал. 7от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2020/2021,  през следващата спортно-състезателна година отбора ще може да се състезава в Четвърто ниво на българския футбол – „А“ ОФГ  . На основание чл. 24, ал. 11, буква б/ от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2020/2021, резултатите в играните от ФК „Кариана“ Ерден до този момент срещи се запазват,  а в срещите оставащи до края на първенството се присъжда служебна загуба при резултат от 3:0 в полза на отборите, с които следва да играе по програма. 
  • Отложената среща от 1/16 финал за купа България между отборите на ОФК“Спортист“ Своге и ПФК „Лудогорец 1945“, ще се играе на 11.02/четвъртък/ 2021 от 14.30 часа. По искане на ОФК „Спортист“ Своге и съгласие на ПФЛ срещата ще се играе на ст. Хювефарма Арена – гр.Разград.
  • Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/8 финалите за купа България, както следва:

 

Купа България 1//8 финал

01.03 /понеделник/

Локомотив Пд

-

Беласица

17.30

Диема спорт

02.03 /вторник/

Етър ВТ

-

Арда Кж

17.30

 

 

ЦСКА-София

-

Черно море

17.30

Диема спорт

03.03/сряда/

Ботев Пд

-

ЦСКА1948

12.00

Диема спорт

 

Царско село

-

Спортист/Лудогорец

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Берое

18.00

Диема спорт

04.03 /четвъртък/

Славия

-

Монтана

17.30

 

 

Ботев Вр

-

Черноморец /Бч/

17.30

 

 

  • Приема предложената програма от 17-ти до 20-ти кръг на Първа лига, както и отложени срещи, както следва:

Пролет

Февруари

Отложена среща от 1/16 финал купа България

11.02/четвъртък/

Спортист-  Своге

-

Лудогорец Рз

14.30

Диема спорт

 

XVII кръг

12.02 /петък/

Ботев Пд

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

13.02 /събота/

Ботев Вр

-

Берое

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Локомотив Пд

15.00

Диема спорт

 

Славия

-

ЦСКА-София

17.30

Диема спорт

14.02 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Царско село

14.30

Диема спорт

 

Левски

-

Монтана

17.00

Диема спорт

15.02/понеделник/

Лудогорец

-

Етър ВТ

16.00

Диема спорт

 

XVIII кръг

19.02 /петък/

Монтана

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

20.02 /събота/

Арда Кж

-

Ботев Вр

12.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Черно море

17.30

Диема спорт

21.02 /неделя/

Берое

-

Славия

14.30

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Левски

17.00

Диема спорт

22.02 /понеделник/

Царско село

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

XIX кръг

26.02 /петък/

Локомотив Пд

-

Етър ВТ

17.30

Нова спорт

27.02 /събота/

Славия

-

Арда Кж

12.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА-София

15.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Берое

17.45

Диема спорт

28.02 /неделя/

Ботев Вр

-

Царско село

12.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Монтана

14.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Левски

17.00

Диема спорт

 

Март

XX кръг

06.03 /събота/

Арда Кж

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

07.03 /неделя/

Етър ВТ

-

ЦСКА 1948

12.00

Диема спорт

 

Берое

-

Лудогорец

14.30

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

08.03 /понеделник/

Царско село

-

Славия

17.30

Диема спорт

09.03/вторник/

Монтана

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 18-ти до 22-ри кръг на Втора лига, както следва:

Пролет

Февруари

XVIII кръг 14.00

12.02/петък/

Пирин Бл

-

Хебър Пз

15.00

Диема спорт

13.02 /събота/

Септември Сф

-

Струмска слава

 

 

 

Литекс

-

Септември Сим

 

 

 

Добруджа

-

Созопол

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Локомотив ГО

 

 

15.02 /понеделник/

Локомотив Сф

-

Спортист Своге

13.30

Диема спорт

16.02/вторник/

Миньор Пк

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Янтра Гб

-

Почива

 

 

 

XIX кръг 14.00

20.02 /събота/

Нефтохимик 1962

-

Септември Сф

 

 

 

Спортист Своге

-

Миньор Пк

 

 

 

Созопол

-

Литекс

 

 

21.02 /неделя/

Янтра Гб

-

Пирин Бл

12.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Добруджа

 

 

22.02/понеделник/

Локомотив ГО

-

Локомотив Сф

15.00

Диема спорт

 

Хебър Пз,Септември Сим, Струмска слава

-

Почиват

 

 

 

XX кръг 14.00

26.02/петък/

Пирин Бл

-

Септември Сим

15.00

Диема спорт

27.02 /събота/

Добруджа

-

Спортист Своге

 

 

 

Миньор Пк

-

Локомотив ГО

 

 

 

Локомотив Сф

-

Нефтохимик 1962

 

 

28.02 /неделя/

Литекс

-

Лудогорец ІІ

 

 

01.03/понеделник/

Струмска слава

-

Хебър Пз

15.00

Диема спорт

 

Септември Сф, Янтра Гб, Созопол

-

Почиват

 

 

 

XXI кръг 15.30

05.03/петък/

Созопол

-

Пирин Бл

17.30

Диема спорт

06.03/събота/

Локомотив Сф

-

Септември Сф

12.30

Диема спорт

 

Нефтохимик 1962

-

Миньор Пк

 

 

 

Локомотив ГО

-

Добруджа

 

 

 

Янтра Гб

-

Струмска слава

 

 

07.03/неделя/

Спортист Своге

-

Литекс

 

 

 

Септември Сим, Хебър Пз Лудогорец ІІ

-

Почиват

 

 

 

XXII кръг 15.30

10.03 /сряда/

Септември Сф

-

Хебър Пз

15.30

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Септември Сим

 

 

 

Добруджа

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Пирин Бл

-

Лудогорец ІІ

 

 

11.03/четвъртък/

Миньор Пк

-

Локомотив Сф

15.30

Диема спорт

 

Литекс

-

Локомотив ГО

 

 

 

Янтра Гб, Созопол, Спортист Своге

-

Почиват

 

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                /Н.Михайлов/

Още последни новини

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

07 Март 2021 15:00
10 Мар 2021 г. Сряда 15:30 ч. ПФК Септември Сф - Хебър 1918 ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Андрей Венков Николов 4-ТИ:    Васил Петров Минев                    ...

Решение СТК 05.03.2021

05 Март 2021 14:53
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.03.2021 г     Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/4 финалите за купа България, както следва:   Купа България 1/4 финал   16.03 /вторник/ Лудогорец - ...

Решение ДК 05.03.2021

05 Март 2021 13:15
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  05.03.2021 г. ФК „Струмска слава“ Радомир – ФК „Хебър“  Пазарджик   20-ти кръг ВПЛ     С предупреждения –  3 състезатели     ...

БФС получи поздравления по повод националния празник на България

05 Март 2021 12:28
И.д. президентът на БФС Михаил Касабов получи поздравителни адреси по повод 143-годишнина от Санстефанския мирен договор. В писмо от футболната асоциация на Бахрейн президентът й Али Бин Халифа Ал Халифа, член на Организационния комитет на ФИФА и изтъкнат функционер в...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

04 Март 2021 15:12
6 Мар 2021 г. Събота 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Крум Ангелов Апостолов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов         6 Мар 2021 г. Събота 11:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

04 Март 2021 15:10
6 Мар 2021 г. Събота 11:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ФК Сокол U17 ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Георги Василев Димчев         6 Мар 2021 г. Събота 11:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Добруджа U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

04 Март 2021 15:07
6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. ФК Национал U19 - ПФК ЦСКА-София U19 ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Радостин Николов Бодуров      6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. ПФК Монтана U19 - ПФK Левски U19 ГС:  ...

Изявление на председателя на СК при БФС Костадин Гергинов

04 Март 2021 14:19
Във връзка с възникнало запитване и недоумение от страна на медиите, защо на срещата ПФК „ЦСКА-София“ – ПФК „Локомотив 1926“ Пловдив е назначен за главен съдия Валентин Железов, а не международен съдия, внасям следното пояснение: Георги Кабаков е от град...

Двубоите от първенството по женски футбол ще се излъчват по Спортал ТВ

04 Март 2021 14:11
На официална пресконференция днес президентът на АФЛ Румян Вълков, членът на комисията по женски футбол Таско Тасков и представителят на Спортал Мартин Томанов обявиха началото на ново партньорство за женския футбол. Най-интересните футболни срещи от Swiss capital league...

Съдийски назначения 13-ти кръг Държавно първенство за жени

04 Март 2021 13:34
6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. „Барокко“ - „Севлиево лейдис“     гр. София, ст. „Бонсист“ - изк. терен ГС: Кристина Георгиева    АС1: Георги Великов     АС2: Добрин Добринов  6 Мар 2021 г. Събота 13:30 ч. „НСА“ - „Риал“       ...