За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 05.04.2019 г
- Предвид предстоящето Европейско първенство за девойки, домакинските срещи от 25-ти и 27-ми кръг на Втора лига на ФК „Черноморец“ Балчик, съответно с ФК „Кариана“ и ФК „Литекс“, ще се играят на стадион Младост град Варна, а срещата от 27-ми кръг на Втора лига ПФК „Добруджа“ – ФК „Ботев“ Гълъбово, ще се играе на 17.04/сряда/2019 г от 17.00 часа.
- Приема предложената програма за провеждане на 1/2 финала за Купа България, както следва:
Купа България 1/2 финали първи срещи
16.04/вторник/ |
Локомотив Пд |
- |
Септември |
19.00 |
Диема спорт |
17.04/сряда/ |
Ботев Пд |
- |
ЦСКА-София |
19.00 |
Диема спорт |
Купа България 1/2 финали реванши
23.04/вторник/ |
Септември |
- |
Локомотив Пд |
19.00 |
Диема спорт |
24.04/сряда/ |
ЦСКА София |
- |
Ботев Пд |
19.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма за 29-ти и 32 -ри кръг на Първа лига, както следва:
Първа шестица
13.04 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
13.04 /събота/ |
ЦСКА –София |
- |
Берое |
20.00 |
Диема спорт |
14.04/неделя/ |
Левски |
- |
Лудогорец |
19.00 |
Диема спорт |
Група А
14.04/неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Верея |
16.30 |
Диема спорт |
15.05/понеделник/ |
Витоша |
- |
Етър |
20.00 |
Диема спорт |
Група Б
12.04 /петък/ |
Славия |
- |
Дунав Рс |
17.15 |
Диема спорт |
12.04 /петък/ |
Септември |
- |
Локомотив Пд |
19.30 |
Нова спорт |
30/4 кръг
Първа шестица
20.04/събота/ |
ЦСКА –София |
- |
Левски |
17.15 |
Диема спорт |
20.04/събота/ |
Лудогорец |
- |
Ботев Пд |
20.00 |
Диема спорт |
21.04/неделя/ |
Берое |
- |
Черно море |
20.00 |
Диема спорт |
Група А
21.04/неделя/ |
Верея |
- |
Етър |
17.30 |
Диема спорт |
22.04/понеделник/ |
Витоша |
- |
Ботев Вр |
20.00 |
Нова спорт |
Група Б
19.04 /петък/ |
Дунав Рс |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
19.04 /петък/ |
Септември |
- |
Славия |
20.00 |
Диема спорт |
31/5 кръг
Първа шестица
26.04 /петък/ |
Черно море |
- |
Лудогорец |
18.15 |
Диема спорт |
26.04 /петък/ |
Левски |
- |
Берое |
20.30 |
Диема спорт |
29.04/понеделник/ |
Ботев Пд |
- |
ЦСКА –София |
20.00 |
Диема спорт |
Група А
25.04 /четвъртък/ |
Витоша |
- |
Верея |
17.30 |
Диема спорт |
25.04 /четвъртък/ |
Ботев Вр |
- |
Етър |
20.00 |
Диема спорт |
Група Б
26.04 /петък/ |
Септември |
- |
Дунав Рс |
16.00 |
Нова спорт |
29.04/понеделник/ |
Славия |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
32/6 кръг
Първа шестица
03.05 /петък/ |
Берое |
- |
Лудогорец |
20.00 |
Диема спорт |
04.05/събота/ |
Черно море |
- |
ЦСКА –София |
17.30 |
Диема спорт |
04.05/събота/ |
Ботев Пд |
- |
Левски |
20.00 |
Диема спорт |
Група А
01.05 /сряда/ |
Верея |
- |
Ботев Вр |
19.30 |
Диема спорт |
02.05/четвъртък/ |
Етър |
- |
Витоша |
17.15 |
Диема спорт |
Група Б
02.05/четвъртък/ |
Локомотив Пд |
- |
Септември |
19.30 |
Диема спорт |
03.05 /петък/ |
Дунав Рс |
- |
Славия |
17.30 |
Нова спорт |
м.април
XXIV кръг 17.00
12.04/петък/ |
Ботев Гълъбово |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Поморие |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
13.04 /събота/ |
Литекс |
- |
Несебър |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Кариана |
- |
Локомотив Сф |
|
|
14.04 /неделя/ |
Царско село |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
15.04/понеделник/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Пирин Бл |
19.00 |
|
15.04/понеделник/ |
Арда Кж |
- |
Монтана |
17.30 |
Диема спорт |
XXV кръг 17.00
20.04 /събота/ |
Локомотив ГО |
- |
Литекс |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Кариана |
|
ст.Младост Вн |
|
Локомотив Сф |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Несебър |
- |
Пирин Бл |
|
|
21.04 /неделя/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Арда Кж |
|
|
|
Добруджа 1919 |
- |
Поморие |
|
|
22.04/понеделник/ |
Царско село |
- |
ЦСКА 1948 |
17.30 |
Диема спорт |
|
Монтана |
- |
Ботев Гълъбово |
19.00 |
|
XXVI кръг 17.00
25.04 /четвъртък/ |
Струмска слава |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Поморие |
- |
Царско село |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Локомотив ГО |
19.00 |
|
26.04/петък/ |
Литекс |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Арда Кж |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Кариана |
- |
Монтана |
|
|
29.04/понеделник/ |
Ботев Гълъбово |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
30.04/вторник/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Несебър |
19.00 |
|
XXVII кръг 18.00
17.04 /сряда/ |
Добруджа 1919 |
- |
Ботев Гълъбово |
17.00 |
|
01.05./сряда/ |
Царско село |
- |
Арда Кж |
17.00 |
Диема спорт |
04.05/събота/ |
Черноморец Балч |
- |
Литекс |
|
ст.Младост Вн |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Кариана |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Несебър |
|
|
|
Монтана |
- |
Струмска слава |
19.00 |
|
05.05 /неделя/ |
Поморие |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
БФС си запазва правото на промени в програмата
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/