БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 02.03.2023 г
- Предвид изтърпяване на наложено наказание „лишаване от домакинство“, по предложение на ОФК „Спартак Плевен“ – Плевен, срещата от XXI-ви кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ОФК „Спартак Плевен“ – Плевен и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, както и срещата от XXIII-ти кръг ОФК „Спартак Плевен“ – Плевен и ФК „Крумовград“, ще се играят на стадион „Г. С. Раковски“ град Севлиево.
- Приема предложената програма за 1/4 финалите на купа България , както следва:
03.04/понеделник/ |
Локомотив Сф |
- |
Славия |
18.30 |
Диема спорт |
04.04 /вторник/ |
Лудогорец |
- |
Спартак 1918 Вн |
17.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Черно море |
20.00 |
Диема спорт |
05.04 /сряда/ |
Арда Кж |
- |
ЦСКА 1948 |
18.30 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма от 23 - ти до 26 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:
XXІІІ кръг
10.03/петък/ |
Септември Сф |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
11.03 /събота/ |
Пирин Бл |
- |
Хебър 1918 Пз |
12.30 |
Диема спорт |
|
Спартак 1918 Вн |
- |
Локомотив Сф |
15.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
12.03 /неделя/ |
Славия |
- |
Арда Кж |
12.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Черно море |
14.15 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
ЦСКА-София |
16.45 |
Диема спорт |
13.03/понеделник/ |
Локомотив Пд |
- |
Берое |
17.30 |
Диема спорт |
XXІV кръг
17.03 /петък/ |
Черно море |
- |
Септември Сф |
15.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив Сф |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
18.03 /събота/ |
Берое |
- |
ЦСКА 1948 |
12.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Спартак 1918 Вн |
14.30 |
Диема спорт |
|
Хебър 1918 Пз |
- |
Лудогорец |
17.00 |
Диема спорт |
19.03 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Пирин Бл |
12.00 |
Диема спорт |
|
Арда Кж |
- |
Левски |
14.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Локомотив Пд |
17.00 |
Диема спорт |
XXV кръг
07.04/петък/ |
Локомотив Пд |
- |
Септември Сф |
19.30 |
Диема спорт |
08.04 /събота/ |
Лудогорец |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Локомотив Сф |
20.00 |
Диема спорт |
09.04 /неделя/ |
Хебър 1918 Пз |
- |
Черно море |
15.15 |
Диема спорт |
|
Спартак 1918 Вн |
- |
Берое |
17.45 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
ЦСКА-София |
20.15 |
Диема спорт |
10.04/понеделник/ |
Пирин Бл |
- |
Арда Кж |
17.30 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Ботев Пд |
20.00 |
Диема спорт |
XXVІ кръг
13.04/четвъртък/ |
Ботев Вр |
- |
Хебър 1918 Пз |
17.30 |
Диема спорт |
14.04/петък/ |
Локомотив Сф |
- |
Пирин Бл |
13.30 |
Диема спорт |
|
Септември Сф |
- |
ЦСКА 1948 |
15.45 |
Диема спорт |
|
Арда Кж |
- |
Лудогорец |
18.00 |
Диема спорт |
15.04 /събота/ |
Берое |
- |
Славия |
14.00 |
Диема спорт |
17.04/понеделник/ |
Ботев Пд |
- |
Спартак 1918 Вн |
14.45 |
Диема спорт |
|
ЦСКА-София |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
Локомотив Пд |
20.15 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма от 22 - ри до 26 – ти кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:
XXII кръг
10.03/петък/ |
Етър ВТ |
- |
Спортист Своге |
15.00 |
Диема спорт |
11.03 /събота/ |
Витоша Бис |
- |
Беласица |
15.30 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Миньор Пк |
15.30 |
|
|
Крумовград |
- |
Струмска слава |
15.30 |
|
|
Добруджа |
- |
Спартак Пл |
15.30 |
|
|
Янтра Гб |
- |
Дунав Рс |
15.30 |
|
12.03 /неделя/ |
Созопол |
- |
Марица Пд |
15.30 |
|
13.03/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Литекс |
15.30 |
|
|
Ботев Пд II |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
15.30 |
|
XXIII кръг
17.03/петък/ |
Струмска слава |
- |
Ботев Пд II |
15.30 |
|
|
Миньор Пк |
- |
Витоша Бис |
15.30 |
|
|
Дунав Рс |
- |
Лудогорец ІІ |
15.30 |
|
18.03 /събота/ |
Марица Пд |
- |
Янтра Гб |
15.30 |
|
|
Созопол |
- |
Етър ВТ |
15.30 |
|
|
Литекс |
- |
Добруджа |
15.30 |
|
19.03 /неделя/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Монтана 1921 |
15.30 |
|
20.03/понеделник/ |
Спартак Пл |
- |
Крумовград |
15.15 |
Диема спорт |
|
Беласица |
- |
Спортист Своге |
17.30 |
Диема спорт |
XXIV кръг
31.03/петък/ |
Крумовград |
- |
Литекс |
15:30 |
|
|
Спортист Своге |
- |
Миньор Пк |
15.30 |
|
|
Ботев Пд II |
- |
Спартак Пл |
15.30 |
|
|
Витоша Бис |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
15.30 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Струмска слава |
15.30 |
|
|
Добруджа |
- |
Дунав Рс |
15.30 |
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Марица Пд |
15.30 |
|
|
Янтра Гб |
- |
Созопол |
15.30 |
|
|
Етър ВТ |
- |
Беласица |
17.30 |
Диема спорт |
XXV кръг
07.04/петък/ |
Дунав Рс |
- |
Крумовград |
17.00 |
Диема спорт |
08.04 /събота/ |
Янтра Гб |
- |
Етър ВТ |
15.00 |
Диема спорт |
|
Марица Пд |
- |
Добруджа |
17.00 |
|
|
Литекс |
- |
Ботев Пд II |
17.00 |
|
|
Спартак Пл |
- |
Монтана 1921 |
17.00 |
|
|
Струмска слава |
- |
Витоша Бис |
17.00 |
|
|
Миньор Пк |
- |
Беласица |
17.00 |
|
09.04/неделя/ |
Созопол |
- |
Лудогорец ІІ |
17.00 |
|
11.04/вторник/ |
ЦСКА 1948 II Сф |
- |
Спортист Своге |
17.00 |
|
XXVI кръг
13.04 /четвъртък/ |
Крумовград |
- |
Марица Пд |
15.00 |
Диема спорт |
14.04/петък/ |
Етър ВТ |
- |
Миньор Пк |
17.00 |
|
|
Витоша Бис |
- |
Спартак Пл |
17.00 |
|
|
Монтана 1921 |
- |
Литекс |
17.00 |
|
|
Добруджа |
- |
Созопол |
17.00 |
|
17.04/понеделник/ |
Беласица |
- |
ЦСКА 1948 II Сф |
17.00 |
|
|
Спортист Своге |
- |
Струмска слава |
17.00 |
|
|
Ботев Пд II |
- |
Дунав Рс |
17.00 |
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Янтра Гб |
17.00 |
|
БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/