За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 27.08.2019

27 Август 2019 15:14
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 27.08.2019 г

 

 

 

  • Срещата от 7-ми кръг на Втора лига между отборите на   ОФК „Спартак Плевен“ и ФК „Спартак 1918“ Вн, ще се играе по програма на 31.08/събота/2019 г от 20.00 часа,  вместо от 18.00 часа.
  •  
  • Приема предложената програма за Втори предварителен кръг и 1/16 финал за Купа България както следва:

Купа България втори предварителен кръг 16.00 часа

 

Дата

Домакин

 

Гост

04.09 /сряда/

Миньор Пк

-

Струмска слава

 

Светкавица Тщ

-

Спартак Пл

 

Хитрино Хитрино

-

Кариана Ерден

 

Върбица 2006- Бенковски

-

Черноморец Бч

 

Лато – Алеко

-

Спартак 1918 Вн

 

Загорец Н.Загора

-

Пирин Благ.

 

Марица Пд

-

Локомотив ГО

 

Созопол Соз.

-

Поморие

05.09 /четвъртък/

Суворово 1-Суворово

-

ЦСКА 1948 Сф

 

Партизан Ч. бряг

-

Хебър 1918 Пз

 

Добруджа 1919 Дч

-

Локомотив Сф

 

Вихрен Санд.

-

Ботев Гъл

 

Дреновец Дреновец

-

Литекс

06.09/петък/

Севлиево Севлиево

-

Нефтохимик 1962

 

Балкан Бот.

-

Почива

 

Ботев Ихт

-

Почива

 

1/16 финал Купа България 16.00 часа

Дата

Победител от:

 

Гост

24.09 /вторник/

Хитрино-Кариана

-

Царско село

 

Марица -Локо ГО

-

ЦСКА –София

 

Ботев Ихт

-

Черно море

25.09 /сряда/

Миньор-Стр.слава

-

Ботев Пд

 

Севлиево-Нефтохимик

-

Лудогорец

 

Лато Алек - Спартак Вн

-

Левски

 

Загорец НЗ .Пирин Бл

-

Славия

 

Добруджа -Локо Сф

-

Ботев Вр

 

Дреновец -Литекс

-

Монтана

26.09/четвъртък/

Суворово -ЦСКА 1948

-

Дунав

 

Светкавица -Спартак Пл

-

Септември

 

Партизан -Хебър

-

Арда Кж

 

Балкан Бот

-

Локомотив Пд

 

Върбица -Черноморец Бч

-

Витоша

 

Вихрен -Ботев Гъл

-

Етър ВТ

 

Созопол -Поморие

-

Берое

 

  • Приема предложената програма от 9 - ти до 11- ти кръг на Първа лига, както следва:

 

IX кръг

13.09 /петък/

Царско село

-

Локомотив Пд

17.30

Нова спорт

 

Арда Кж

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

14.09 /събота/

Ботев Пд

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

15.09 /неделя/

Дунав

-

Славия

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

20.15

Диема спорт

16.09/понеделник/

Берое

-

Витоша

20.00

Диема спорт

 

Х кръг

20.09 /петък/

Черно море

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Царско село

20.00

Диема спорт

21.09 /събота/

Ботев Вр

-

Дунав

17.30

Диема спорт

 

Славия

-

Левски

20.00

Диема спорт

22.09 /неделя/

Локомотив Пд

-

Берое

17.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Арда Кж

20.15

Диема спорт

23.09/понеделник/

Етър ВТ

-

Витоша

17.30

Нова спорт

 

XI кръг

27.09 /петък/

Царско село

-

Черно море

20.00

Диема спорт

28.09 /събота/

Левски

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

29.09 /неделя/

Ботев Пд

-

Славия

16.00

Нова спорт

 

Дунав

-

Лудогорец

18.15

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА –София

20.30

Диема спорт

30.09/понеделник/

Арда Кж

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

Витоша

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

  • Приема предложената програма от 8-ми до 10-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

VIII кръг 17.00

14.09 /събота/

Поморие

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Черноморец Бч

-

Кариана

18.00

 

 

Локомотив ГО

-

Ботев Гълъбово

18.00

 

 

Пирин Бл

-

Спартак Вн

19.00

 

 

Монтана

-

Спартака Пл

19.00

 

 

Литекс

-

Нефтохимик 1962

19.30

 

15.09 /неделя/

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

16.09/понеделник/

Септември Сф

-

Хебър Пз

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

почива

17.00

 

 

 

 

IX кръг 17.00

20.09/петък/

Кариана

-

Пирин Бл

17.00

 

 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

17.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Черноморец Бч

18.30

 

21.09 /събота/

Хебър Пз

-

Литекс

17.00

 

 

Спартака Пл

-

Поморие

18.00

 

 

Спартак Вн

-

Монтана

18.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Струмска слава

19.00

 

23.09/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Септември Сф

20.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Почива

 

 

 

X кръг 17.00

28.09 /събота/

Пирин Бл

-

Монтана

17.15

Диема спорт

29.09 /неделя/

Поморие

-

Спартак Вн

17.00

 

 

Струмска слава

-

Локомотив Сф

17.00

 

 

Кариана

-

Нефтохимик 1962

17.00

 

30.09/понеделник/

Септември Сф

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

 

Локомотив ГО

-

Спартака Пл

18.00

 

 

Черноморец Бч

-

Хебър Пз

18.00

 

01.10/вторник/

Литекс

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Почива

 

 

 

                                                    Секретар СТК:

                                                                            /Н.Михайлов/

Последни решения

Съобщение

21 Май 2020 15:44
Съобщение   Срещите за доиграване на Първата фаза от първенството на Първа лига ще се проведат, както следва:   XXV кръг 05.06/петък/ Локомотив Пд - Етър ВТ 18.45 Диема спорт   Левски - Лудогорец 21.00 ...

Решение СТК 09.03.2020

09 Март 2020 16:37
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 09.03.2020 г         Във връзка с решенията на Министерски съвет и заповед № РД – 01-117/08.03.2020 година на Министъра на здравеопазването и в следствие на предприетите мерки за ограничаване...

Решение СТК 06.03.2020

06 Март 2020 13:32
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 06.03.2020 г         Срещата от 25-ти кръг на Първа лига между отборите на ПФК „Ботев“ Пд и ПОФК „Ботев Враца“ Вр,  ще се играе по програма на 15.03/неделя/ от 12.45 часа вместо от 12.30 часа и ще се...

Решение СТК 28.02.2020

28 Февруари 2020 16:47
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.02.2020 г         Срещата от 24-ти кръг на Първа лига между отборите на ФК „Етър“ ВТ и ПФК „Арда“ Кж, ще се играе по програма на 07.03/събота/ от 12.30 часа и ще се предава по Нова ТВ вместо по...

Решение СТК 25.02.2020

25 Февруари 2020 12:27
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 25.02.2020 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 24.02.2020 г срещата от 23-ти кръг на Първа лига между отборите на ФК „Царско село 2015“ и ПФК „ЦСКА – София“, ще се...

Решение СТК 20.02.2020

20 Февруари 2020 17:42
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.02.2020 г       Срещата от ХХIII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Левски“ Сф и ПФК „Славия“ Сф – ще се играе по програма на 01.03/неделя/2020 г. от 14.15 часа, вместо от 13.45 часа.   ...

Решение СТК 14.02.2020

14 Февруари 2020 12:22
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 14.02.2020 г       В дадения от  СТК при БФС срок, ОФК „ Поморие“ не регистрира необходимия минимален брой футболисти с професионален договор. Поради неизпълнение на чл.20, ал. 1, т.1, буква з/ т. 6 от...

Решение СТК 12.02.2020

12 Февруари 2020 14:20
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 12.02.2020 г     Срещата от ХIХ-ти кръг на Втора лига, между отборите на ФК „ЦСКА 1948“ Сф и ОФК „Спартак Плевен“ Плевен– ще се играе по програма на 17.02/понеделник/2020 г. от 18.00 часа, вместо от 14.00...

Решение СТК 17.01.2020

17 Януари 2020 15:21
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.01.2020 г     СТК констатира прекратяване на трудовите договори без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ФК на следните футболисти:               - Петър...

Решение СТК 15.01.2020

15 Януари 2020 13:38
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 15.01.2020 г     Приема предложената програма за провеждане на 1/4 Финал Купа България 1/4 Финал Купа България   Дата Домакин   Гост     03.03 /вторник/...