Logo
Language:

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

27 Февруари 2024 18:00
 

2 март 2024 г., събота, 15:30 ч.
ФК Литекс Ловеч - ФК Марек 1915
ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
2 март 2024 г., събота, 15:30 ч.
ПФК Добруджа 1919 - Спортист 2009
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
2 март 2024 г., събота, 15:30 ч.
Дунав Русе - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мартин Викторов Михайлов
4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
2 март 2024 г., събота, 15:30 ч.
ПФК Марица 1921 - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ:    Кристина Георгиева Георгиева                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
2 март 2024 г., събота, 15:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ОФК Спартак Пл
ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Атанас Димитров Пилатов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
2 март 2024 г., събота, 15:30 ч.
Спартак 1918 - ОФК Беласица
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Венцислав Бориславов Банчев
4-ТИ:    Мартин Живков Великов                
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
4 март 2024 г., понеделник, 12:15 ч.
ПФК Септември Сф - ОФК Янтра 2019
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Тодор Василев Вуков    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
4 март 2024 г., понеделник, 15:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ЦСКА 1948 II
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
4 март 2024 г., понеделник, 15:30 ч.
ФК Черноморец Балчик - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Светослав Иванов Лазаров    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Димо Неделчев Стоянов
4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров                
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Решение ДК 12.04.2024

12 Април 2024 12:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  12.04.2024 г.   28-ми кръг ППЛ     С предупреждения – 2 състезатели     ПО ДОКЛАД НЯМА   8-ми кръг ППЛ     ...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...

Съдийски назначения 19-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Април 2024 08:53
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ...

Ръководството на БФС проведе среща с клубовете от елитните юношески групи

11 Април 2024 17:45
По-рано днес ръководството на Българския футболен съюз начело с президента Георги Иванов проведе среща с представители на клубовете от елитните юношески групи. Тя се състоя в Национална футболна база “Бояна” и в нея взеха участие още новият Технически директор...

Женският национален отбор с драматична загуба от Армения

09 Април 2024 20:10
Женският национален отбор на България допусна изключително драматично домакинско поражение с 2:3 от Армения във втори мач от европейските квалификации. На стадион “Александър Шаламанов” в София “лъвиците” се оказаха догонващи в резултата, след като...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига - отложена среща

09 Април 2024 18:00
11 април 2024 г., четвъртък, 18:45 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК Лудогорец 1945С ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

09 Април 2024 18:00
12 април 2024 г., петък, 17:45 ч. ПФК Ботев АД - ПФК Ботев Враца ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб  ...

Решение ДК 09.04.2024

09 Април 2024 18:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  09.04.2024 г.   28-ми кръг ППЛ     С предупреждения – 20 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...