Logo
Language:

Решение СТК 24.03.2021

24 Март 2021 17:41
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 24.03.2021 г

 

 

  • Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/2 финалите за купа България, както следва:

Купа България 1/2 финали първи срещи

06.04 /вторник/

Арда Кж

-

Славия

19.30

Диема спорт

07.04/сряда/

ЦСКА-София

-

Лудогорец Рз

19.30

Диема спорт

Купа България 1/2 финали срещи реванш

13.04 /вторник/

Славия

-

Арда Кж

18.30

Диема спорт

14.04/сряда/

Лудогорец Рз

-

ЦСКА-София

18.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 23-ти до 26-ти кръг на Първа лига,  както следва:

 

Април

XXIII кръг

08.04 /четвъртък/

Ботев Вр

-

Ботев Пд

17.15

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Царско село

19.30

Диема спорт

09.04/петък/

Славия

-

ЦСКА 1948

19.30

Диема спорт

10.04 /събота/

Лудогорец

-

Монтана

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Арда Кж

20.00

Диема спорт

11.04 /неделя/

Черно море

-

Левски

19.45

Диема спорт

12.04 /понеделник/

Берое

-

Етър ВТ

19.30

Диема спорт

 

XXIV кръг

15.04 /четвъртък/

Монтана

-

Локомотив Пд

19.30

Диема спорт

16.04 /петък/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

17.15

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Черно море

19.30

Диема спорт

17.04/събота/

Ботев Пд

-

Славия

17.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Берое

20.00

Диема спорт

18.04/неделя/

Царско село

-

ЦСКА-София

15.30

Диема спорт

 

Левски

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

 

XXV кръг

20.04 /вторник/

Славия

-

Ботев Вр

16.00

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Етър ВТ

18.15

Диема спорт

 

Черно море

-

Ботев Пд

20.30

Диема спорт

21.04 /сряда/

Берое

-

Царско село

16.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Монтана

18.15

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Левски

20.30

Диема спорт

22.04 /четвъртък/

Лудогорец

-

ЦСКА 1948

19.00

Диема спорт

 

XXVI кръг

23.04 /петък/

Ботев Вр

-

Черно море

20.30

Диема спорт

24.04 /събота/

Етър ВТ

-

Славия

17.45

Диема спорт

 

Монтана

-

Берое

20.00

Диема спорт

25.04 /неделя/

Левски

-

ЦСКА-София

17.00

Диема спорт

 

Царско село

-

Арда Кж

19.45

Диема спорт

26.04 /понеделник/

ЦСКА 1948

-

Локомотив Пд

18.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Лудогорец

20.15

Диема спорт

 

 

  • Приема предложената програма от 26-ти до 30-ти кръг на Втора лига, както следва:

Април

Отложена за доиграване на среща от 23-ти кръг на Втора лига

08.04/четвъртък/

Миньор Пк

-

Септември Сф

15.15

Доиграване

 

XXVI кръг 17.00 часа

09.04 /петък/

Пирин Бл

-

Локомотив Сф

17.00

Диема спорт

10.04/събота/

Литекс

-

Добруджа

15.00

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Локомотив ГО

 

 

11.04 /неделя/

Септември Сф

-

Септември Сим

14.30

Диема спорт

 

Янтра Гб

-

Созопол

 

 

 

Хебър Пз

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Кариана  

0-3

Миньор Пк

 

 

     Спортист Своге и

Нефтохимик 1962

-

Почиват

 

 

 

XXVII кръг 17.00 часа

13.04 /вторник/

Спортист Своге

-

Хебър Пз

16.00

Диема спорт

14.04/сряда/

Миньор Пк

-

Пирин Бл

16.00

Диема спорт

 

Нефтохимик 1962

-

Струмска слава

 

 

15.04/четвъртък/

Созопол

-

Септември Сим

17.00

Диема спорт

 

Литекс

-

Септември Сф

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Янтра Гб

 

 

 

Добруджа

3-0

Кариана  

 

 

        Локомотив ГО и  

Локомотив Сф

-

Почиват

 

 

 

XXVIII кръг 17.00 часа

19.04/понеделник/

Хебър Пз

-

Локомотив ГО

15.00

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Созопол

 

 

 

Янтра Гб

-

Спортист Своге

 

 

 

Септември Сим

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Струмска слава

-

Локомотив Сф

17.15

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Добруджа

19.30

Диема спорт

 

Кариана  

0-3

Литекс

 

 

                     Миньор Пк и

Нефтохимик 1962

-

Почиват

 

 

 

XXIX кръг 17.00 часа

23.04 /петък/

Литекс

-

Пирин Бл

17.30

Диема спорт

24.04/събота/

Спортист Своге

-

Септември Сим

15.15

Диема спорт

 

Нефтохимик 1962

-

Хебър Пз

 

 

 

Локомотив ГО

-

Янтра Гб

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Созопол

 

 

25.04/неделя/

Миньор Пк

-

Струмска слава

14.00

Диема спорт

 

Кариана  

0-3

Септември Сф

 

 

              Добруджа и

Локомотив Сф

-

почиват

 

 

 

XXX кръг 17.00 часа

29.04 /четвъртък/

Септември Сф

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Янтра Гб

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Струмска слава

-

Добруджа

 

 

 

Септември Сим

-

Локомотив ГО

17.30

Диема спорт

30.04 /петък/

Созопол

-

Спортист Своге

18.30

Диема спорт

03.05/понеделник/

Хебър Пз

-

Локомотив Сф

15.15

Диема спорт

 

Пирин Бл

3-0

Кариана  

 

 

                             Литекс и

Миньор Пк

-

Почиват

 

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

 

Секретар СТК:

                                                                                                /Н.Михайлов/

Още последни новини

Решение СТК 12.08.2022 г

12 Август 2022 18:31
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 12.08.2022 г   По искане на ПФК „ЦСКА - София“ Сф  и със съгласието на Нова Броудкастинг груп и БПФЛ, на основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата за първенствата и турнирите в...

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

12 Август 2022 12:08
14 август 2022 г., неделя, 20:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Септември Сф ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Красен Иванов...

Честит рожден ден на Димитър Якимов

12 Август 2022 09:17
Днес легендата на ЦСКА и националния отбор на България Димитър Якимов празнува своя рожден ден. Един от най-емблематичните ни футболисти за всички времена е седемкратен шампион на страната и шесткратен носител на Купата на България; с екипа на представителния...

Честит рожден ден на Емил Костадинов

12 Август 2022 09:16
Днес рожден ден празнува един от най-изявените български футболисти - Емил Костадинов. Легендарният нападател е роден на 12 август 1967-а, а по време на активната си кариера облича екипите на ЦСКА, Порто, Байерн (Мюнхен), Фенербахче, Тигрес и Майнц 05. С националния екип има 70...

Решение СТК 11.08.2022 г

11 Август 2022 13:36
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 11.08.2022 г       По искане на ПФК „Левски“ Сф  и със съгласието на Нова Броудкастинг груп, БПФЛ  и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз , на основание чл. 44, ал.1, буква а/, предложение трето от Наредбата...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-15

11 Август 2022 09:30
13 август 2022 г., събота, 09:00 ч. ФК Национал U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Божидар Тихомиров Тодоров    АС1:    Петко Любенов Филипов    АС2:    Кристиян Николов Ярловски            13 август 2022 г., събота, 09:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-17

11 Август 2022 09:28
13 август 2022 г., събота, 11:00 ч. ФК Национал - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Кристиан Николаев Колев    АС1:    Мария-Йоанна Йовчева Василева    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров            13 август 2022 г., събота, 11:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Левски U17...

Марио Костурков изнесе беседа по почтеността пред шампиона по футзал

10 Август 2022 19:41
Служителят по почтеността в Направление “Детско-юношески и аматьорски футбол” към Българския футболен съюз – Марио Костурков, се срещна с играчи и членове на треньорския щаб на родния шампион по футзал Амиго Северозапад. Събитието, което се проведе в НСА, е част...

Решение СТК 10.08.2022 г

10 Август 2022 17:17
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 10.08.2022 г         Срещата от V – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Дунав“ Русе и ОФК „Янтра 2019 “  Гб, ще се играе по програма на 13.08/събота/2022 г от 20.00...

Четвъртото издание на проекта „БГ Футболни проби“ ще се състои на 26 август в Хасково

10 Август 2022 13:16
Четвъртото издание за 2022 г. на проекта „БГ Футболни проби“, целящ да подпомогне футболисти от различни възрасти да намерят реализация и да бъдат ангажирани в професионалния или полупрофесионалния ни футбол, ще се състои в Хасково на 26 август. Инициативата, която се...