Logo
Language:

За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 10.10.2023 година

10 Октомври 2023 14:16
 

 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 10.10.2023 г

 

 

 

  • Приема предложената програма 1/16 та финала за Купа България, както следва:

1/16 финал купа България

14.10/събота/

Добруджа

-

Локомотив Пд

13.30

Диема спорт

 

Спартак Пл

-

Локомотив Сф

15.00

 

 

Вихрен Санд

-

Пирин Бл

15.00

 

 

Септември 98 Терв

-

Арда Кж

15.00

 

 

Спортист 2009

-

Хебър 1918 Пз

15.00

 

31.10/вторник/

Литекс Лч

-

Черно море Вн

17.30

Диема спорт

01.11/сряда/

Спартак Вн

-

Крумовград

15.00

 

 

Марица 1921

-

ЦСКА 1948

15.00

 

 

Септември Сф

-

Ботев Вр

15.00

 

08.11/сряда/

Струмска слава

-

Ботев Пд

13.30

Диема спорт

09.11/четвъртък/

Черноморец Бч

-

ЦСКА-София

17.30

Диема спорт

18.11/събота/

Черноморец 1919 Бс

-

Етър Вт

13.30

 

 

Бдин Вд

-

Берое СЗ

13.30

 

22.11/сряда/

Балкан Бот

-

Лудогорец Рз

13.30

Диема спорт

 

Янтра 2019

-

Славия

13.30

 

 

Дунав Рс

-

Левски Сф

16.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за изиграване на отложени срещи от Първа професионална футболна лига, както следва:

Отложени срещи от 3-ти кръг

01.11/сряда/

Етър ВТ

-

ЦСКА-София

17.00

Диема спорт

02.11/четвъртък/

Славия

-

Лудогорец

17.00

Диема спорт

 

Отложена среща от 7-ми кръг

01.11/сряда/

Арда

-

Левски

19.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 14 - ти до  17 – три  кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:

 

XІV кръг

20.10 /петък/

Крумовград

-

Етър ВТ

16.45

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Берое

19.15

Диема спорт

21.10 /събота/

Ботев Вр

-

Ботев Пд

14.00

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

ЦСКА 1948

16.30

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

ЦСКА-София

19.00

Диема спорт

22.10 /неделя/

Хебър 1918 Пз

-

Славия

14.00

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

16.30

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Лудогорец

19.00

Диема спорт

XV кръг

25.10/сряда/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

26.10/четвъртък/

Ботев Пд

-

Локомотив Сф

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Пирин Бл

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

27.10 /петък/

Славия

-

Крумовград

14.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Арда Кж

16.30

Диема спорт

 

Берое

-

Левски

19.00

Диема спорт

29.10 /неделя/

Лудогорец

-

Хебър 1918 Пз

18.15

Диема спорт

 

XVІ кръг

03.11 /петък/

Берое

-

Пирин Бл

15:30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

18.00

Диема спорт

05.11 /неделя/

Лудогорец

-

Крумовград

15.30

Диема спорт

06.11/понеделник/

Ботев Вр

-

Локомотив Сф

13.00

Диема спорт

 

Славия

-

Етър ВТ

15.30

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Хебър 1918 Пз

18.00

Диема спорт

07.11/вторник/

Черно море

-

Арда Кж

15.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Левски

18.00

Диема спорт

XVІІ кръг

10.11 /петък/

Славия

-

Ботев Вр

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

11.11 /събота/

Хебър 1918 Пз

-

Черно море

12.45

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

ЦСКА 1948

15.15

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Берое

17.45

Диема спорт

12.11 /неделя/

Крумовград

-

ЦСКА-София

13.00

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

15.30

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Лудогорец

18.00

Диема спорт

  • Приема предложената програма за изиграване на отложени срещи от Втора лига както следва:

 

17.11/петък/

Янтра 2019

-

Лудогорец II

14.30

 

23.11/четвъртък/

Лудогорец II

-

Черноморец Бс

14.30

 

 

  • Приема предложената програма от 14 - ти до  17 – три  кръг на Втора  професионална футболна лига, както следва:

XIV кръг

20.10/петък/

Беласица

-

Литекс

16.00

 

 

Спартак Вн

-

Черноморец Бч

16.00

 

21.10 /събота/

Марек

-

Спортист Своге

16.00

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

Спартак Пл

16.00

 

 

Бдин Вд

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

Марица Пд

-

Монтана 1921

16.00

 

22.10 /неделя/

Дунав Рс

-

Струмска слава

16.00

 

 

Янтра Гб

-

ЦСКА 1948 II  Сф

16.00

 

23.10/понеделник/

Септември Сф

-

Добруджа

16.00

Диема спорт

XV кръг

25.10/сряда/

Литекс

-

Спартак Вн

14.45

Диема спорт

27.10/петък/

Добруджа

-

Марек

16.00

 

 

Струмска слава

-

Септември Сф

16.00

 

 

Монтана 1921

-

Дунав Рс

16.00

 

 

Черноморец Бч

-

Марица Пд

16.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Беласица

16.00

 

 

Спартак Пл

-

Бдин Вд

16.00

 

 

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Черноморец 1919 Бс

16.00

 

 

Спортист Своге

-

Янтра Гб

16.00

 

XVI кръг

03.11/петък/

Марек

-

Янтра Гб

14.30

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

Спортист Своге

14.30

 

 

Бдин Вд

-

ЦСКА 1948 II  Сф

14.30

 

 

Беласица

-

Спартак Пл

14.30

 

 

Дунав Рс

-

Черноморец Бч

14.30

 

 

Добруджа

-

Струмска слава

14.30

 

07.11 /вторник/

Спартак Вн

-

Лудогорец ІІ

14.30

 

 

Марица Пд

-

Литекс

14.30

 

 

Септември Сф

-

Монтана 1921

12.15

Диема спорт

 

XVII кръг

11.11 /събота/

Лудогорец ІІ

-

Марица Пд

14.30

 

 

Янтра Гб

-

Черноморец 1919 Бс

14.30

 

12.11 /неделя/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Беласица

14.30

 

 

Спортист Своге

-

Бдин Вд

14.30

 

 

Струмска слава

-

Марек

14.30

 

 

Спартак Пл

-

Спартак Вн

14.30

 

 

Черноморец Бч

-

Септември Сф

14.30

 

 

Литекс

-

Дунав Рс

14.30

 

13.11/понеделник/

Монтана 1921

-

Добруджа

17.30

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                    /Н.Михайлов/

 

 

Последни решения

Решение СТК 28.05.2024 г.

28 Май 2024 13:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.05.2024 г         Срещата Бараж за получаване на право на участие в Първа лига за сезон 2024/2025 ще се играе между отборите на ПФК „Ботев Враца“ Вр и ФК „Марек 2015“ Дупница на 30.05/четвъртък/2024...

Решение СТК 24.05.2024 г.

24 Май 2024 18:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Крумовград“ Кр, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от...

Решение СТК 22.05.2024 г.

22 Май 2024 10:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от 18.00...

Решение СТК 17.05.2024 г.

17 Май 2024 16:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.05.2024 г         Срещата от XXXIV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ФК „Крумовград“   и ПФК „Левски“ Сф, ще се играе по програма на 22.05/сряда/2024 г от...

Решение СТК 13.05.2024 г.

13 Май 2024 14:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.05.2024 г         Във връзка с член 44, ал. 6 от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2023/2024 година се правят промени в срещите: Срещата от XXXIII – ти кръг на Втора...

Решение СТК 02.05.2024 г.

02 Май 2024 21:25
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 02.05.2024 г             Приема финала за купата на България да се играе както следва   Финал Купа България 15.05/сряда/ Лудогорец - Ботев Пд 19.00 Диема...

Решение СТК 22.04.2024 г.

22 Април 2024 12:13
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 22.04.2024 г     Приема предложената програма за Плейофи 31/1 – ви/ кръг и 32/2 – ри/ кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига, както следва:   Плейофи - Първи кръг/31 кръг/ ...

Решение СТК 19.03.2024 г.

19 Март 2024 16:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 19.03.2024 г       Поради програмни съображения на Нова Броудкастинг груп, се правят следните промени в програмата: Срещата от XXVIII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на...

Решение СТК 12.03.2024 г.

12 Март 2024 14:44
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 12.03.2024 г       Приема предложената програма за 1/2 финалите на купа България, както следва: 1/2 финал купа България 17.04/сряда/ ЦСКА – София - Ботев Пд 19.00 ...

Решение СТК 26.02.2024 г.

26 Февруари 2024 17:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 26.02.2024 г   Приема предложената програма за  24 – ти и 25 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва: Първа лига XXІV кръг 08.03 /петък/ Локомотив Пд - Етър...