Logo
Language:

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

21 Юли 2021 15:00
 

24, Юли 2021 г. Събота 18:30 ч.
ОФК Янтра 2019 - Хебър 1918
ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
24, Юли 2021 г. Събота 18:30 ч.
Спортист 2009 - ФК Марица 1921
ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
24, Юли 2021 г. Събота 18:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Спартак 1918
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                
СН:    Христо Тенев Недялков     
 
24, Юли 2021 г. Събота 18:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ПФК Септември Сф
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Янко Георгиев Чакъров
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
24, Юли 2021 г. Събота 19:00 ч.
Септември См - Марек 1915
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Васил Петров Минев                
СН:    Асен Йорданов Николов     
 
24, Юли 2021 г. Събота 20:00 ч.
ФК Созопол - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                
СН:    Иво Величков Боев     
 
25, Юли 2021 г. Неделя 20:00 ч.
Ботев Пд II - ФК Литекс
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
26, Юли 2021 г. Понеделник 18:30 ч.
ФК Етър - ФК Левски Лом
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
26, Юли 2021 г. Понеделник 18:30 ч.
Миньор - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
26, Юли 2021 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ЦСКА 1948 II
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Ивайло Пламенов Атанасов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

България U17 в група с Република Ирландия, Португалия и Финландия по пътя към Евро 2022

08 Декември 2021 15:40
Юношеският национален отбор на България до 17-годишна възраст попадна в група с отборите на Република Ирландия, Португалия и Финландия в елитния кръг за класиране на европейското първенство идната година.  Момчетата на Йордан Петков, постигнали фурор в квалификациите...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

08 Декември 2021 14:54
11 декември 2021 г., събота, 14:00 ч. ФК МАРЕК 1915 - ОФК Янтра 2019 ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Ивелин Иванов Рашев    АС2:    Костадин Иванов Керацов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 СН:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

08 Декември 2021 14:52
10 декември 2021 г., петък, 16:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПФК Ботев Враца ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Георги Милков...

Решение ДК 08.12.2021г.

08 Декември 2021 13:54
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  08.12.2021 г.     18-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 26 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

България U17 попадна в група с Турция, Швейцария и Сан Марино в квалификациите за Евро 2023

08 Декември 2021 12:36
Юношеският национален отбор на България до 17 г. научи жребия си за следващия квалификационен цикъл за европейско първенство в тази възрастова категория. В предварителните пресявки за Евро 2023 нашият тим попадна в група 13 заедно с отборите на Турция, Швейцария и Сан Марино...

България U19 ще спори с Турция, Азербайджан и Люксембург в квалификациите за Евро 2023

08 Декември 2021 11:32
Юношеският национален отбор на България до 19 г. попадна в квалификационна група 2 от предварителните пресявки за европейските финали в тази възрастова категория през 2023 г. в Малта. Съперници на младите „лъвчета“ ще са отборите на Турция, Азербайджан и Люксембург...

Решение на Съдийската комисия при БФС

08 Декември 2021 10:48
На свое заседание, проведено на 07.12.2021 г., Съдийската комисия при БФС взе решение да спре правата на съдиите Борислав Колев (международен съдия по футзал) и Иво Колев (международен асистент съдия) - до приключване на процесуално-следствените действия.

Честит рожден ден на Спиро Дебърски

08 Декември 2021 07:57
Днес, 8 декември, 88-ия си рожден ден празнува легендата на българския футбол Спиро Дебърски. Големият нападател е роден през 1933 г. в Благоевград, като играе последователно в местния Пирин (1949-1953), Локомотив София (1957-1969) и ЖСК Славия (1969-1970). В елитната група записва общо 276 мача...

НФБ „Бояна“ ще е домакин на два коледни турнира по Футбол 5 за деца

06 Декември 2021 10:31
След едногодишно прекъсване заради пандемията от COVID-19, Българският футболен съюз подновява традицията да организира детски коледни турнири във формат Футбол 5 на територията на Национална футболна база „Бояна“. През следващите два уикенда (10-12 декември и 17-19...

Решение ДК 03.12.2021

03 Декември 2021 13:20
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  03.12.2021 г.   17-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 29 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...