За БФС // Комисии // Съдийска комисия // Решения

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

10 Юли 2020 17:00
 

13 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч.    гр. Пловдив, ст. „Локомотив“ 
ПФК "Локомотив" Пд - ПФК "Лудогорец" Рз  
ГС: Радослав Гидженов        АС1: Георги Стамболджиев      АС2: Ивелин Рашев
                 
13 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч.    гр. София    ст. "Българска Армия"    
ПФК "ЦСКА-София" Сф - ПФК "Септември" Сф 
ГС: Волен Чинков                 АС1: Красимир Миланов           АС2: Павлин Михайлов 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 17-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Юли 2020 11:04
11 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион в село Чепинци Левски - Риал   ГС: Николай Рамунски    АС1: Юлиян Тодоров    АС2: Станислав Груев           11 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        гр. Ст. Загора, ст. „Локомотив“...

Съдийски назначения 31-ви кръг Първа лига

09 Юли 2020 15:00
9, Юли 2020 г. Четвъртък 18:00 ч. ФК Царско село 2015 - ПОФК Ботев Враца ГС:     Драгомир Димитров Драганов     АС1:     Георги Йорданов Дойнов     АС2:     Никифор Деянов Велков 4-ТИ:     Георги Кънчев Димитров               ...

Съдийски назначения 32-ри кръг Първа лига

09 Юли 2020 15:00
13, Юли 2020 г. Понеделник 18:15 ч. ПФК Дунав - ФК Царско село 2015 ГС:     Никола Антонов Попов     АС1:     Георги Пламенов Тодоров     АС2:     Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:     Георги Николов Николов                 ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

07 Юли 2020 15:00
6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав ГС:     Станислав Георгиев Тодоров     АС1:     Димо Дамянов Вълчев     АС2:     Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:     Георги Димитров Давидов                 ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени

06 Юли 2020 13:00
7 Юли 2020 г. Вторник 19:00 ч.    гр. София, ст. „Winbet Arena“ - кв. Суходол ЛП Суперспорт - Етър   ГС: Любомир Вушовски        АС1: Марин Бонев      АС2: Димитър Мекушин                   8 Юли 2020 г. Сряда 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС старша възраст - първи срещи

03 Юли 2020 15:30
6 Юли 2020 г. Понеделник 10:30 ч. ПФК“Лудогорец“Рз – ПФК“Локомотив“Пд ГС: Георги Гинчев      АС1: Илиян Капарашев      АС2: Ивайло Атанасов 6 Юли 2020 г. Понеделник 18:00 ч. ПФК“Септември“Сф – ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Иво Андреев     ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Държавно първенство за жени

02 Юли 2020 12:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 19:00 ч.    гр. София, ст. „Локомотив“ - изк. терен ЛП Суперспорт - НСА   ГС: Васил Минев        АС1: Дарин Иванов      АС2: Димитър Мекушин                   4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.        стадион...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

01 Юли 2020 15:00
2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч. ФК Етър - ФК Витоша ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                     СН:  ...

Съдийски назначения Финал Купа на България

29 Юни 2020 15:00
1, Юли 2020 г. Сряда 19:15 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Никола Антонов Попов                    ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Първа лига

25 Юни 2020 15:00
26, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                 ...