За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 18.03.2019 г
- Приема предложената програма за провеждане на 1/4 финала за Купа България, както следва:
Купа България 1/4 финали
02.04/вторник/ |
Етър ВТ |
- |
Локомотив Пд |
18.30 |
Диема спорт |
03.04/сряда/ |
Лудогорец |
- |
ЦСКА – София |
18.30 |
Диема спорт |
04.04/четвъртък/ |
Струмска слава |
- |
Септември |
16.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Черно море |
18.30 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма за 27-ми и 28 -ми кръг на Първа лига, както следва:
27/1 кръг
Първа шестица
30.03/събота/ |
Лудогорец |
- |
Берое |
18.15 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Черно море |
20.30 |
Диема спорт |
31.03 /неделя/ |
Левски |
- |
Ботев Пд |
20.30 |
Диема спорт |
29.03/петък/ |
Етър ВТ |
- |
Верея |
17.30 |
Диема спорт |
01.04/понеделник/ |
Ботев Враца |
- |
Витоша |
20.00 |
Диема спорт |
Група Б
29.03/петък/ |
Локомотив Пд |
- |
Дунав Рс |
20.00 |
Диема спорт |
31.03 /неделя/ |
Славия |
- |
Септември |
18.15 |
Нова спорт |
28/2 кръг
Първа шестица
06.04/събота/ |
Лудогорец |
- |
ЦСКА –София |
17.15 |
Диема спорт |
07.04/неделя/ |
Черно море |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
07.04/неделя/ |
Берое |
- |
Ботев Пд |
20.00 |
Диема спорт |
05.04/петък/ |
Етър ВТ |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
06.04/събота/ |
Верея |
- |
Витоша |
20.00 |
Нова спорт |
05.04/петък/ |
Локомотив Пд |
- |
Славия |
20.00 |
Диема спорт |
08.04/понеделник/ |
Дунав Рс |
- |
Септември |
20.00 |
Диема спорт |
Приема предложената програма на Втора лига за 22-ри и 23-ти кръг, както следва:
XXII кръг
30.03 /събота/ |
Струмска слава |
- |
Пирин Бл |
15.30 |
|
|
Кариана |
- |
Несебър |
15.30 |
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Локомотив ГО |
15.30 |
|
|
Арда Кж |
- |
Локомотив Сф |
15.30 |
|
|
Поморие |
- |
Черноморец Балч |
15.30 |
|
31.03 /неделя/ |
Царско село |
- |
Монтана |
12.30 |
Диема спорт |
|
Добруджа 1919 |
- |
Лудогорец ІІ |
15.30 |
|
01.04/понеделник/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Литекс |
17.30 |
Диема спорт |
XXIII кръг 17.00
06.04 /събота/ |
Добруджа 1919 |
- |
ЦСКА 1948 |
15.00 |
|
|
Пирин Бл |
- |
Литекс |
15.00 |
|
|
Локомотив Сф |
- |
Ботев Гълъбово |
17.00 |
|
|
Локомотив ГО |
- |
Кариана |
19.00 |
|
|
Монтана |
- |
Поморие |
19.00 |
|
07.04 /неделя/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Царско село |
17.00 |
|
08.04/понеделник/ |
Черноморец Балч |
- |
Арда Кж |
17.30 |
Диема спорт |
|
Несебър |
- |
Струмска слава |
17.00 |
|
Програмата след 28-ми кръг на Първа лига и 23-ти кръг на Втора лига ще бъде публикувана на 05.04.2019 година.
БФС си запазва правото на промени в програмата
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/