Logo
Language:

За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 11.09.2023 г

11 Септември 2023 13:50
 

 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 11.09.2023 г

 

  • Приема предложената програма от 10 - ти до  13 – три  кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:

 

X кръг

22.09 /петък/

Ботев Вр

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

23.09 /събота/

Арда Кж

-

Хебър 1918 Пз

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

24.09 /неделя/

Пирин Бл

-

Крумовград

18.00

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

 

XІ кръг

26.09/вторник/

Берое

-

ЦСКА 1948

17.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Ботев Пд

19.30

Диема спорт

27.09/сряда/

Хебър 1918 Пз

-

Ботев Вр

15.30

Диема спорт

 

Славия

-

Левски

18.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив Пд

20.30

Диема спорт

28.09/четвъртък/

Етър ВТ

-

Пирин Бл

15.30

Диема спорт

 

Крумовград

-

Арда Кж

18.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Локомотив Сф

20.30

Диема спорт

 

XІІ кръг

30.09 /събота/

Ботев Вр

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Берое

20.00

Диема спорт

01.10 /неделя/

Арда Кж

-

Етър ВТ

15.15

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Черно море

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

02.10/понеделник/

Хебър 1918 Пз

-

Крумовград

15.00

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

Октомври

XІІІ кръг

06.10 /петък/

Крумовград

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

 

Берое

-

Локомотив Сф

20.00

Диема спорт

07.10 /събота/

Славия

-

Арда Кж

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

08.10 /неделя/

ЦСКА-София

-

Левски

14.45

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Хебър 1918 Пз

17.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Пирин Бл

20.15

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 10 - ти до  13 – три  кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:

Втора лига

 

X кръг

22.09/петък/

Марица Пд

-

Дунав Рс

17.00

 

 

Марек

-

Спартак Пл

17.00

 

23.09 /събота/

Беласица

-

Добруджа

17.00

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

Монтана 1921

17.00

 

 

Бдин Вд

-

Струмска слава

17.00

 

 

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

 

Спортист Своге

-

Литекс

17.00

 

 

Янтра Гб

-

Черноморец Бч

17.00

 

24.09 /неделя/

Спартак Вн

-

Септември Сф

15.15

Диема спорт

 

XI кръг

 

26.09/вторник/

Дунав Рс

-

Марек

15.15

Диема спорт

27.09 /сряда/

Струмска слава

-

Беласица

17.00

 

 

Спартак Пл

-

ЦСКА 1948 II  Сф

17.00

 

 

Монтана 1921

-

Бдин Вд

18.00

 

 

Черноморец Бч

-

Черноморец 1919 Бс

18.30

 

28.09 /четвъртък/

Септември Сф

-

Марица Пд

17.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Спортист Своге

17.00

 

 

Добруджа

-

Спартак Вн

17.00

 

29.09./петък/

Литекс

-

Янтра Гб

19.30

Диема спорт

 

XII кръг

 

01.10 /неделя/

Марек

-

ЦСКА 1948 II  Сф

16.00

 

 

Бдин Вд

-

Черноморец Бч

16.00

 

02.10/понеделник/

Марица Пд

-

Добруджа

16.00

 

 

Спортист Своге

-

Спартак Пл

16.00

 

 

Дунав Рс

-

Септември Сф

16.00

 

 

Спартак Вн

-

Струмска слава

19.00

 

03.10./вторник/

Черноморец 1919 Бс

-

Литекс

16.00

 

 

Янтра Гб

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

Беласица

-

Монтана 1921

17:30

Диема спорт

 

XIII кръг

 

06.10/петък/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Спортист Своге

16.00

 

07.10/събота/

Лудогорец ІІ

-

Черноморец 1919 Бс

16.00

 

 

Септември Сф

-

Марек

16.00

 

 

Добруджа

-

Дунав Рс

16.00

 

 

Литекс

-

Бдин Вд

16.00

 

08.10 /неделя/

Струмска слава

-

Марица Пд

16.00

 

 

Черноморец Бч

-

Беласица

16.00

 

 

Спартак Пл

-

Янтра Гб

16.00

 

09.10/понеделник/

Монтана 1921

-

Спартак Вн

17.30

Диема спорт

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

 

 

 

Секретар СТК:

                                                                                                   /Н.Михайлов/

 

 

 

 

Последни решения

Решение СТК 28.05.2024 г.

28 Май 2024 13:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.05.2024 г         Срещата Бараж за получаване на право на участие в Първа лига за сезон 2024/2025 ще се играе между отборите на ПФК „Ботев Враца“ Вр и ФК „Марек 2015“ Дупница на 30.05/четвъртък/2024...

Решение СТК 24.05.2024 г.

24 Май 2024 18:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Крумовград“ Кр, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от...

Решение СТК 22.05.2024 г.

22 Май 2024 10:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от 18.00...

Решение СТК 17.05.2024 г.

17 Май 2024 16:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.05.2024 г         Срещата от XXXIV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ФК „Крумовград“   и ПФК „Левски“ Сф, ще се играе по програма на 22.05/сряда/2024 г от...

Решение СТК 13.05.2024 г.

13 Май 2024 14:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.05.2024 г         Във връзка с член 44, ал. 6 от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2023/2024 година се правят промени в срещите: Срещата от XXXIII – ти кръг на Втора...

Решение СТК 02.05.2024 г.

02 Май 2024 21:25
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 02.05.2024 г             Приема финала за купата на България да се играе както следва   Финал Купа България 15.05/сряда/ Лудогорец - Ботев Пд 19.00 Диема...

Решение СТК 22.04.2024 г.

22 Април 2024 12:13
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 22.04.2024 г     Приема предложената програма за Плейофи 31/1 – ви/ кръг и 32/2 – ри/ кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига, както следва:   Плейофи - Първи кръг/31 кръг/ ...

Решение СТК 19.03.2024 г.

19 Март 2024 16:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 19.03.2024 г       Поради програмни съображения на Нова Броудкастинг груп, се правят следните промени в програмата: Срещата от XXVIII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на...

Решение СТК 12.03.2024 г.

12 Март 2024 14:44
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 12.03.2024 г       Приема предложената програма за 1/2 финалите на купа България, както следва: 1/2 финал купа България 17.04/сряда/ ЦСКА – София - Ботев Пд 19.00 ...

Решение СТК 26.02.2024 г.

26 Февруари 2024 17:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 26.02.2024 г   Приема предложената програма за  24 – ти и 25 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва: Първа лига XXІV кръг 08.03 /петък/ Локомотив Пд - Етър...