Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

29 Май 2019 13:00
 

1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Тодор Василев Вуков
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Славия U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Георги Василев Димчев
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Верея U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Екатерина Маринова Петкова    АС2:    Снежана Динчева Петрунова
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ФК Национал U15

ГС:    Румен Красимиров Христов     АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Ивайло Павлов Петров
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Адриан Юлиянов Сюрджиев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Етър U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Едуард Хрант Кендерян
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Новини от Май 2019

Съдийски назначения 30-ти кръг U-17

29 Май 2019 13:00
1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч. ПФК Славия U17 - ФК Витоша U17 ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Дарин Василев Иванов   1 Юни 2019 г. Събота 15:00 ч. ФК Левски-Раковски U17 - ПФК Монтана U17 ГС:    Любомир Николаев...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

28 Май 2019 11:00
29 Май 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Монтана U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Венислав Живков Георгиев    АС1:    Николай Иванов Михайлов    АС2:    Славян Драгомиров Добрев   29 Май 2019 г. Сряда 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Янтра 1919 U19 ГС:    Павел...

Съдийски назначения Първа лига - Баражи за участие в Първа лига през следващия сезон

27 Май 2019 19:00
29 Май 2019 г. Сряда 18:30 ч. ПФК Септември - ФК Арда ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков     СН:    Георги Василев Йорданов  ...

Съдийски назначения финал на Купа АФЛ

27 Май 2019 14:30
28 Май 2019 г. Вторник 18:00 ч. ФК„Суворово” гр.Суворово – ФК„Балкан” гр.Ботевград ГС: Георги Давидов     АС1: Георги Дойнов     АС2: Милен Арабаджиев  4-ТИ: Георги Гинчев            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

България "А": Програма на националния отбор за мачовете с Чехия и Косово

27 Май 2019 13:38
"А" националният отбор на България се събира на лагер в Национална футболна база "Бояна" в сряда, 29 май. Ето и пълната програма на избраниците на селекционера Красимир Балъков за европейските квалификации срещу Чехия и Косово. 29 май, 17:00 ч., Национална футболна...

Решение ДК 27.05.2019

27 Май 2019 13:08
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  27.05.2019 г.   36-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 20 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Акредитации за предстоящите европейски квалификации срещу Чехия и Косово

27 Май 2019 13:07
Във връзка с предстоящите два мача на "А" националния отбор от квалификациите за ЕВРО 2020 - гостуването на Чехия на 7 юни и домакинството на Косово на 10 юни, Българският футболен съюз очаква заявки за журналистически акредитации. Представителите на медиите, които...

Съдийски назначения Първа лига - Бараж за участие в европейските турнири

27 Май 2019 13:00
28 Май 2019 г. Вторник 20:00 ч. ПФК Левски - ФК Етър ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:    Никола Антонов Попов     СН:    Иван Захариев Вълчев       ...

Финалната група на България "А" за предстоящите евроквалификации

27 Май 2019 10:57
Нападателят на Славия Цветелин Чунчуков бе повикан от селекционера Балъков

Програма на баражите в ППЛ

24 Май 2019 16:23
Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз определи програмата на баражите за участие в европейските клубни турнири и за участие в Първа професионална лига през сезон 2019/2020. Двубоите са както следва: Бараж за участие в европейските турнири: Левски (София) -...