Logo
Language:

За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 02.05.2024 г.

02 Май 2024 21:25
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  - 02.05.2024 г

 

 

 

 

 

 

  • Приема финала за купата на България да се играе както следва

 

Финал Купа България

15.05/сряда/

Лудогорец

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за Плейофи от 32/2 – ри до 35/5-ти кръг и 36/6 – ти кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига, както следва:

 

Плейофи - Втори кръг/32 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

10.05/петък/

Крумовград

-

Локомотив Пд

19.15

Диема спорт

11.05 /събота/

Лудогорец

-

ЦСКА София

19.30

Диема спорт

12.05/неделя/

Левски

-

Черно море

19.30

Диема спорт

 

Плейофи - Втори кръг/32 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

12.05/неделя/

Берое

-

Пирин

17.00

Диема спорт

13.05 /понеделник/

Етър ВТ

-

Локомотив Сф

17.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Хебър

20.15

Диема спорт

 

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

18.05 /събота/

ЦСКА София

-

Крумовград

17.45

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Левски

20.15

Диема спорт

19.05/неделя/

Черно море

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

 

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

11.05/събота/

Арда  

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

10.05/петък/

ЦСКА 1948

-

Славия

16.45

Диема спорт

 

Плейофи - Трети кръг/33 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

17.05 /петък/

Пирин

-

Етър ВТ

15.15

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

 

Хебър

-

Берое

20.15

Диема спорт

 

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

22.05 /сряда/

Крумовград

-

Левски

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив Пд

19.30

Диема спорт

23.05/четвъртък/

ЦСКА София

-

Черно море

20.15

Диема спорт

 

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

20.05 /понеделник/

Арда  

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

 

Славия

-

Ботев Пд

20.15

Диема спорт

 

Плейофи - Четвърти кръг/34 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

21.05 /вторник/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

16.30

Диема спорт

 

Берое

-

Локомотив Сф

18.45

Диема спорт

 

Пирин

-

Хебър

21.00

Диема спорт

 

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 1-во до 6-то място

26.05 /неделя/

 Черно море

-

Крумовград

20.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА София

20.30

Диема спорт

 

Левски

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

 

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

23.05/четвъртък/

Арда  

-

Славия

15.15

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Ботев Пд

17.45

Диема спорт

 

Плейофи - Пети кръг/35 кръг/

Разпределение от 11-то до 16-то място

25.05 /събота/

Хебър

-

Етър ВТ

20.30

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Пирин

20.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Берое

20.30

Диема спорт

 

 

Плейофи - Шести кръг/36 кръг/

Разпределение от 7-мо до 10-то място

27.05/понеделник/

Славия

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Арда  

20.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за 32-ри и 34-ти кръг на Втора лига, както следва:

XXXII кръг  

 

11.05/събота/

Марица Пд

-

Черноморец Бч

18.00

 

 

Спартак Вн

-

Литекс

18.00

 

 

Бдин Вд

-

Спартак Пл

18.00

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

ЦСКА 1948 II  Сф

18.00

 

12.05 /неделя/

Дунав Рс

-

Монтана 1921

18.00

 

 

Янтра Гб

-

Спортист Своге

18.00

 

 

Беласица

-

Лудогорец ІІ

18.00

 

 

Септември Сф

-

Струмска слава

18.00

 

13.05/понеделник/

Марек

-

Добруджа

15.00

Диема спорт

 

XXXIII кръг  

18.05/събота/

Янтра Гб

-

Марек

18.00

 

 

Спортист Своге

-

Черноморец 1919 Бс

18.00

 

 

ЦСКА 1948 II  Сф

-

Бдин Вд

18.00

 

 

Спартак Пл

-

Беласица

18.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Спартак Вн

18.00

 

 

Литекс

-

Марица Пд

18.00

 

 

Черноморец Бч

-

Дунав Рс

18.00

 

 

Струмска слава

-

Добруджа

18.00

 

20.05/понеделник/

Монтана 1921

-

Септември Сф

15.00

Диема спорт

 

XXXIV кръг  

24.05/петък/

Марек

-

Струмска слава

18.00

 

 

Добруджа

-

Монтана 1921

18.00

 

 

Септември Сф

-

Черноморец Бч

18.00

 

 

Дунав Рс

-

Литекс

18.00

 

 

Марица Пд

-

Лудогорец ІІ

18.00

 

 

Спартак Вн

-

Спартак Пл

18.00

 

 

Беласица

-

ЦСКА 1948 II  Сф

18.00

 

 

Бдин Вд

-

Спортист Своге

18.00

 

 

Черноморец 1919 Бс

-

Янтра Гб

18.00

 

 

  • Приема баражите за  оставане в Първа лига и участие в Европейските турнири през сезон 2024/2025 да се проведат, както следва:

 

30.05/четвъртък/

14-ти Първа лига

-

3-ти Втора лига

19.00

 

 

 

 

 

 

 

31.05/петък/

Отбора от 1-та шестица последен добил участие в Европейските турнири

-

Отбора класирал се след 7-мо място добил право на бараж за участие в Европейските турнири

19.00

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                    /Н.Михайлов/

 

 

Последни решения

Решение СТК 28.05.2024 г.

28 Май 2024 13:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.05.2024 г         Срещата Бараж за получаване на право на участие в Първа лига за сезон 2024/2025 ще се играе между отборите на ПФК „Ботев Враца“ Вр и ФК „Марек 2015“ Дупница на 30.05/четвъртък/2024...

Решение СТК 24.05.2024 г.

24 Май 2024 18:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Черно море“ Вн и ФК „Крумовград“ Кр, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от...

Решение СТК 22.05.2024 г.

22 Май 2024 10:33
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2024 г         Срещата от XXXV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, ще се играе по програма на 26.05/неделя/2024 г от 18.00...

Решение СТК 17.05.2024 г.

17 Май 2024 16:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.05.2024 г         Срещата от XXXIV – ти кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ФК „Крумовград“   и ПФК „Левски“ Сф, ще се играе по програма на 22.05/сряда/2024 г от...

Решение СТК 13.05.2024 г.

13 Май 2024 14:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.05.2024 г         Във връзка с член 44, ал. 6 от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2023/2024 година се правят промени в срещите: Срещата от XXXIII – ти кръг на Втора...

Решение СТК 22.04.2024 г.

22 Април 2024 12:13
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 22.04.2024 г     Приема предложената програма за Плейофи 31/1 – ви/ кръг и 32/2 – ри/ кръг за разпределение от 7-мо до 10-то място на Първа лига, както следва:   Плейофи - Първи кръг/31 кръг/ ...

Решение СТК 19.03.2024 г.

19 Март 2024 16:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 19.03.2024 г       Поради програмни съображения на Нова Броудкастинг груп, се правят следните промени в програмата: Срещата от XXVIII – ми кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на...

Решение СТК 12.03.2024 г.

12 Март 2024 14:44
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 12.03.2024 г       Приема предложената програма за 1/2 финалите на купа България, както следва: 1/2 финал купа България 17.04/сряда/ ЦСКА – София - Ботев Пд 19.00 ...

Решение СТК 26.02.2024 г.

26 Февруари 2024 17:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 26.02.2024 г   Приема предложената програма за  24 – ти и 25 – ти кръг на Първа професионална футболна лига, както следва: Първа лига XXІV кръг 08.03 /петък/ Локомотив Пд - Етър...

Решение СТК 20.02.2024 г.

20 Февруари 2024 14:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение  - 20.02.2024 г       Срещата от ХХII-ри кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Спортист 2009“ Своге и ПФК „Септември“ Сф, ще се играе на 25.02/неделя/2024 г от 14.00 часа...