За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 05.10.2018

05 Октомври 2018 15:49
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 05.10.2018 г

 

 

 

  • Приема предложената програма за провеждането на 1/8 финал Купа България, както следва:

 

Купа България 1/8 финал

30.10 /вторник/

Дунав Рс

-

Локомотив Пд

17.30

 

 

ЦСКА – София

-

Витоша

19.00

Диема спорт

31.10 /сряда/

Локомотив Сф

-

Септември

14.00

 

 

Струмска слава

-

Черноморец Бч

14.00

 

 

Етър ВТ

-

Верея

18.00

 

 

Черно море

-

Левски

16.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Славия

19.00

Диема спорт

01.11 /четвъртък/

Берое

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма на Първа лига от 13-ти до 20-ти кръг както следва:

Октомври

XIII кръг

26.10 /петък/

Черно море

-

Дунав

17.30

Нова спорт

 

Левски

-

Верея

19.45

Диема спорт

27.10 /събота/

Локомотив Пд

-

Витоша

12.30

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

28.10 /неделя/

Етър

-

Славия

15.00

Диема спорт

 

Септември

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

Ноември

XІV кръг

03.11 /събота/

Дунав

-

Витоша

12.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Септември

-

Верея

17.15

Нова спорт

04.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Черно море

12.30

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Етър

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

05.11/понеделник/

Берое

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

XV кръг

09.11 /петък/

ЦСКА – София

-

Витоша

17.45

Диема спорт

10.11 /събота/

Ботев Пд

-

Септември

12.30

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

15.00

Диема спорт

 

Верея

-

Етър

17.15

Нова спорт

11.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Дунав

12.15

Диема спорт

 

Славия

-

Локомотив Пд

14.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

16.45

Диема спорт

 

XVІ кръг

23.11 /петък/

Витоша

-

Славия

17.30

Диема спорт

24.11 /събота/

Септември

-

Черно море

12.30

Нова спорт

 

Дунав

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

25.11 /неделя/

Етър

-

Ботев Пд

12.30

Диема спорт

 

Берое

-

Верея

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

Декември

XVII кръг

30.11 /петък/

Черно море

-

Етър

17.30

Диема спорт

01.12 /събота/

Верея

-

Локомотив Пд

12.30

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Дунав

17.30

Диема спорт

02.12 /неделя/

Ботев Вр

-

Септември

12.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Витоша

15.00

Диема спорт

 

Славия

-

ЦСКА – София

17.30

Диема спорт

 

XVIII кръг

04.12 /вторник/

Берое

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

05.12 /сряда/

Етър

-

Ботев Вр

15.00

Диема спорт

 

Септември

-

Левски

17.30

Диема спорт

06.12 /четвъртък/

Витоша

-

Верея

12.30

Нова спорт

 

Дунав

-

Славия

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА – София

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

 

XIX кръг

08.12 /събота/

Черно море

-

Локомотив Пд

12.30

Нова спорт

 

Ботев Вр

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Етър

17.30

Диема спорт

09.12 /неделя/

Септември

-

Дунав

12.30

Диема спорт

 

Верея

-

ЦСКА – София

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Славия

17.30

Диема спорт

10.12/понеделник/

Ботев Пд

-

Витоша

17.30

Диема спорт

 

XX кръг

14.12 /петък/

Славия

-

Верея

17.30

Диема спорт

15.12 /събота/

Витоша

-

Черно море

12.30

Нова спорт

 

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

15.00

Диема спорт

 

Берое

-

Левски

17.30

Диема спорт

16.12 /неделя/

Етър

-

Септември

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА – София

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

17.12/понеделник/

Дунав

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма на Втора лига от 12-ти до 17-ти кръг както следва:

Октомври

XII кръг 16.00

26.10 /петък/

ЦСКА 1948

-

Поморие

18.30

 

27.10 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Добруджа 1919

 

 

 

Струмска слава

-

Монтана

 

 

 

Пирин Бл

-

Локомотив Сф

 

 

 

Несебър

-

Локомотив ГО

 

 

 

Литекс

-

Черноморец Балч

17.00

 

28.10 /неделя/

Арда Кж

-

Царско село

12.30

Диема спорт

29.10/понеделник/

Кариана

-

Лудогорец ІІ

15.00

 

Ноември

XIII кръг 14.30

02.11 /петък/

Монтана

-

Литекс

17.30

Диема спорт

03.11 /събота/

Локомотив ГО

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Добруджа 1919

-

Кариана

 

 

 

Царско село

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Поморие

-

Арда Кж

 

 

04.11 /неделя/

Локомотив Сф

-

Несебър

 

 

 

Черноморец Балч

-

Пирин Бл

 

 

05.11/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Струмска слава

 

 

 

XIV кръг 14.30

10.11 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Поморие

 

 

 

Кариана

-

Царско село

 

 

 

Струмска слава

-

Добруджа 1919

 

 

 

Пирин Бл

-

Монтана

 

 

 

Несебър

-

Черноморец Балч

 

 

 

Локомотив ГО

-

Локомотив Сф

 

 

 

Литекс

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

12.11/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

 

XV кръг 14.30

24.11 /събота/

Локомотив Сф

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив ГО

 

 

 

Добруджа 1919

-

Литекс

 

 

 

Царско село

-

Струмска слава

 

 

 

Поморие

-

Кариана

 

 

 

Арда Кж

-

Ботев Гълъбово

 

 

25.11 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Пирин Бл

 

 

26.11/понеделник/

Монтана

-

Несебър

17.30

Диема спорт

 

Декември

XVI кръг 14.30

30.11 /петък/

ЦСКА 1948

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Монтана

-

Локомотив ГО

16.00

 

01.12 /събота/

Добруджа 1919

-

Пирин Бл

 

 

 

Арда Кж

-

Кариана

 

 

 

Поморие

-

Струмска слава

 

 

 

Царско село

-

Литекс

 

 

03.12/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Несебър

 

 

 

Черноморец Балч

-

Локомотив Сф

17.30

Диема спорт

 

XVII кръг 14.00

07.12 /петък/

Кариана

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Пирин Бл

-

Царско село

17.30

Диема спорт

08.12 /събота/

Черноморец Балч

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Локомотив Сф

-

Монтана

 

 

 

Несебър

-

Добруджа 1919

 

 

 

Струмска слава

-

Арда Кж

 

 

 

Литекс

-

Поморие

15.00

 

10.12/понеделник/

Локомотив ГО

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

            Програмата от 13-ти до 20-ти кръг на Първа лига и 13-ти до 17-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 22.04.2019

22 Април 2019 14:43
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 22.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора срещата от ХXVI-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Поморие“ и ФК „Царско село 2015“ Сф  , ще се играе по програма на...

Решение СТК 10.04.2019

10 Април 2019 11:06
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 10.04.2019 г         - Със съгласието на двата отбора, срещата от ХXIХ-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ СФ  и ПФК „Лудогорец 1945 “ Рз, ще се играе по програма на 14.04/неделя/...

Решение СТК 09.04.2019

09 Април 2019 15:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 09.04.2019 г         - По искане на Футбол Про Медия срещата от ХXV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Царско село 2015“ СФ  и ФК“ЦСКА 1948 “ Сф, ще се играе по програма на...

Решение СТК 05.04.2019

05 Април 2019 15:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.04.2019 г     Предвид предстоящето Европейско първенство за девойки, домакинските срещи от 25-ти  и 27-ми кръг на Втора лига на ФК „Черноморец“ Балчик, съответно с ФК „Кариана“ и ФК...

България стартира срещу Португалия на Евро 2019 за девойки до 17 г.

05 Април 2019 12:14
Дания и Испания са останалите съперници на "лъвиците" в груповата фаза

Решение СТК 03.04.2019

03 Април 2019 13:32
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 03.04.2019 г         - Срещата от ХXIII-ти кръг на Втора лига, между отборите на  ПФК“Лудогорец 1945 II “ Рз – ФК „Царско село 2015“ СФ, ще се играе по програма на 07.04/неделя/2019 от 15:30 ч., вместо от...

Решение СТК 01.04.2019

01 Април 2019 15:36
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 01.04.2019 г         - Срещата от ХXVIII-ми кръг на Първа лига, между отборите на  ФК“Дунав 2010“ – ПФК „Септември“ Сф, ще се играе по програма на 08.04/понеделник/2019 от 17:30 ч., вместо от 20.00 часа и...

Решение СТК 18.03.2019

18 Март 2019 16:56
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 18.03.2019 г   Приема предложената програма за провеждане на 1/4 финала за Купа България, както следва:   Купа България 1/4 финали 02.04/вторник/ Етър ВТ - Локомотив Пд 18.30 ...

Решение СТК 13.03.2019

13 Март 2019 10:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.03.2019 г         - ПФК“Славия 1913“ Сф ще играе домакинските си срещи от Първа лига до края на сезон 2018/2019 на стадион Славия гр. София           ...

Решение СТК 05.03.2019

05 Март 2019 16:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 05.03.2019 г     -По предложение на Футбол Про медия срещата от ХXVI-ти кръг  между отборите на  ФК „Верея“ СЗ – ПФК „Левски“ Сф, ще се играе по програма на 16.03/събота/2019 от 13:00 ч., вместо от 12.30...