Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

26 Септември 2019 15:10
 

28 Сеп 2019 г. Събота 11:30 ч.
ФК Витоша 13 U15 - ПФК ЦСКА-София U15

ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров
 
29 Сеп 2019 г. Неделя 10:00 ч.
ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Добруджа U15

ГС:    Боян Георгиев Славков    АС1:    Желязко Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев
 
29 Сеп 2019 г. Неделя 10:00 ч.
ПФК Славия U15 - ПФК Черно море U15

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Янко Запрянов Запрянов    АС2:    Дарин Василев Иванов
 
29 Сеп 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Национал U15 - ПФК Септември Сф U15

ГС:    Красимир Павлов Атанасов    АС1:    Адриан Тонев Стефанов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски
 
29 Сеп 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ФК Спартак 1919 - ПФК Лудогорец U15

ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Даниел Пенчев Йорданов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
 
29 Сеп 2019 г. Неделя 11:00 ч.
ПФК Левски U15 - ФК Черноморец U15

ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Любомир Благоев Босаков    АС2:    Невелин Митков Гугутков
 
29 Сеп 2019 г. Неделя 13:00 ч.
ФК Етър U15 - УФК Асти U15

ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Йорданка Аврамова Корчева    АС2:    Ренета Димитрова Димитрова
 
29 Сеп 2019 г. Неделя 13:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Берое U15

ГС:    Николай Диянов Запрянов    АС1:    Месут Севинчев Ахмедов    АС2:    Никола Трайчов Михайлов
 


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Новини от Септември 2019

Състав на България "А" за европейските квалификации срещу Черна гора и Англия

30 Септември 2019 15:20
Селекционерът Красимир Балъков определи група от 24 футболисти за предстоящите двубои

Решение ДК 27.09.2019

27 Септември 2019 15:50
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  27.09.2019 г. За обида и бутане на длъжностно лице, на основание чл. 22, ал.2, б. К, колонка 4 и чл.23, ал.2, б. В от ДП /2019-2020/ ДК наказва Емил Николаев Гъргоров – състезател на ФК „Витоша“ гр. Бистрица със спиране на...

България набира национали за първото е-Eвропейско първенство

27 Септември 2019 13:07
Родните запалянковци имат възможност да представляват страната си на UEFA eEURO 2020. Регистрирайте се и спечелете класиране за финалния турнир в Лондон

УЕФА похвали работата на Българския футболен съюз

27 Септември 2019 11:41
Европейската футболна централа похвали работата на Българския футболен съюз в сферата на комуникациите и работата със социални медии. В регулярния си отчет за дейността на федерациите в периода април - юли 2019 г. УЕФА подчертава огромния ръст на всички платформи на БФС -...

Третото издание на VIVACOM Media Cup в партньорство с БФС ще се проведе на 5 и 6 октомври в Национална футболна база „Бояна“

27 Септември 2019 10:08
За трета поредна година Българският футболен съюз и Vivacom ще си партнират в организацията на най-мащабния футболен турнир за журналисти у нас. И тази есен VIVACOM Media Cup ще се проведе в рамките на два дни (5 и 6 октомври) в Национална футболна база „Бояна“ с участието на близо...

България U16 победи Черна гора U16 с 1:0 като гост

26 Септември 2019 15:50
Юношеският национален отбор на България до 16 г. спечели втората си проверка срещу Черна гора с 1:0. Преди два дни двата тима завършиха 2:2 в първата контрола в Подгорица. Възпитаниците на Стефан Колев контролираха мача и заслужено се поздравиха с успех. Победното попадение...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

26 Септември 2019 15:10
28 Сеп 2019 г. Събота 11:30 ч. ФК Витоша 13 U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Мурад Халил Адем    АС1:    Георги Димчев Великов    АС2:    Иво Ивайлов Сотиров   29 Сеп 2019 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Добруджа U15 ГС:    Боян Георгиев...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-17

26 Септември 2019 15:08
27 Сеп 2019 г. Петък 10:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Спартак 1918 U17 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Екатерина Маринова Петкова    АС2:    Лилия Трендафилова Думбалакова   28 Сеп 2019 г. Събота 15:00 ч. ФК Сокол U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-19

26 Септември 2019 15:06
28 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Ботев ПД U19 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Йордан Митев Йорданов 28 Сеп 2019 г. Събота 17:00 ч. ОФК Янтра 2019 U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Венислав...

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

26 Септември 2019 15:02
28 Сеп 2019 г. Събота 17:15 ч. ОФК Пирин ЕООД - ПФК Монтана 1921 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Станимир Емилов Трифонов 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов СН:    Стефан Спасов Иванов     ...