БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 30.04.2019 г
- Приема предложението финала за Купа България да се проведе, както следва:
15.05/сряда/ |
Ботев Пд |
- |
Локомотив Пд |
19.00 |
Нова спорт |
- Приема предложената програма от 33-ти до 36 -ри кръг на Първа лига, както следва:
33/7 кръг
Първа шестица
11.05/събота/ |
Ботев Пд |
- |
Берое |
17.30 |
Диема спорт |
11.05/събота/ |
ЦСКА –София |
- |
Лудогорец |
20.15 |
Диема спорт |
12.05/неделя/ |
Левски |
- |
Черно море |
19.00 |
Диема спорт |
34/8 кръг
Първа шестица
18.05 /събота/ |
Черно море |
- |
Ботев Пд |
15.30 |
Диема спорт |
18.05 /събота/ |
Лудогорец |
- |
Левски |
18.00 |
Диема спорт |
18.05 /събота/ |
Берое |
- |
ЦСКА –София |
20.30 |
Диема спорт |
35/9 кръг
Първа шестица
21.05 /вторник/ |
Черно море |
- |
Берое |
21.00 |
Диема спорт |
21.05 /вторник/ |
Ботев Пд |
- |
Лудогорец |
18.00 |
Диема спорт 2 |
21.05 /вторник/ |
Левски |
- |
ЦСКА –София |
18.00 |
Диема спорт |
36/10 кръг
Първа шестица
24.05 /петък/ |
Берое |
- |
Левски |
20.00 |
Диема спорт |
24.05 /петък/ |
ЦСКА –София |
- |
Ботев Пд |
20.00 |
Диема спорт 2 |
24.05 /петък/ |
Лудогорец |
- |
Черно море |
20.00 |
Нова спорт |
- Приема предложената програма за провеждане на плейофите за определяне на класирането в Първа лига от 7-мо до 14-то място, както следва:
Плейофи 1 - първи срещи
07.05/вторник/ |
2-ри група А |
- |
1-ви група Б |
17.15 |
Нова спорт |
07.05/вторник/ |
2-ри група Б |
- |
1-ви група А |
19.30 |
Диема спорт |
08.05/сряда/ |
4-ти група Б |
- |
3-ти група А |
19.30 |
Диема спорт |
09.05/четвъртък/ |
4-ти група А |
- |
3-ти група Б |
19.30 |
Диема спорт |
Плейофи 1 - срещи реванш
10.05/петък/ |
1 ср |
1-ви група А |
- |
2-ри група Б |
17.15 |
Нова спорт |
10.05/петък/ |
2 ср |
1-ви група Б |
- |
2-ри група А |
20.15 |
Диема спорт |
13.05 /понеделник/ |
3 ср |
3-ти група А |
- |
4-ти група Б |
20.00 |
Диема спорт |
14.05/вторник/ |
4 ср |
3-ти група Б |
- |
4-ти група А |
20.00 |
Диема спорт |
Плейофи 2 - първи срещи
19.05/ неделя / |
Загубил среща 3 |
- |
Загубил среща 4 |
17.30 |
Нова спорт |
19.05/ неделя / |
Победител среща 3 |
- |
Победител среща 4 |
20.00 |
Диема спорт |
20.05/понеделник/ |
Победител среща 1 |
- |
Победител среща 2 |
20.30 |
Диема спорт |
Плейофи 2 - срещи реванш
22.05 /сряда/ |
Ср 5 |
Заг. среща 4 |
- |
Заг. среща 3 |
17.30 |
Нова спорт |
22.05 /сряда/ |
Ср 6 |
Побед. среща 4 |
- |
Побед. среща 3 |
20.30 |
Диема спорт |
23.05 /четвъртък/ |
Ср 7 |
Побед. среща 2 |
- |
Побед. среща 1 |
20.00 |
Диема спорт |
Баражи
28.05/вторник/ |
Победител среща 7 |
- |
Последен ЛЕ |
20.00 |
Диема спорт |
29.05/сряда/ |
Загубил среща 6 |
- |
3 ти Втора лига |
18.30 |
Диема спорт |
30.05/четвъртък/ |
Победител среща 5 |
- |
2-ри Втора лига |
20.00 |
Диема спорт |
Забележка: Домакини в първите срещи на Плейофи – 2, са отборите с по-ниско класиране в Първата фаза на първенството.
За Победител се приема отборът победител в общия резултат от срещите при разменено гостуване, съответно за Загубил се приема отборът загубил в общия резултат от срещите при разменено гостуване.
- Приема предложената програма на Втора лига за 28-ти и 30-ти кръг, както следва:
XXVIII кръг 18.00
10.05 /петък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Локомотив ГО |
|
|
11.05 /събота/ |
Литекс |
- |
Монтана |
15.30 |
Диема спорт 2 |
|
Несебър |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
|
Кариана |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Царско село |
|
|
|
Арда Кж |
- |
Поморие |
|
|
XXIX кръг 15.00
19.05 /неделя/ |
Арда Кж |
- |
ЦСКА 1948 |
15.00 |
Диема спорт |
|
Поморие |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
|
Царско село |
- |
Кариана |
|
|
|
Добруджа 1919 |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Лудогорец ІІ |
- |
Литекс |
|
|
|
Монтана |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Черноморец Балч |
- |
Несебър |
|
|
|
Локомотив Сф |
- |
Локомотив ГО |
|
|
XXX кръг 17.00
23.05 /четвъртък/ |
ЦСКА 1948 |
- |
Локомотив Сф |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Черноморец Балч |
|
|
|
Несебър |
- |
Монтана |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
|
Литекс |
- |
Добруджа 1919 |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Царско село |
|
|
|
Кариана |
- |
Поморие |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Арда Кж |
|
|
Програмата е съобразена с финалистите за купа България и задължението преди, по време и след провеждането на изборите за Еврапейски парламент на 25.05; 26.05 и 27.05.2019, да няма срещи в професионалния футбол.
БФС си запазва правото на промени в програмата .
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/