За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 05.04.2019

05 Април 2019 15:10
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 05.04.2019 г

 

 

  • Предвид предстоящето Европейско първенство за девойки, домакинските срещи от 25-ти  и 27-ми кръг на Втора лига на ФК „Черноморец“ Балчик, съответно с ФК „Кариана“ и ФК „Литекс“, ще се играят на стадион Младост град Варна, а срещата от 27-ми кръг на Втора лига ПФК „Добруджа“ – ФК „Ботев“ Гълъбово, ще се играе на 17.04/сряда/2019 г от 17.00 часа.

 

  • Приема предложената програма за провеждане на 1/2 финала за Купа България, както следва:

 

Купа България 1/2 финали първи срещи

16.04/вторник/

Локомотив Пд

-

Септември

19.00

Диема спорт

17.04/сряда/

Ботев Пд

-

ЦСКА-София

19.00

Диема спорт

 

Купа България 1/2 финали реванши

23.04/вторник/

Септември

-

Локомотив Пд

19.00

Диема спорт

24.04/сряда/

ЦСКА София

-

Ботев Пд

19.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма за 29-ти и 32 -ри кръг на Първа лига, както следва:

29/3 кръг

Първа шестица

13.04 /събота/

Ботев Пд

-

Черно море

17.30

Диема спорт

13.04 /събота/

ЦСКА –София

-

Берое

20.00

Диема спорт

14.04/неделя/

Левски

-

Лудогорец

19.00

Диема спорт

 

Група А

14.04/неделя/

Ботев Вр

-

Верея

16.30

Диема спорт

15.05/понеделник/

Витоша

-

Етър

20.00

Диема спорт

 

Група Б

12.04 /петък/

Славия

-

Дунав Рс

17.15

Диема спорт

12.04 /петък/

Септември

-

Локомотив Пд

19.30

Нова спорт

 

30/4 кръг

Първа шестица

20.04/събота/

ЦСКА –София

-

Левски

17.15

Диема спорт

20.04/събота/

Лудогорец

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

21.04/неделя/

Берое

-

Черно море

20.00

Диема спорт

Група А

21.04/неделя/

Верея

-

Етър

17.30

Диема спорт

22.04/понеделник/

Витоша

-

Ботев Вр

20.00

Нова спорт

Група Б

19.04 /петък/

Дунав Рс

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

19.04 /петък/

Септември

-

Славия

20.00

Диема спорт

 

31/5 кръг

Първа шестица

26.04 /петък/

Черно море

-

Лудогорец

18.15

Диема спорт

26.04 /петък/

Левски

-

Берое

20.30

Диема спорт

29.04/понеделник/

Ботев Пд

-

ЦСКА –София

20.00

Диема спорт

 

Група А

25.04 /четвъртък/

Витоша

-

Верея

17.30

Диема спорт

25.04 /четвъртък/

Ботев Вр

-

Етър

20.00

Диема спорт

 

Група Б

26.04 /петък/

Септември

-

Дунав Рс

16.00

Нова спорт

29.04/понеделник/

Славия

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

 

32/6 кръг

Първа шестица

 

03.05 /петък/

Берое

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

04.05/събота/

Черно море

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

04.05/събота/

Ботев Пд  

-

Левски

20.00

Диема спорт

Група А

01.05 /сряда/

Верея

-

Ботев Вр

19.30

Диема спорт

02.05/четвъртък/

Етър

-

Витоша

17.15

Диема спорт

 

Група Б

02.05/четвъртък/

Локомотив Пд

-

Септември

19.30

Диема спорт

03.05 /петък/

Дунав Рс

-

Славия

17.30

Нова спорт

 

 

м.април

XXIV кръг 17.00

12.04/петък/

Ботев Гълъбово

-

Черноморец Балч

 

 

 

Поморие

-

Лудогорец ІІ

 

 

13.04 /събота/

Литекс

-

Несебър

 

 

 

Струмска слава

-

Локомотив ГО

 

 

 

Кариана

-

Локомотив Сф

 

 

14.04 /неделя/

Царско село

-

Добруджа 1919

 

 

15.04/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Пирин Бл

19.00

 

15.04/понеделник/

Арда Кж

-

Монтана

17.30

Диема спорт

 

XXV кръг 17.00

20.04 /събота/

Локомотив ГО

-

Литекс

 

 

 

Черноморец Балч

-

Кариана

 

ст.Младост Вн

 

Локомотив Сф

-

Струмска слава

 

 

 

Несебър

-

Пирин Бл

 

 

21.04 /неделя/

Лудогорец ІІ

-

Арда Кж

 

 

 

Добруджа 1919

-

Поморие

 

 

22.04/понеделник/

Царско село

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Монтана

-

Ботев Гълъбово

19.00

 

 

XXVI кръг 17.00

25.04 /четвъртък/

Струмска слава

-

Черноморец Балч

 

 

 

Поморие

-

Царско село

 

 

 

Пирин Бл

-

Локомотив ГО

19.00

 

26.04/петък/

Литекс

-

Локомотив Сф

 

 

 

Арда Кж

-

Добруджа 1919

 

 

 

Кариана

-

Монтана

 

 

29.04/понеделник/

Ботев Гълъбово

-

Лудогорец ІІ

 

 

30.04/вторник/

ЦСКА 1948

-

Несебър

19.00

 

 

XXVII кръг 18.00

17.04 /сряда/

Добруджа 1919

-

Ботев Гълъбово

17.00

 

01.05./сряда/

Царско село

-

Арда Кж

17.00

Диема спорт

04.05/събота/

Черноморец Балч

-

Литекс

 

ст.Младост Вн

 

Лудогорец ІІ

-

Кариана

 

 

 

Локомотив Сф

-

Пирин Бл

 

 

 

Локомотив ГО

-

Несебър

 

 

 

Монтана

-

Струмска слава

19.00

 

05.05 /неделя/

Поморие

-

ЦСКА 1948

 

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

 

 

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

 

 

 

Последни решения

Решение СТК 11.09.2019

11 Септември 2019 13:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 11.09.2019 г         Срещата от 9-ти кръг на Първа лига между отборите на   ФК „Царско село 2015“ Сф и ПФК „Локомотив 1926“ Пд, ще се играе по програма на 13.09/петък/2019 г от 17.30 часа  на...

Решение СТК 29.08.2019

29 Август 2019 15:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 29.08.2019 г         Срещата от Втори предварителен кръг, между отборите на  ФК „Вихрен“ Сандански и ФК „Ботев“ Гълъбово, ще се играе на 04.09/сряда/2019 г от 16.00 часа, вместо на...

Решение СТК 27.08.2019

27 Август 2019 15:14
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 27.08.2019 г       Срещата от 7-ми кръг на Втора лига между отборите на   ОФК „Спартак Плевен“ и ФК „Спартак 1918“ Вн, ще се играе по програма на 31.08/събота/2019 г от 20.00 часа,  вместо от 18.00...

Решение СТК 20.08.2019

20 Август 2019 15:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.08.2019 г         Срещата от 6-ти кръг на Втора лига между отборите на   ФК „Спартак 1918“ Вн и ФК „Локомотив 1929“ Сф, ще се играе по програма на 24.08/събота/2019 г от 19.00 часа,  вместо от 18.00...

Решение СТК 13.08.2019

13 Август 2019 12:47
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.08.2019 г         Предвид рисковия характер на срещата и подписан протокол за охрана със СДВР от ФК „Витоша“ Бистрица за Национален стадион Васил Левски, срещата от VI-ти кръг на Първа лига...

Решение СТК 02.08.2019

02 Август 2019 18:11
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 02.08.2019 г       Приема предложената програма от 5-ти до 8-ми кръг на Първа лига, както следва: V кръг 09.08 /петък/ Ботев Вр - Черно море 18.00 Нова спорт   ...

Решение СТК 29.07.2019

29 Юли 2019 15:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 29.07.2019 г         Предвид рисковия характер на срещата и готовността на ПФК „Царско село 2015“ да приеме домакинството си с ПФК „Левски“ Сф на Национален стадион Васил Левски, срещата от...

Решение СТК 19.07.2019

19 Юли 2019 12:24
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 19.07.2019 г       Приема предложената програма за 3-ти и 4-ти кръг на Първа лига, както следва: IIІ кръг 26.07 /петък/ Дунав - Царско село 18.30 Нова спорт 27.07...

Решение СТК 17.07.2019

17 Юли 2019 14:57
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.07.2019 г     ФК „Царско село 2015“ Сф играе домакинските си срещи на стадиона с който е лицензиран за участие в Първа лига, стадион „Славия“. Процедурата по набиране на документи за...

Решение СТК 09.07.2019

09 Юли 2019 13:37
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 09.07.2019 г     Поради налагащ се ремонт на тревното покритие на ст. „Лудогорец Арена“, срещата от I-ви кръг на Първа лига между отборите на ПФК „Лудогорец 1945“ Рз – ФК „Царско село 2015“ Сф...