Logo
Language:

Съдийски назначения 1/32 финали за Купата на България

20 Септември 2022 08:00
 

22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФК Левски-Раковски - ПФК Марица 1921
ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:   Марин Иванов Бонев    АС2:    Алекс Ивайлов Крушков
4-ТИ:    Владислав Пламенов Макавеев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФК Марек 1915 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ СЕВЛИЕВО - ФК Етър ВТ
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Николай Иванов Михайлов
4-ТИ:    Петър Милков Иванов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЯМБОЛ 1915 - ОФК Спартак Пл
ГС:    Мюмюн Мехмед Сар    АС1:    Владимир Минчев Минчев    АС2:    Янислав Йорданов Чанев
4-ТИ:    Иван Насков Петров                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ РОЗОВА ДОЛИНА - КАЗАНЛЪК - ОФК Янтра 2019
ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Христо Димитров Георгиев
4-ТИ:    Петър Димов Аспарухов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ ПАРТИЗАН - ФК Крумовград
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Петър Николаев Михов    АС2:    Павлин Петков Петков
4-ТИ:    Мирослав Милко в Михайлов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОФК Вихрен - Сандански - ФК Созопол
ГС:    Петър Милков Николов    АС1:    Венелин Павлов Иванов    АС2:    Костадин Ангелов Ангелов
4-ТИ:    Йордан Георгиев Воденичаров                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОФК Локомотив Мездра - ФК Литекс Ловеч
ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Борислав Цветков                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФК Саяна Хасково - Дунав Русе
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Камен Ташев Терзиев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОЛОМЕЦ – 1919 - ФК Витоша
ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Димитър Георгиев Гебешев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ БОТЕВ - Спортист 2009
ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Никола Валериев Тодоров
4-ТИ:    Иван Руменов Христов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ ГИГАНТ - ГР.СЪЕДИНЕНИЕ - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ПФК Чавдар - ОФК Беласица
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Александър Емилов Вангелов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
СФК Светкавица-Търговище - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ:    Деян Валентинов Павлов                     
 
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - Миньор
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Владимир Димитров Велев                     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч. ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев    ВАР:    Волен Валентинов...

Съдийски назначения 36-ти кръг Първа лига

24 Май 2024 19:00
27 май 2024 г., понеделник, 20:00 ч. ПФК Славия 1913 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Валентин Станчев...

Решение СТК 24.05.2024 г.

24 Май 2024 18:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Крумовград“ Кр, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от...

Решение ДК 24.05.2024

24 Май 2024 11:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  24.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 6 състезатели     ДК спира състезателните права на Густаво Бусато – състезател на ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Берое U15 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Мария-Йоанна Йовчева Василева          26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-16

23 Май 2024 12:32
25 май 2024 г., събота, 14:30 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Берое U16 ГС:    Константин Бойков Бонев    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Никола Руменов Моврадинов           26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ПФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

23 Май 2024 12:30
25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Митко Ивайлов Митев    АС1:    Петр Тодоров Балтаджиев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов            25 май 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени

23 Май 2024 12:29
25 май 2024 г., събота, 11:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ФК София лейдис 2021 ГС:    Диян Руменов Димитров    АС1:    Кристиян Цецков Георгиев    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи          25 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО...

Решение ДК 23.05.2024

23 Май 2024 12:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  23.05.2024 г.   34-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 15 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Съдийски назначения 35-ти кръг Първа лига

22 Май 2024 18:00
25 май 2024 г., събота, 20:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Етър ВТ ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Георги Николов Кабаков  ...