За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 27.08.2019

27 Август 2019 15:14
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 27.08.2019 г

 

 

 

  • Срещата от 7-ми кръг на Втора лига между отборите на   ОФК „Спартак Плевен“ и ФК „Спартак 1918“ Вн, ще се играе по програма на 31.08/събота/2019 г от 20.00 часа,  вместо от 18.00 часа.
  •  
  • Приема предложената програма за Втори предварителен кръг и 1/16 финал за Купа България както следва:

Купа България втори предварителен кръг 16.00 часа

 

Дата

Домакин

 

Гост

04.09 /сряда/

Миньор Пк

-

Струмска слава

 

Светкавица Тщ

-

Спартак Пл

 

Хитрино Хитрино

-

Кариана Ерден

 

Върбица 2006- Бенковски

-

Черноморец Бч

 

Лато – Алеко

-

Спартак 1918 Вн

 

Загорец Н.Загора

-

Пирин Благ.

 

Марица Пд

-

Локомотив ГО

 

Созопол Соз.

-

Поморие

05.09 /четвъртък/

Суворово 1-Суворово

-

ЦСКА 1948 Сф

 

Партизан Ч. бряг

-

Хебър 1918 Пз

 

Добруджа 1919 Дч

-

Локомотив Сф

 

Вихрен Санд.

-

Ботев Гъл

 

Дреновец Дреновец

-

Литекс

06.09/петък/

Севлиево Севлиево

-

Нефтохимик 1962

 

Балкан Бот.

-

Почива

 

Ботев Ихт

-

Почива

 

1/16 финал Купа България 16.00 часа

Дата

Победител от:

 

Гост

24.09 /вторник/

Хитрино-Кариана

-

Царско село

 

Марица -Локо ГО

-

ЦСКА –София

 

Ботев Ихт

-

Черно море

25.09 /сряда/

Миньор-Стр.слава

-

Ботев Пд

 

Севлиево-Нефтохимик

-

Лудогорец

 

Лато Алек - Спартак Вн

-

Левски

 

Загорец НЗ .Пирин Бл

-

Славия

 

Добруджа -Локо Сф

-

Ботев Вр

 

Дреновец -Литекс

-

Монтана

26.09/четвъртък/

Суворово -ЦСКА 1948

-

Дунав

 

Светкавица -Спартак Пл

-

Септември

 

Партизан -Хебър

-

Арда Кж

 

Балкан Бот

-

Локомотив Пд

 

Върбица -Черноморец Бч

-

Витоша

 

Вихрен -Ботев Гъл

-

Етър ВТ

 

Созопол -Поморие

-

Берое

 

  • Приема предложената програма от 9 - ти до 11- ти кръг на Първа лига, както следва:

 

IX кръг

13.09 /петък/

Царско село

-

Локомотив Пд

17.30

Нова спорт

 

Арда Кж

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

14.09 /събота/

Ботев Пд

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

15.09 /неделя/

Дунав

-

Славия

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

20.15

Диема спорт

16.09/понеделник/

Берое

-

Витоша

20.00

Диема спорт

 

Х кръг

20.09 /петък/

Черно море

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Царско село

20.00

Диема спорт

21.09 /събота/

Ботев Вр

-

Дунав

17.30

Диема спорт

 

Славия

-

Левски

20.00

Диема спорт

22.09 /неделя/

Локомотив Пд

-

Берое

17.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Арда Кж

20.15

Диема спорт

23.09/понеделник/

Етър ВТ

-

Витоша

17.30

Нова спорт

 

XI кръг

27.09 /петък/

Царско село

-

Черно море

20.00

Диема спорт

28.09 /събота/

Левски

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

29.09 /неделя/

Ботев Пд

-

Славия

16.00

Нова спорт

 

Дунав

-

Лудогорец

18.15

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА –София

20.30

Диема спорт

30.09/понеделник/

Арда Кж

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

Витоша

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

  • Приема предложената програма от 8-ми до 10-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

VIII кръг 17.00

14.09 /събота/

Поморие

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Черноморец Бч

-

Кариана

18.00

 

 

Локомотив ГО

-

Ботев Гълъбово

18.00

 

 

Пирин Бл

-

Спартак Вн

19.00

 

 

Монтана

-

Спартака Пл

19.00

 

 

Литекс

-

Нефтохимик 1962

19.30

 

15.09 /неделя/

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

16.09/понеделник/

Септември Сф

-

Хебър Пз

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

почива

17.00

 

 

 

 

IX кръг 17.00

20.09/петък/

Кариана

-

Пирин Бл

17.00

 

 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

17.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Черноморец Бч

18.30

 

21.09 /събота/

Хебър Пз

-

Литекс

17.00

 

 

Спартака Пл

-

Поморие

18.00

 

 

Спартак Вн

-

Монтана

18.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Струмска слава

19.00

 

23.09/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Септември Сф

20.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Почива

 

 

 

X кръг 17.00

28.09 /събота/

Пирин Бл

-

Монтана

17.15

Диема спорт

29.09 /неделя/

Поморие

-

Спартак Вн

17.00

 

 

Струмска слава

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Кариана

-

Нефтохимик 1962

17.00

 

30.09/понеделник/

Септември Сф

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

 

Локомотив ГО

-

Спартака Пл

18.00

 

 

Черноморец Бч

-

Хебър Пз

18.00

 

01.10/вторник/

Литекс

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Почива

 

 

 

                                                    Секретар СТК:

                                                                            /Н.Михайлов/

Последни решения

Решение СТК 31.10.2019

31 Октомври 2019 13:28
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 31.10.2019 г     Срещата от ХV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Лудогорец 1945“Рз и ФК „Хебър 1918“ Пз – ще се играе на 09.11/събота/2019 г. от 14.30 часа, вместо на 11.11/понеделник/2019 г.   ...

Решение СТК 28.10.2019

28 Октомври 2019 12:40
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.10.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 28.10.2019 г считано от същата дата, ФК „Хебър 1918“ Пазарджик ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора лига...

Решение СТК 17.10.2019

17 Октомври 2019 14:35
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.10.2019 г       Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите  25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на...

Решение СТК 04.10.2019

04 Октомври 2019 19:05
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 04.10.2019 г         Приема предложената програма за провеждане на 1/8 Финал Купа България   Дата Домакин   Гост     29.10 /вторник/ Славия ...

Решение СТК 24.09.2019

24 Септември 2019 16:50
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.09.2019 г       Със съгласието на двата клуба срещата от Х-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Септември“ Сф - ПФК „Лудогорец 1945“II –, ще се играе на 10.10/четвъртък/2019 г. от 16.00 часа...

Решение СТК 19.09.2019

19 Септември 2019 14:53
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 19.09.2019 г     След като разгледа докладите на длъжностните лица изслуша представители на ръководството на ОФК „Спартак Плевен“, старши треньора, помощник треньора и капитана на отбора СТК...

Решение СТК 17.09.2019

17 Септември 2019 13:54
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.09.2019 г         След като разгледа докладите на длъжностните лица отнесъстоялата се среща от 8-ми кръг на Втора лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“ и  ОФК „Спартак Плевен“, СТК...

Решение СТК 11.09.2019

11 Септември 2019 13:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 11.09.2019 г         Срещата от 9-ти кръг на Първа лига между отборите на   ФК „Царско село 2015“ Сф и ПФК „Локомотив 1926“ Пд, ще се играе по програма на 13.09/петък/2019 г от 17.30 часа  на...

Решение СТК 29.08.2019

29 Август 2019 15:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 29.08.2019 г         Срещата от Втори предварителен кръг, между отборите на  ФК „Вихрен“ Сандански и ФК „Ботев“ Гълъбово, ще се играе на 04.09/сряда/2019 г от 16.00 часа, вместо на...

Решение СТК 20.08.2019

20 Август 2019 15:52
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.08.2019 г         Срещата от 6-ти кръг на Втора лига между отборите на   ФК „Спартак 1918“ Вн и ФК „Локомотив 1929“ Сф, ще се играе по програма на 24.08/събота/2019 г от 19.00 часа,  вместо от 18.00...