БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 25.01.2023 г
- Поради приключили ремонтни дейности на стадион „Градски“ – град Ловеч, ФК „Литекс“ – Ловеч ще играе домакинските си срещи на на стадион „Градски“ – град Ловеч.
- Предвид изтърпяване на наложено наказание „лишаване от домакинство“, по предложение на ПФК „Левски“ – София, срещата от XIX-ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Черно море“ Вн, ще се играе на стадион „Ивайло“ град Велико Търново.
- Приема предложената програма от 19 - ти и 20 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
Пролет
Февруари
XІX кръг
Ботев Пд |
- |
Локомотив Сф |
17.30 |
Диема спорт |
|
11.02 /събота/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Хебър 1918 Пз |
12.30 |
Диема спорт |
|
Спартак 1918 Вн |
- |
Лудогорец |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
12.02 /неделя/ |
Септември Сф |
- |
Арда Кж |
12.00 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
ЦСКА-София |
14.15 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Ботев Вр |
16.45 |
Диема спорт |
13.02/понеделник/ |
Славия |
- |
Пирин Бл |
17.00 |
Диема спорт |
XX кръг
17.02 /петък/ |
Арда Кж |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
18.02 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
Септември Сф |
12.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Берое |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
19.02 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
ЦСКА 1948 |
12.45 |
Диема спорт |
|
Пирин Бл |
- |
Левски |
15.15 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Славия |
17.45 |
Диема спорт |
20.02/понеделник/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Спартак 1918 Вн |
17.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма от 18 - ти и 19 – ти кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:
Пролет
Февруари
11.02 /събота/ |
Добруджа |
- |
Беласица |
14.00 |
|
|
Созопол |
- |
Струмска слава |
14.00 |
|
|
Марица Пд |
- |
Спартак Пл |
14.00 |
|
|
Дунав Рс |
- |
Литекс |
14.00 |
|
12.02 /неделя/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Миньор Пк |
14.00 |
|
|
Ботев Пд II |
- |
Витоша Бис |
14.00 |
|
|
Янтра Гб |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
14.00 |
|
13.02 /понеделник/ |
Крумовград |
- |
Спортист Своге |
14.30 |
Диема спорт |
14.02/вторник/ |
Етър ВТ |
- |
Монтана 1921 |
17.30 |
Диема спорт |
XIX кръг
18.02 /събота/ |
Литекс |
- |
Марица Пд |
14.00 |
|
|
Струмска слава |
- |
Янтра Гб |
14.00 |
|
|
Миньор Пк |
- |
Добруджа |
14.00 |
|
19.02 /неделя/ |
Спортист Своге |
- |
Ботев Пд II |
14.00 |
|
|
Витоша Бис |
- |
Монтана 1921 |
14.00 |
|
|
Дунав Рс |
- |
Етър ВТ |
14.00 |
|
|
Спартак Пл |
- |
Созопол |
14.00 |
|
20.02/понеделник/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Лудогорец ІІ |
14.00 |
|
|
Беласица |
- |
Крумовград |
14.30 |
Диема спорт |
БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/