Logo
Language:

Съдийски назначения 11-ти кръг Втора лига

24 Септември 2023 10:00
 

26 септември 2023 г., вторник, 14:15 ч.
Дунав Русе - ФК Марек 1915
ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
27 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ОФК Беласица
ГС:    Георги Иванов Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Георги Петров Стоянов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
27 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ЦСКА 1948 II
ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
27 септември 2023 г., сряда, 18:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Александър Емилов Вангелов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Венелин Павлов Иванов
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Иво Величков Боев     
 
27 септември 2023 г., сряда, 18:30 ч.
ФК Черноморец Балчик - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Борис Димитров Борисов     
 
28 септември 2023 г., четвъртък, 17:00 ч.
ПФК Септември Сф - ПФК Марица 1921
ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Тодоров Ташков
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Костадин Ангелов Гергинов     
 
28 септември 2023 г., четвъртък, 17:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Спортист 2009
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
28 септември 2023 г., четвъртък, 17:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - Спартак 1918
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
29 септември 2023 г., петък, 19:30 ч.
ФК Литекс Ловеч - ОФК Янтра 2019
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Решение ДК 19.06.2024

19 Юни 2024 16:15
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  19.06.2024 г. Поради изтичане на наказанието съгласно чл.7, ал.2 от ПДТФ, ДК възстановява състезателните права на Радослав Апостолов. Секретар ДК: /Н. Вълкова/

БФС ще помага в структурирането на Футболна академия „Добруджа 1919”

19 Юни 2024 15:04
Техническият директор на Българския футболен съюз Кирил Котев и директорът развитие на детско-юношеския футбол към БФС - Лъчезар Димов посетиха Добрич по покана на директора на Футболна академия „Добруджа 1919” Венцислав Желев. Целта на поканата бе желанието на...

„Севлиево лейдис“ спечели футболния фестивал за девойки в Дряново

17 Юни 2024 09:16
Отборът на „Севлиево лейдис“ спечели футболния фестивал за девойки в Дряново. Тимът се наложи с 6-5 след изпълнение на дузпи.  Надпреварата за девойки до 11-годишна възраст се проведе от петък, 14.06, до неделя, 16.06, на стадион „Локомотив“ и се явяваше финален...

Георги Иванов и Алексанър Чеферин се срещнаха в Мюнхен

14 Юни 2024 10:53
Ден преди старта на най-очакваното събитие на Стария континент – ЕВРО 2024, президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов се срещна с президента на УЕФА Алексанър Чеферин. В Мюнхен двамата имаха възможността да обсъдят, както предстоящото Европейско първенство...

Съдийски назначения баражи U-16

14 Юни 2024 10:22
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Етър" В.Т.   -   ФК„Фратрия“ Вн         ГС: Борис Попов     АС1: Явор  Иванов   АС2: Кристиян Георгиев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения баражи U-17

14 Юни 2024 10:18
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч.   ФК„Фратрия" Вн    -   ФК„Черномрец“ Бс ГС: Емил Георгиев     АС1: Светослав Стойчев   АС2: Мартин Иванов СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Стартира фестивалът за девойки до 11 г. в Дряново под егидата на Българския футболен съюз

13 Юни 2024 14:38
От петък, 14.06, до неделя, 16.06, на стадион „Локомотив“ в Дряново ще се проведе футболен фестивал за девойки до 11-годишна възраст - финален турнир за излъчване на най–силния отбор за момичета в тази възраст в страната.  Във фестивала участие ще вземат 8 отбора от...

Програма Първа Лига сезон 2024/25

13 Юни 2024 12:53
Жребият за сезон 2024/25 в Първа Лига бе изтеглен днес в Амфитеатралната зала на Национална футболна база „Бояна“. Шампионатът стартира през уикенда на 19/22 юли 2024 година. След изиграване на първото завъртане на мачовете от редовния сезон, ще се изиграят още 4 кръга до...

Жребият за първи кръг в Първа и Втора професионална футболна лига

13 Юни 2024 11:48
Жребият за сезон 2024/2025 г. в Първа и Втора професионална футболна лига бе изтеглен днес в Амфитеатралната зала на Национална футболна база „Бояна“. Мачовете в първия кръг на Първа Лига: Черно море – ЦСКА 1948 Септември – Берое Локомотив София – Левски Ботев...

Първа лига с топката от Евро 2024

13 Юни 2024 11:45
Топката, с която ще се играе на Евро 2024, от 14 юни до 14 юли в Германия, ще бъде и официалната за мачовете в Първа лига за сезон 2024/25. Fussball Liebe (в превод - "Любов към футбола") е на ADIDAS, като освен че използва рециклиран полиестер и мастило на водна основа, е направена от...