Logo
Language:

Решение СТК 26.02.2024 г.

26 Февруари 2024 17:03
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 26.02.2024 г

 

  • Приема предложената програма за  24 – ти и 25 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:

Първа лига

XXІV кръг

08.03 /петък/

Локомотив Пд

-

Етър ВТ

18.30

Диема спорт

09.03 /събота/

Локомотив Сф

-

Славия

12.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

ЦСКА-София

15.00

Диема спорт

 

Берое

-

Черно море

17.30

Диема спорт

10.03 /неделя/

Ботев Вр

-

Арда Кж

12.45

Диема спорт

 

Левски

-

Крумовград

15.15

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Лудогорец

17.45

Диема спорт

11.03/понеделник/

Пирин Бл

-

Хебър 1918 Пз

17.30

Диема спорт

XXV кръг

15.03 /петък/

Берое

-

Ботев Вр

16.15

Диема спорт

 

Черно море

-

ЦСКА 1948

18.45

Диема спорт

16.03 /събота/

Славия

-

Локомотив Пд

12.45

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Левски

15.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив Сф

17.45

Диема спорт

17.03 /неделя/

Крумовград

-

Пирин Бл

12.45

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

Арда Кж

15.15

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Пд

17.45

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за 24 – ти и 25 – ти кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:

Втора лига

XXIV кръг

08.03/петък/

Марек

-

Спартак Вн

15.30

Диема спорт

09.03 /събота/

Бдин Вд

-

Дунав Рс

15.30

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

Септември Сф

15.30

 

 

Янтра Гб

-

Добруджа

15.30

 

 

Спортист Своге

-

Струмска слава

15.30

 

 

Спартак Пл

-

Черноморец Бч

15.30

 

 

Лудогорец ІІ

-

Литекс

15.30

 

 

Беласица

-

Марица Пд

15.30

 

10.03 /неделя/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Монтана 1921

15.30

 

XXV кръг 15.30

15.03/петък/

Литекс

-

Спартак Пл

13.45

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Марек

15.30

 

16.03 /събота/

Септември Сф

-

Бдин Вд

15.30

 

 

Черноморец Бч

-

ЦСКА 1948 II  Сф

15.30

 

 

Монтана 1921

-

Спортист Своге

15.30

 

 

Струмска слава

-

Янтра Гб

15.30

 

 

Добруджа

-

Черноморец 1919 Бс

15.30

 

 

Дунав Рс

-

Беласица

15.30

 

 

Марица Пд

-

Спартак Вн

15.30

 

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

 

 

Секретар СТК:

                                                                                                    /Н.Михайлов/

 

 

 

 

Още последни новини

Решение ДК 12.04.2024

12 Април 2024 12:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  12.04.2024 г.   28-ми кръг ППЛ     С предупреждения – 2 състезатели     ПО ДОКЛАД НЯМА   8-ми кръг ППЛ     ...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...

Съдийски назначения 19-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Април 2024 08:53
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ...

Ръководството на БФС проведе среща с клубовете от елитните юношески групи

11 Април 2024 17:45
По-рано днес ръководството на Българския футболен съюз начело с президента Георги Иванов проведе среща с представители на клубовете от елитните юношески групи. Тя се състоя в Национална футболна база “Бояна” и в нея взеха участие още новият Технически директор...

Женският национален отбор с драматична загуба от Армения

09 Април 2024 20:10
Женският национален отбор на България допусна изключително драматично домакинско поражение с 2:3 от Армения във втори мач от европейските квалификации. На стадион “Александър Шаламанов” в София “лъвиците” се оказаха догонващи в резултата, след като...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига - отложена среща

09 Април 2024 18:00
11 април 2024 г., четвъртък, 18:45 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК Лудогорец 1945С ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

09 Април 2024 18:00
12 април 2024 г., петък, 17:45 ч. ПФК Ботев АД - ПФК Ботев Враца ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб  ...

Решение ДК 09.04.2024

09 Април 2024 18:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  09.04.2024 г.   28-ми кръг ППЛ     С предупреждения – 20 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...