Logo
Language:

За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение 2 СТК 16.09.2022 г

16 Септември 2022 19:35
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение 2  - 16.09.2022 г

 

  • Приема предложената програма от 12 - ти до  18 – ти  кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:

XІІ кръг

29.09 /четвъртък/

Арда Кж

-

Хебър 1918 Пз

20.15

Диема спорт

30.09 /петък/

Септември Сф

-

Спартак 1918 Вн

14.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Ботев Вр

17.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Славия

19.30

Диема спорт

01.10 /събота/

Локомотив Сф

-

Лудогорец

13.45

Диема спорт

03.10/понеделник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Пирин Бл

17.30

Диема спорт

 

Берое

-

Левски

20.00

Диема спорт

XІІІ кръг

07.10 /петък/

Хебър 1918 Пз

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Берое

20.00

Диема спорт

08.10 /събота/

Славия

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

09.10 /неделя/

Ботев Вр

-

Арда Кж

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Черно море

20.15

Диема спорт

10.10/понеделник/

Спартак 1918 Вн

-

Локомотив Пд

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

 

Отложена среща от III-ти кръг

12.10 /сряда/

Славия

-

Левски

17.15

Диема спорт

 

XІV кръг

14.10 /петък/

Локомотив Сф

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Арда Кж

19.45

Диема спорт

15.10 /събота/

Ботев Пд

-

Пирин Бл

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Хебър 1918 Пз

19.15

Диема спорт

16.10 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Спартак 1918 Вн

18.15

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Левски

20.30

Диема спорт

17.10/понеделник/

Локомотив Пд

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

Берое

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

 

Отложена среща от V-ти кръг

19.10 /сряда/

Ботев Пд

-

ЦСКА-София

18.45

Диема спорт

 

XV кръг

21.10 /петък/

Арда Кж

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

Спартак 1918 Вн

-

Черно море

19.45

Диема спорт

22.10 /събота/

Славия

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Пд

19.45

Диема спорт

23.10 /неделя/

Ботев Вр

-

ЦСКА-София

16.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Ботев Пд

19.15

Диема спорт

24.10/понеделник/

Пирин Бл

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

XVІ кръг

28.10 /петък/

Пирин Бл

-

Локомотив Пд

16.15

Диема спорт

 

Арда Кж

-

ЦСКА-София

18.30

Диема спорт

29.10 /събота/

Черно море

-

Локомотив Сф

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

30.10 /неделя/

Славия

-

Спартак 1918 Вн

12.45

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

Ботев Пд

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Септември Сф

17.45

Диема спорт

31.10/понеделник/

Ботев Вр

-

Берое

17.30

Диема спорт

 

Отложена среща от VІІ-ми кръг

01.11 /вторник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА-София

17.15

Диема спорт

 

Отложена среща от IV-ти кръг

02.11 /сряда/

Черно море

-

Левски

17.15

Диема спорт

 

Ноември

XVІІ кръг

04.11 /петък/

Септември Сф

-

Хебър 1918 Пз

17.00

Диема спорт

05.11 /събота/

Ботев Пд

-

Ботев Вр

12.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Пирин Бл

15.00

Диема спорт

 

Берое

-

Арда Кж

18.45

Диема спорт

06.11 /неделя/

Славия

-

Черно море

12.30

Диема спорт

 

Спартак 1918 Вн

-

Левски

14.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Локомотив Сф

17.15

Диема спорт

08.11/вторник/

Локомотив Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

XVІІІ кръг

11.11 /петък/

Пирин Бл

-

Спартак 1918 Вн

17.30

Диема спорт

12.11 /събота/

Арда Кж

-

Ботев Пд

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

ЦСКА-София

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Славия

17.30

Диема спорт

13.11 /неделя/

Хебър 1918 Пз

-

Локомотив Пд

12.45

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Берое

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

14.11/понеделник/

Ботев Вр

-

Септември Сф

17.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 11 - ти до  17 – ти  кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:

XI кръг

29.09/четвъртък/

Марица Пд

-

Монтана 1921

17.00

Диема спорт

30.09/петък/

Спартак Пл

-

Беласица

16.00

 

 

Литекс

-

Спортист Своге

16.00

 

 

Дунав Рс

-

Витоша Бис

16.00

 

 

Янтра Гб

-

Крумовград 

16.00

 

04.10/вторник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Етър ВТ

16.00

 

 

Созопол

-

Ботев Пд II

16.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Добруджа

16.00

 

 

Струмска слава

-

Миньор Пк

16.00

Диема спорт

 

XII кръг

07.10/петък/

Витоша Бис

-

Марица Пд

16.00

 

08.10/събота/

Етър ВТ

-

Добруджа

16.00

 

 

Монтана 1921

-

Созопол

16.00

 

 

Спортист Своге

-

Дунав Рс

16.00

 

 

Беласица

-

Литекс

16.00

 

09.10/неделя/

Миньор Пк

-

Спартак Пл

15.15

Диема спорт

 

Ботев Пд II

-

Янтра Гб

16.00

 

10.10/понеделник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Струмска слава

16.00

 

11.10/вторник/

Крумовград 

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

XIII кръг

15.10/събота/

Струмска слава

-

Етър ВТ

14.45

Диема спорт

 

Литекс

-

Миньор Пк

16.00

 

 

Дунав Рс

-

Беласица

16.00

 

 

Марица Пд

-

Спортист Своге

16.00

 

 

Спартак Пл

-

ЦСКА 1948 II  Сф

16.00

 

 

Созопол

-

Витоша Бис

16.00

 

 

Янтра Гб

-

Монтана 1921

16.00

 

16.10/неделя/

Добруджа

-

Крумовград 

16.00

 

18.10/вторник/

Лудогорец ІІ

-

Ботев Пд II

16.00

 

 

 

XIV кръг

22.10/събота/

Етър ВТ

-

Крумовград 

15.15

Диема спорт

 

Витоша Бис

-

Янтра Гб

16.00

 

 

Спортист Своге

-

Созопол

16.00

 

 

Беласица

-

Марица Пд

16.00

 

 

Миньор Пк

-

Дунав Рс

16.00

 

 

Струмска слава

-

Спартак Пл

16.00

 

23.10/неделя/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Литекс

16.00

 

24.10/понеделник/

Ботев Пд II

-

Добруджа

16.00

 

 

Монтана 1921

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

 

XV кръг

28.10/петък/

Спартак Пл

-

Етър ВТ

14.00

Диема спорт

29.10/събота/

Марица Пд

-

Миньор Пк

12.45

Диема спорт

 

Литекс

-

Струмска слава

14.30

 

 

Созопол

-

Беласица

14.30

 

 

Янтра Гб

-

Спортист Своге

14.30

 

 

Добруджа

-

Монтана 1921

14.30

 

30.10/неделя/

Дунав Рс

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.30

 

31.10/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Витоша Бис

14.30

 

 

Крумовград 

-

Ботев Пд II

14.30

 

 

XVI кръг

04.11/петък/

Спартак Пл

-

Литекс

14.30

Диема спорт

05.11/събота/

Спортист Своге

-

Лудогорец ІІ

14.30

 

 

Беласица

-

Янтра Гб

14.30

 

 

Етър ВТ

-

Ботев Пд II

14.30

 

 

Миньор Пк

-

Созопол

14.30

 

 

Струмска слава

-

Дунав Рс

14.30

 

06.11/неделя/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Марица Пд

14.30

 

07.11/понеделник/

Витоша Бис

-

Добруджа

14.30

 

 

Монтана 1921

-

Крумовград 

17.30

Диема спорт

 

XVII кръг

11.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Беласица

14.30

 

 

Созопол

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.30

 

 

Литекс

-

Етър ВТ

15.00

Диема спорт

12.11/събота/

Марица Пд

-

Струмска слава

14.30

 

 

Янтра Гб

-

Миньор Пк

14.30

 

13.11/неделя/

Добруджа

-

Спортист Своге

14.30

 

 

Крумовград 

-

Витоша Бис

14.30

 

 

Ботев Пд II

-

Монтана 1921

14.30

 

14.11/понеделник/

Дунав Рс

-

Спартак Пл

14.30

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                   /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 26.02.2024 г.

26 Февруари 2024 17:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 26.02.2024 г   Приема предложената програма за  24 – ти и 25 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва: Първа лига XXІV кръг 08.03 /петък/ Локомотив Пд - Етър...

Решение СТК 20.02.2024 г.

20 Февруари 2024 14:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 20.02.2024 г       Срещата от ХХII-ри кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Спортист 2009“ Своге и ПФК „Септември“ Сф, ще се играе на 25.02/неделя/2024 г от 14.00 часа...

Решение СТК 14.02.2024 г.

14 Февруари 2024 18:18
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 14.02.2024 г         След като разгледа новите обстоятелства по Заявление от 28.01.2024 г на Радослав Апостолов, СТК констатира, че в Пловдивски районен съд  има висящо съдебно производство по искова...

Решение СТК 07.02.2024 г.

07 Февруари 2024 17:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 07.02.2024 г       По заявление от Радослав Христов Апостолов от 28.01.2024 година, СТК отлага за следващо свое заседание разглеждането по същество на заявлението за събиране на допълнителни документи...

Решение СТК 22.01.2024 година

22 Януари 2024 15:50
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 22.01.2024 г         СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатено месечно възнаграждение от ПФК „Пирин“ Бл на Борис Павлов Тютюков...

Решение СТК 15.01.2024 година

15 Януари 2024 13:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 15.01.2024 г   Приема предложената среща за Суперкупата на България за 2023 г да се проведе, както следва: Супер купа на България 2023 година 10.02/събота/ Лудогорец - ЦСКА 1948 15.00...

Решение СТК 01.12.2023 година

01 Декември 2023 14:47
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 01.12.2023 г         СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Пирин“ Бл на Васил Димитров Христов –състезател по...

Решение СТК 30.11.2023 година

30 Ноември 2023 14:06
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 30.11.2023 г           Отложената среща от XVIII -ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „ЦСКА 1948“ II  Сф и ФК  „Спартак“ Вн ще се играе на  ...

Решение СТК 28.11.2023 година

28 Ноември 2023 18:29
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 28.11.2023 г   Предвид решение на Лицензионната комиси при БФС от 28.11.2023 г с което се дава право на стадион "Цар Самуил" гр. Петрич да се провеждат срещи от първенството на Втора професионална футболна...

Решение СТК 26.11.2023 г

26 Ноември 2023 14:08
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 26.11.2023 г         Предвид тежките атмосферни условия и обявено бедствено положение в някои области на България, СТК при БФС реши: Със съгласието на двата отбора и Нова Броудкастинг груп...