Logo
Language:

Съдийски назначения 20-ти кръг Втора лига

06 Декември 2023 10:00
 

10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
Спортист 2009 - ПФК Марица 1921
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Павлин Петков Петков
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ПФК Септември Сф
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Марио Георгиев Данаилов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ПФК Монтана 1921
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Петър Николаев Михов
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ФК Марек 1915 - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Мартин Викторов Михайлов
4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС - ОФК Беласица
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров                
СН:    Георги Иванов Хаджийски     
 
11 декември 2023 г., понеделник, 12:15 ч.
ОФК Янтра 2019 - Спартак 1918
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Георги Спасов Славов     
 
11 декември 2023 г., понеделник, 14:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
11 декември 2023 г., понеделник, 14:00 ч.
ЦСКА 1948 II - Дунав Русе
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

България с тежка загуба от Украйна в първия плейоф от турнира УЕФА Лига на нациите

23 Февруари 2024 19:56
Женският национален отбор на България допусна поражение с 0:4 от Украйна в първи плейофен мач за място в Лига B на турнира УЕФА Лига на нациите. Двубоят се игра на стадион “Арена Арда” в Кърджали, а реваншът е на 27 февруари в Анталия. За съжаление селекцията на Силвия...

Информация от СК към БФС

23 Февруари 2024 11:49
Съдийската комисия към Българския футболен съюз информира, че поради здравословен проблем се налага да бъде направена промяна в съдийските назначения на срещата от 22-ия кръг на Първа професионална лига между Локомотив (София) и Крумовград. На мястото на главния съдия...

На вниманието на медиите: Акредитации за предстоящите приятелски мачове на България от турнира FIFA Series в Баку

23 Февруари 2024 09:42
Във връзка с предстоящите приятелски срещи на „А“ националния отбор от дебютното издание на турнира FIFA Series в Баку срещу Танзания (22 март) и Азербайджан (25 март) Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

22 Февруари 2024 15:26
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч. ФК София лейдис 2021 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

22 Февруари 2024 15:25
23 февруари 2024 г., петък, 10:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Валентин Валентинов Атанасов         24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-16

22 Февруари 2024 15:22
23 февруари 2024 г., петък, 12:00 ч. ПФК Локомотив Пд U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Васил Василев Пеев    АС1:    Атанас Георгиев Атанасов    АС2:    Стоян Игнатов Петров          24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Славия U16...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

22 Февруари 2024 15:21
24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виктор Вълчев Динев           24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч. Славия - ФК Хебър 1918 U17...

Над 2000 деца се включват в турнира за „Купа София” под егидата на БФС

22 Февруари 2024 13:19
Повече от 2000 деца на възраст от 7 до 13 г. ще се включат в 17-ото издание на най-мащабния детски футболен турнир в столицата за “Купа София”, коeто ще се проведе от днес до неделя, 25 февруари, под егидата на Българския футболен съюз. С личната подкрепа на президента на БФС...

БФС запозна клубовете от Първа лига със своята Стратегия за социална отговорност и устойчиво развитие

22 Февруари 2024 09:38
Българският футболен съюз запозна клубовете от Първа лига със своята Стратегия за социална отговорност и устойчиво развитие, наречена „Повече от игра”, която обхваща периода 2023-2027 г. (може да се запознаете с целия документ тук). Тя е базирана на основните ценности...

Решение ДК 21.02.2024

21 Февруари 2024 18:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  21.02.2024 г.   21-ви кръг ППЛ     С предупреждения – 27 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...