За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 5-ти кръг Първа лига

08 Август 2019 15:00
 

9 Авг 2019 г. Петък 18:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Черно море

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Георги Кънчев Димитров      
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
9 Авг 2019 г. Петък 20:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ФК Етър

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев      
СН:    Кирил Манолов Лозанов     
 
10 Авг 2019 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Ботев - ФК Царско село 2015

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов       
СН:    Ахмед Яшар Ахмед     
 
10 Авг 2019 г. Събота 20:30 ч.
ПФК Левски - ПФК Берое

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Николов Николов      
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
11 Авг 2019 г. Неделя 17:45 ч.
ФК Арда - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев       
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
11 Авг 2019 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов     
СН:    Радан Василев Мирянов     
 
12 Авг 2019 г. Понеделник 18:00 ч.
ПФК Дунав - ФК Витоша

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов      
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг Държавно първенство за жени

07 Ноември 2019 15:08
09 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Локомотив - Пълдин                   гр.Ст.Загора, ст.„Колодрума“ ГС: Стефан Стефанов    АС1: Костадин Керацов    АС2: Кристиян Петров 09 Ное 2019 г. Събота 13:00 ч. Етър - НСА            ...

Съдийски назначения 12-ти кръг U-15

07 Ноември 2019 15:06
10 Ное 2019 г. Неделя 11:00 ч. ПФК Добруджа U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Йордан Минчев Йорданов    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Йордан Митев Йорданов   10 Ное 2019 г. Неделя 12:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Левски U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг U-17

07 Ноември 2019 15:04
10 Ное 2019 г. Неделя 10:30 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Мирела Антонова Иванова    АС2:    Деян Любомиров Войков   10 Ное 2019 г. Неделя 14:00 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Станимир Лозанов...

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

07 Ноември 2019 15:03
8 Ное 2019 г. Петък 19:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов СН:    Милко Петков Николов  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Първа лига

07 Ноември 2019 15:01
8 Ное 2019 г. Петък 17:30 ч. ПФК Локомотив 1926 - ПОФК Ботев Враца ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Драгомир Руменов Милев 4-ТИ:    Димитър Цолов Буров СН:    Георги Крумов Виделов  ...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС деца - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
06 Ное 2019 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ФК“Национал“Сф ГС: Димитрина Милчева Милкова     АС1: Павлета Веселинова Рашкова     АС2: Борис Насков Ненов  06 Ное 2019 г. Сряда 11:00 ч. ФК“Черноморец1919“Бс - ПФК“Дунав“Рс ГС: Светослав Иванов Лазаров...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС младша възраст - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
06 Ное 2019 г. Сряда 14:00 ч. ПФК“Ботев“Пд - ПФК“Локомотив“Пд ГС: Райко Елианов Чакъров    АС1: Екатерина Маринова Петкова        АС2: Желязко Димитров Пилатов  06 Ное 2019 г. Сряда 13:30 ч. ПФК“ЦСКА-София“Сф - ПФК“Нефтохимик“Бс ГС: Любослав...

Съдийски назначения 1/8 финал Купа БФС старша възраст - срещи реванш

04 Ноември 2019 15:00
05 Ное 2019 г. Вторник 11:00 ч. ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“Берое“СтЗ ГС: Ивайло Недялков Недялков     АС1: Димитър Герчев Димитров    АС2: Йордан Митев Йорданов  СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

04 Ноември 2019 15:00
5 Ное 2019 г. Вторник 12:30 ч. ПОФК Ботев Враца - ФК Витоша ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Георги Николов Николов СН:    Деница Павлова...

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

01 Ноември 2019 15:00
2 Ное 2019 г. Събота 17:30 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Берое ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Станимир Илков Илков 4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков СН:    Мартин Живков Богдев СК при БФС си...