Logo
Language:

За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение 2 СТК 16.09.2022 г

16 Септември 2022 19:35
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение 2  - 16.09.2022 г

 

  • Приема предложената програма от 12 - ти до  18 – ти  кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:

XІІ кръг

29.09 /четвъртък/

Арда Кж

-

Хебър 1918 Пз

20.15

Диема спорт

30.09 /петък/

Септември Сф

-

Спартак 1918 Вн

14.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Ботев Вр

17.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Славия

19.30

Диема спорт

01.10 /събота/

Локомотив Сф

-

Лудогорец

13.45

Диема спорт

03.10/понеделник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Пирин Бл

17.30

Диема спорт

 

Берое

-

Левски

20.00

Диема спорт

XІІІ кръг

07.10 /петък/

Хебър 1918 Пз

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Берое

20.00

Диема спорт

08.10 /събота/

Славия

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

09.10 /неделя/

Ботев Вр

-

Арда Кж

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Черно море

20.15

Диема спорт

10.10/понеделник/

Спартак 1918 Вн

-

Локомотив Пд

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

 

Отложена среща от III-ти кръг

12.10 /сряда/

Славия

-

Левски

17.15

Диема спорт

 

XІV кръг

14.10 /петък/

Локомотив Сф

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Арда Кж

19.45

Диема спорт

15.10 /събота/

Ботев Пд

-

Пирин Бл

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Хебър 1918 Пз

19.15

Диема спорт

16.10 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Спартак 1918 Вн

18.15

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Левски

20.30

Диема спорт

17.10/понеделник/

Локомотив Пд

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

Берое

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

 

Отложена среща от V-ти кръг

19.10 /сряда/

Ботев Пд

-

ЦСКА-София

18.45

Диема спорт

 

XV кръг

21.10 /петък/

Арда Кж

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

Спартак 1918 Вн

-

Черно море

19.45

Диема спорт

22.10 /събота/

Славия

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Пд

19.45

Диема спорт

23.10 /неделя/

Ботев Вр

-

ЦСКА-София

16.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Ботев Пд

19.15

Диема спорт

24.10/понеделник/

Пирин Бл

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

XVІ кръг

28.10 /петък/

Пирин Бл

-

Локомотив Пд

16.15

Диема спорт

 

Арда Кж

-

ЦСКА-София

18.30

Диема спорт

29.10 /събота/

Черно море

-

Локомотив Сф

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

30.10 /неделя/

Славия

-

Спартак 1918 Вн

12.45

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

Ботев Пд

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Септември Сф

17.45

Диема спорт

31.10/понеделник/

Ботев Вр

-

Берое

17.30

Диема спорт

 

Отложена среща от VІІ-ми кръг

01.11 /вторник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА-София

17.15

Диема спорт

 

Отложена среща от IV-ти кръг

02.11 /сряда/

Черно море

-

Левски

17.15

Диема спорт

 

Ноември

XVІІ кръг

04.11 /петък/

Септември Сф

-

Хебър 1918 Пз

17.00

Диема спорт

05.11 /събота/

Ботев Пд

-

Ботев Вр

12.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Пирин Бл

15.00

Диема спорт

 

Берое

-

Арда Кж

18.45

Диема спорт

06.11 /неделя/

Славия

-

Черно море

12.30

Диема спорт

 

Спартак 1918 Вн

-

Левски

14.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Локомотив Сф

17.15

Диема спорт

08.11/вторник/

Локомотив Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

XVІІІ кръг

11.11 /петък/

Пирин Бл

-

Спартак 1918 Вн

17.30

Диема спорт

12.11 /събота/

Арда Кж

-

Ботев Пд

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

ЦСКА-София

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Славия

17.30

Диема спорт

13.11 /неделя/

Хебър 1918 Пз

-

Локомотив Пд

12.45

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Берое

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

14.11/понеделник/

Ботев Вр

-

Септември Сф

17.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 11 - ти до  17 – ти  кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:

XI кръг

29.09/четвъртък/

Марица Пд

-

Монтана 1921

17.00

Диема спорт

30.09/петък/

Спартак Пл

-

Беласица

16.00

 

 

Литекс

-

Спортист Своге

16.00

 

 

Дунав Рс

-

Витоша Бис

16.00

 

 

Янтра Гб

-

Крумовград 

16.00

 

04.10/вторник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Етър ВТ

16.00

 

 

Созопол

-

Ботев Пд II

16.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Добруджа

16.00

 

 

Струмска слава

-

Миньор Пк

16.00

Диема спорт

 

XII кръг

07.10/петък/

Витоша Бис

-

Марица Пд

16.00

 

08.10/събота/

Етър ВТ

-

Добруджа

16.00

 

 

Монтана 1921

-

Созопол

16.00

 

 

Спортист Своге

-

Дунав Рс

16.00

 

 

Беласица

-

Литекс

16.00

 

09.10/неделя/

Миньор Пк

-

Спартак Пл

15.15

Диема спорт

 

Ботев Пд II

-

Янтра Гб

16.00

 

10.10/понеделник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Струмска слава

16.00

 

11.10/вторник/

Крумовград 

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

XIII кръг

15.10/събота/

Струмска слава

-

Етър ВТ

14.45

Диема спорт

 

Литекс

-

Миньор Пк

16.00

 

 

Дунав Рс

-

Беласица

16.00

 

 

Марица Пд

-

Спортист Своге

16.00

 

 

Спартак Пл

-

ЦСКА 1948 II  Сф

16.00

 

 

Созопол

-

Витоша Бис

16.00

 

 

Янтра Гб

-

Монтана 1921

16.00

 

16.10/неделя/

Добруджа

-

Крумовград 

16.00

 

18.10/вторник/

Лудогорец ІІ

-

Ботев Пд II

16.00

 

 

 

XIV кръг

22.10/събота/

Етър ВТ

-

Крумовград 

15.15

Диема спорт

 

Витоша Бис

-

Янтра Гб

16.00

 

 

Спортист Своге

-

Созопол

16.00

 

 

Беласица

-

Марица Пд

16.00

 

 

Миньор Пк

-

Дунав Рс

16.00

 

 

Струмска слава

-

Спартак Пл

16.00

 

23.10/неделя/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Литекс

16.00

 

24.10/понеделник/

Ботев Пд II

-

Добруджа

16.00

 

 

Монтана 1921

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

 

XV кръг

28.10/петък/

Спартак Пл

-

Етър ВТ

14.00

Диема спорт

29.10/събота/

Марица Пд

-

Миньор Пк

12.45

Диема спорт

 

Литекс

-

Струмска слава

14.30

 

 

Созопол

-

Беласица

14.30

 

 

Янтра Гб

-

Спортист Своге

14.30

 

 

Добруджа

-

Монтана 1921

14.30

 

30.10/неделя/

Дунав Рс

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.30

 

31.10/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Витоша Бис

14.30

 

 

Крумовград 

-

Ботев Пд II

14.30

 

 

XVI кръг

04.11/петък/

Спартак Пл

-

Литекс

14.30

Диема спорт

05.11/събота/

Спортист Своге

-

Лудогорец ІІ

14.30

 

 

Беласица

-

Янтра Гб

14.30

 

 

Етър ВТ

-

Ботев Пд II

14.30

 

 

Миньор Пк

-

Созопол

14.30

 

 

Струмска слава

-

Дунав Рс

14.30

 

06.11/неделя/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Марица Пд

14.30

 

07.11/понеделник/

Витоша Бис

-

Добруджа

14.30

 

 

Монтана 1921

-

Крумовград 

17.30

Диема спорт

 

XVII кръг

11.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Беласица

14.30

 

 

Созопол

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.30

 

 

Литекс

-

Етър ВТ

15.00

Диема спорт

12.11/събота/

Марица Пд

-

Струмска слава

14.30

 

 

Янтра Гб

-

Миньор Пк

14.30

 

13.11/неделя/

Добруджа

-

Спортист Своге

14.30

 

 

Крумовград 

-

Витоша Бис

14.30

 

 

Ботев Пд II

-

Монтана 1921

14.30

 

14.11/понеделник/

Дунав Рс

-

Спартак Пл

14.30

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                   /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 29.11.2022 г

29 Ноември 2022 16:04
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 29.11.2022 г       По предложение и съгласие на двата клуба, срещата от 1/8 финала за купа България, между отборите на ПФК „Септември“ Сф и ПФК „ЦСКА-София“ Сф, ще се играе по програма на...

Решение СТК 08.11.2022 г

08 Ноември 2022 13:29
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 08.11.2022 г     Срещата от 1/16 финала за КБ между отборите на ФК „Розова долина“ Каз и ПФК „Лудогорец 1945“Рз, ще се играе на 18.11/петък/ 2022 г от 13.30 часа, вместо на 19.11/събота/ 2022 г. Срещата от 1/16...

Решение СТК 04.11.2022 г

04 Ноември 2022 10:24
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 04.11.2022 г     Срещата от XVII – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Литекс“ Лч и ФК „Етър“ВТ, ще се играе по програма на 11.11/петък/ 2022 г от 14.30 часа, вместо от 15.00...

Решение СТК 02.11.2022 г

02 Ноември 2022 17:12
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 02.11.2022 г               Предвид насрочените срещи на българският национален отбор по футбол - мъже на 16.11 и 20.11.2022 година и на националния отбор по футбол – U- 21 на 21.11 и 25.11.2022...

Решение СТК 31.10.2022 г

31 Октомври 2022 16:36
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 31.10.2022 г     Срещата от XVI – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Етър“ ВТ и ПФК „Ботев“ II - Пд , ще се играе на 06.11/неделя/ 2022 г от 14.30 часа, вместо на...

Решение СТК 12.10.2022 г

12 Октомври 2022 16:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 12.10.2022 г     Със съгласието на двата клуба срещата от XIII – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ОФК „Спартак Плевен“ Пл и ФК „ЦСКА 1948“ II - Сф , ще се играе на...

Решение СТК 05.10.2022 г

05 Октомври 2022 17:12
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.10.2022 г       По предложение на МВР и Нова Броудкастинг груп и със съгласието на ПФЛ се правят следните промени в първенствата на Първа и Втора професионални футболни групи. Срещата от XIII – ти...

Решение СТК 16.09.2022 г

16 Септември 2022 12:25
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 16.09.2022 г   Приема предложената програма за Втори Предварителен кръг на Купа България, както следва: Дата Домакин   Гост Час 22.09/четвъртък/2022 Левски...

Решение СТК 08.09.2022 г

08 Септември 2022 13:50
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 08.09.2022 г   Поради извършващи се ремонти на стадион Градски – гр. Ловеч, ФК „Литекс“ Ловеч ще играе домакинските си срещи на стадион Георги Бенковски – град Тетевен. Предвид горното, срещата...

Решение СТК 01.09.2022 г

01 Септември 2022 17:14
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 01.09.2022 г     Срещата от IX – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Спартак 1918“ Вн и ПФК „ЦСКА-София“ Сф, ще се играе по програма на 03.09/събота/2022 г от 17.15 часа...