Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

29 Май 2019 13:00
 

1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Димитър Валентинов Мекушин    АС2:    Тодор Василев Вуков
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Славия U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Мартин Томиславов Русев    АС2:    Виктор Андриянов Кукуянов
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Георги Василев Димчев
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Верея U15 - ПФК Левски U15

ГС:    Райко Елианов Чакъров    АС1:    Екатерина Маринова Петкова    АС2:    Снежана Динчева Петрунова
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПОФК Ботев Вр U15 - ФК Национал U15

ГС:    Румен Красимиров Христов     АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Ивайло Павлов Петров
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Адриан Юлиянов Сюрджиев    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Желязко Димитров Пилатов
 
1 Юни 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Етър U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Александър Димитров Марков    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Едуард Хрант Кендерян
         
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Новини от Май 2019

България U16 завърши на четвърто място на турнира „Милян Милянич“

23 Май 2019 22:47
Юношеският национален отбор на България, набор 2003 г., завърши на четвърто място в приятелския турнир в памет на легендарния треньор Милян Милянич в сръбската столица Белград. Днес тимът на Марчо Дафчев отстъпи с 0:1 на връстниците си от Северна Македония в малкия финал на...

Съобщение във връзка с награждаването на бъдещия шампион в Първа лига

23 Май 2019 12:41
Във връзка с развитието на битката за шампионската титла в Първа професионална лига и факта, че два отбора имат реален шанс за първото място в крайното класиране, ръководството на Българския футболен съюз подчертава следното: Както подобава на развитите футболни...

Състав на България U21 за приятелския турнир „Валери Лобановски“

22 Май 2019 16:31
Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви списък от 20 футболисти за предстоящето участие в традиционния приятелски турнир „Валери Лобановски“. Вратари: Даниел Наумов (Лудогорец), Иван Дюлгеров (Черно море). Защитници: Андреа...

Решение СТК 22.05.2019

22 Май 2019 15:34
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.05.2019 г           По искане на Нова Броудкастинг груп и Футбол Про Медия се правят следните корекции в начален час на срещи и излъчване по телевизионни канали: - Срещата от Първа лига, между...

Решение ДК 22.05.2019

22 Май 2019 12:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  22.05.2019 г.   35-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 9 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

Иван Бандаловски бе повикан в състава на България "А"

22 Май 2019 12:50
Защитникът на Берое Иван Бандаловски бе повикан в състава на мъжкия национален отбор за двубоите с Чехия и Косово. Той ще заеме мястото на Иван Турицов от ЦСКА-София.

България U16 ще спори за третото място на турнира „Милян Милянич“

21 Май 2019 22:12
Юношеският национален отбор на България, набор 2003, успя да навакса три гола пасив срещу връстниците си от Черна гора (3:3), но нямаше късмет при изпълнението на дузпи и ще спори за третото място на традиционния турнир „Милян Милянич“, който се провежда в сръбската...

Решение СТК 21.05.2019

21 Май 2019 14:16
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.05.2019 г     - Срещата от ХXX-ти кръг на Втора лига, между отборите на ОФК „Несебър“ Несебър и ПФК „Монтана“  , по програма на 23.05/четвъртък/2019 от 17:00 ч., ще се излъчва по ТВ Диема спорт. ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Втора лига

21 Май 2019 13:08
23 Май 2019 г. Четвъртък 17:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                ...

Съдийски назначения 36/10 кръг Първа лига

21 Май 2019 13:07
Първа шестица 24 Май 2019 г. Петък 20:00 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов         СН:    Костадин...