Logo
Language:

За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 12.03.2024 г.

12 Март 2024 14:44
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 12.03.2024 г

 

 

 

  • Приема предложената програма за 1/2 финалите на купа България, както следва:

1/2 финал купа България

17.04/сряда/

ЦСКА – София

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт

24.04/сряда/

Лудогорец

-

Хебър 1918 Пз

18.45

Диема спорт

 

1/2 финал купа България срещи реванш

01.05/сряда/

Ботев Пд

-

ЦСКА Сф

18.45

Диема спорт

02.05/четвъртък/

Хебър 1918 Пз

-

Лудогорец

18.45

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 26 – ти до 30 – ти  кръг на Първа професионална футболна лига, както следва:

XXVІ кръг

29.03 /петък/

Пирин Бл

-

Етър ВТ

14.00

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Крумовград

16.30

Диема спорт

 

Левски

-

Славия

19.00

Диема спорт

30.03 /събота/

Ботев Вр

-

Хебър 1918 Пз

14.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец

16.30

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

ЦСКА-София

19.00

Диема спорт

31.03 /неделя/

Ботев Пд

-

Черно море

16.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Берое

19.00

Диема спорт

Април

XXVІІ кръг

02.04 /вторник/

Етър ВТ

-

Арда Кж

17.00

Диема спорт

 

Славия

-

Пирин Бл

19.30

Диема спорт

03.04 /сряда/

Крумовград

-

Хебър 1918 Пз

14.30

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Локомотив Пд

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Левски

19.30

Диема спорт

04.04 /четвъртък/

ЦСКА 1948

-

Ботев Вр

14.30

Диема спорт

 

Берое

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Локомотив Сф

19.30

Диема спорт

XXVІІІ кръг

06.04 /събота/

Хебър 1918 Пз

-

Етър ВТ

17.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Славия

20.15

Диема спорт

07.04 /неделя/

Ботев Пд

-

ЦСКА 1948

14.15

Диема спорт

 

Левски

-

ЦСКА-София

17.00

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

08.04/понеделник/

Ботев Вр

-

Крумовград

17.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Черно море

19.30

Диема спорт

09.04 /вторник/

Локомотив Сф

-

Берое

18.30

Диема спорт

 

Отложена среща VІІІ кръг

11.04/четвъртък/

ЦСКА 1948

-

Лудогорец

18.45

Диема спорт

 

XXІX  кръг

12.04 /петък/

Ботев Пд

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Пирин Бл

20.15

Диема спорт

13.04 /събота/

Славия

-

Хебър 1918 Пз

17.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

20.15

Диема спорт

14.04 /неделя/

Етър ВТ

-

Крумовград

17.00

Диема спорт

 

Берое

-

Локомотив Пд

19.30

Диема спорт

15.04/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Арда Кж

20.00

Диема спорт

 

 

XXX  кръг

19.04 /петък/

Ботев Вр

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

Крумовград

-

Славия

20.00

Диема спорт

20.04 /събота/

Пирин Бл

-

Черно море

15.15

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

Лудогорец

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Берое

20.15

Диема спорт

21.04 /неделя/

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

15.15

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Ботев Пд

17.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

ЦСКА-София

20.15

Диема спорт

 

 

  • Приема предложената програма от 26 – ти  до  29 – ти кръг на Втора професионална футболна лига, както следва:

 

XXVI кръг

30.03 /събота/

Марек

-

Марица Пд

15.30

 

 

Спартак Вн

-

Дунав Рс

15.30

 

 

Беласица

-

Септември Сф

15.30

 

 

Бдин Вд

-

Добруджа

15.30

 

31.03 /неделя/

Черноморец 1919 Бс

-

Струмска слава

17.00

 

 

Спортист Своге

-

Черноморец Бч

17.00

 

 

Спартак Пл

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

01.04/понеделник/

Янтра Гб

-

Монтана 1921

16.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Литекс

17.00

 

 

XXVII кръг

05.04/петък/

Септември Сф

-

Спартак Вн

17.00

Диема спорт

06.04/събота/

Спартак Пл

-

Марек

17.00

 

 

Литекс

-

Спортист Своге

17.00

 

 

Черноморец Бч

-

Янтра Гб

17.00

 

 

Монтана 1921

-

Черноморец 1919 Бс

17.00

 

 

Струмска слава

-

Бдин Вд

17.00

 

 

Дунав Рс

-

Марица Пд

17.00

 

07.04 /неделя/

Добруджа

-

Беласица

17.00

 

08.04/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

ЦСКА 1948 II  Сф

17.00

 

 

XXVIII кръг

 

12.04/петък/

Спартак Вн

-

Добруджа

15.00

Диема спорт

13.04/събота/

Марица Пд

-

Септември Сф

15.00

Диема спорт

 

Марек

-

Дунав Рс

17.00

 

 

Беласица

-

Струмска слава

17.00

 

 

Бдин Вд

-

Монтана 1921

17.00

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

Черноморец Бч

17.00

 

 

Янтра Гб

-

Литекс

17.00

 

 

Спортист Своге

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

16.04/вторник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Спартак Пл

17.00

 

 

XXIX кръг

20.04/събота/

Спартак Пл

-

Спортист Своге

17.00

 

 

Литекс

-

Черноморец 1919 Бс

17.00

 

 

Черноморец Бч

-

Бдин Вд

17.00

 

 

Монтана 1921

-

Беласица

17.00

 

 

Струмска слава

-

Спартак Вн

17.00

 

 

Добруджа

-

Марица Пд

17.00

 

21.04 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Янтра Гб

17.00

 

22.04/понеделник/

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Марек

17.00

 

 

Септември Сф

-

Дунав Рс

17.00

Диема спорт

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата. 

 

Секретар СТК:

                                                                                                    /Н.Михайлов/

Последни решения

Решение СТК 19.03.2024 г.

19 Март 2024 16:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 19.03.2024 г       Поради програмни съображения на Нова Броудкастинг груп, се правят следните промени в програмата: Срещата от XXVIII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на...

Решение СТК 26.02.2024 г.

26 Февруари 2024 17:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 26.02.2024 г   Приема предложената програма за  24 – ти и 25 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва: Първа лига XXІV кръг 08.03 /петък/ Локомотив Пд - Етър...

Решение СТК 20.02.2024 г.

20 Февруари 2024 14:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 20.02.2024 г       Срещата от ХХII-ри кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Спортист 2009“ Своге и ПФК „Септември“ Сф, ще се играе на 25.02/неделя/2024 г от 14.00 часа...

Решение СТК 14.02.2024 г.

14 Февруари 2024 18:18
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 14.02.2024 г         След като разгледа новите обстоятелства по Заявление от 28.01.2024 г на Радослав Апостолов, СТК констатира, че в Пловдивски районен съд  има висящо съдебно производство по искова...

Решение СТК 07.02.2024 г.

07 Февруари 2024 17:45
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 07.02.2024 г       По заявление от Радослав Христов Апостолов от 28.01.2024 година, СТК отлага за следващо свое заседание разглеждането по същество на заявлението за събиране на допълнителни документи...

Решение СТК 22.01.2024 година

22 Януари 2024 15:50
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 22.01.2024 г         СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатено месечно възнаграждение от ПФК „Пирин“ Бл на Борис Павлов Тютюков...

Решение СТК 15.01.2024 година

15 Януари 2024 13:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 15.01.2024 г   Приема предложената среща за Суперкупата на България за 2023 г да се проведе, както следва: Супер купа на България 2023 година 10.02/събота/ Лудогорец - ЦСКА 1948 15.00...

Решение СТК 01.12.2023 година

01 Декември 2023 14:47
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 01.12.2023 г         СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Пирин“ Бл на Васил Димитров Христов –състезател по...

Решение СТК 30.11.2023 година

30 Ноември 2023 14:06
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 30.11.2023 г           Отложената среща от XVIII -ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „ЦСКА 1948“ II  Сф и ФК  „Спартак“ Вн ще се играе на  ...

Решение СТК 28.11.2023 година

28 Ноември 2023 18:29
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 28.11.2023 г   Предвид решение на Лицензионната комиси при БФС от 28.11.2023 г с което се дава право на стадион "Цар Самуил" гр. Петрич да се провеждат срещи от първенството на Втора професионална футболна...