Logo
Language:

Съдийски назначения 27-ми кръг Втора лига

02 Април 2024 18:00
 

5 април 2024 г., петък, 17:00 ч.
ПФК Септември Сф - Спартак 1918
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ОФК Спартак Пл - ФК Марек 1915
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Марин Иванов Бонев    АС2:    Радостин Николов Бодуров
4-ТИ:    Борис Борисов Попов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - Спортист 2009
ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Владимир Николаев Кирилов                
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФК Черноморец Балчик - ОФК Янтра 2019
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Ангел Бориславов Станчев
4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923
ГС:    Денислав Йорданов Сталев    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Месут Севинчев Ахмедов
4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч.
Дунав Русе - ПФК Марица 1921
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Васил Ангелов Байрактарски
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ОФК Беласица
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Любомир Николаев Вушовски                
СН:    Живко Герганов Недялков     
 
8 април 2024 г., понеделник, 17:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - ЦСКА 1948 II
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Тодор Недялков Киров                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Още последни новини

Решение ДК 12.04.2024

12 Април 2024 12:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  12.04.2024 г.   28-ми кръг ППЛ     С предупреждения – 2 състезатели     ПО ДОКЛАД НЯМА   8-ми кръг ППЛ     ...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...

Съдийски назначения 19-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Април 2024 08:53
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ...

Ръководството на БФС проведе среща с клубовете от елитните юношески групи

11 Април 2024 17:45
По-рано днес ръководството на Българския футболен съюз начело с президента Георги Иванов проведе среща с представители на клубовете от елитните юношески групи. Тя се състоя в Национална футболна база “Бояна” и в нея взеха участие още новият Технически директор...

Женският национален отбор с драматична загуба от Армения

09 Април 2024 20:10
Женският национален отбор на България допусна изключително драматично домакинско поражение с 2:3 от Армения във втори мач от европейските квалификации. На стадион “Александър Шаламанов” в София “лъвиците” се оказаха догонващи в резултата, след като...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига - отложена среща

09 Април 2024 18:00
11 април 2024 г., четвъртък, 18:45 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК Лудогорец 1945С ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

09 Април 2024 18:00
12 април 2024 г., петък, 17:45 ч. ПФК Ботев АД - ПФК Ботев Враца ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб  ...

Решение ДК 09.04.2024

09 Април 2024 18:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  09.04.2024 г.   28-ми кръг ППЛ     С предупреждения – 20 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...