За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 04.10.2019

04 Октомври 2019 19:05
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 04.10.2019 г

 

 

 

 

  • Приема предложената програма за провеждане на 1/8 Финал Купа България

 

Дата

Домакин

 

Гост

 

 

29.10 /вторник/

Славия

-

Ботев Пд

15.30

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

18.30

Диема спорт

30.10 /сряда/

Арда Кж

-

ЦСКА –София

14.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Литекс

17.00

Диема спорт

 

Ботев Гъл

-

Витоша

18.00

 

31.10/четвъртък/

Септември

-

Лудогорец

14.00

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА 1948

17.00

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Кариана

17.30

 

 

  • По молба на ПФК „Арда“ Кж и предвид натовареността на ст.Локомотив гр. Пловдив и съгласието на БПФЛ, срещата от 1/8 финала на Купа България между отборите на ПФК „Арда“ Кж и ПФК „ЦСКА-София“, ще се играе на ст. Арена Арда град Кърджали.

 

  • Приема предложената програма от ХIII -ти до XVII-ти кръг на Първа лига, както следва:

XIII кръг

18.10 /петък/

Витоша

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Дунав

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

19.10 /събота/

Ботев Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Арда Кж

20.00

Диема спорт

20.10 /неделя/

Локомотив Пд

-

ЦСКА –София

17.45

Диема спорт

21.10/понеделник/

Царско село

-

Ботев Вр

17.30

Нова спорт

 

Берое

-

Славия

20.00

Диема спорт

 

XIV кръг

24.10/четвъртък/

Левски

-

Дунав

17.30

Диема спорт

25.10 /петък/

Локомотив Пд

-

Черно море

17.30

Нова спорт

 

Етър ВТ

-

ЦСКА –София

19.45

Диема спорт

26.10 /събота/

Ботев Пд

-

Арда Кж

12.30

Диема спорт

 

Витоша

-

Славия

15.00

Диема спорт

28.10/понеделник/

Царско село

-

Лудогорец

16.30

Диема спорт

 

Берое

-

Ботев Вр

19.00

Диема спорт

 

 

 

 

 

XV кръг

01.11 /петък/

Дунав

-

Ботев Пд

17.15

Диема спорт

 

Левски

-

Етър ВТ

19.45

Диема спорт

02.11 /събота/

Арда Кж

-

Царско село

15.00

Диема спорт

03.11 /неделя/

Лудогорец

-

Берое

16.45

Диема спорт

04.11/понеделник/

Славия

-

Локомотив Пд

16.30

Нова спорт

 

Черно море

-

ЦСКА –София

19.00

Диема спорт

05.11 /вторник/

Ботев Вр

-

Витоша

17.30

Диема спорт

 

XVI кръг

08.11 /петък/

Берое

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

09.11 /събота/

Етър ВТ

-

Черно море

12.30

Нова спорт

 

Ботев Пд

-

Левски

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА –София

-

Славия

17.30

Диема спорт

10.11 /неделя/

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

15.15

Диема спорт

 

Витоша

-

Лудогорец

17.45

Диема спорт

11.11/понеделник/

Царско село

-

Дунав

17.30

Диема спорт

 

XVII кръг

22.11 /петък/

Арда Кж

-

Витоша

17.30

Диема спорт

23.11 /събота/

Славия

-

Черно море

12.30

Нова спорт

 

Ботев Вр

-

ЦСКА –София

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

24.11 /неделя/

Дунав

-

Берое

15.15

Диема спорт

 

Левски

-

Царско село

17.45

Диема спорт

25.11/понеделник/

Ботев Пд

-

Етър ВТ

15.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от ХII -ти до XVI-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

XII кръг 16.00

18.10/петък/

Черноморец Бч

-

Лудогорец ІІ

 

 

19.10 /събота/

Локомотив ГО

-

Монтана

 

 

 

Струмска слава

-

Спартак Вн

 

 

 

Кариана

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Литекс

-

Ботев Гълъбово

17.30

 

 

Нефтохимик 1962

-

Хебър Пз

17.30

 

 

Пирин Бл

-

Поморие

18.00

 

20.10 /неделя/

Септември Сф

-

Локомотив Сф

15.00

Диема спорт

 

Спартака Пл

-

почива

 

 

 

 

XIII кръг 16.00

24.10 /четвъртък/

Локомотив Сф

-

Литекс

15.00

Диема спорт

 

Хебър Пз

-

Пирин Бл

 

 

 

Спартака Пл

-

Септември Сф

 

 

 

Поморие

-

Локомотив ГО

 

 

 

Монтана

-

Струмска слава

17.00

 

 

Ботев Гълъбово

-

Черноморец Бч

18.00

 

 

ЦСКА 1948

-

Нефтохимик 1962

19.00

 

15.11/петък/

Лудогорец ІІ

-

Кариана

14.30

 

 

Спартак Вн

-

почива

 

 

 

XIV кръг 14.30

30.10/сряда/

Нефтохимик 1962

-

Лудогорец ІІ

17.30

 

31.10 /четвъртък/

Струмска слава

-

Поморие

 

 

 

Черноморец Бч

-

Локомотив Сф

15.00

 

 

Пирин Бл

-

Локомотив ГО

18.00

 

05.11/вторник/

Хебър Пз

-

ЦСКА 1948

14.30

Диема спорт

 

Кариана

-

Ботев Гълъбово

 

 

 

Септември Сф

-

Спартак Вн

 

 

 

Литекс

-

Спартака Пл

16.30

 

 

Монтана

-

почива

 

 

 

XV кръг 14.30

09.11/събота/

Спартака Пл

-

Черноморец Бч

 

 

 

Локомотив ГО

-

Струмска слава

 

 

 

Ботев Гълъбово

-

Нефтохимик 1962

16.30

 

10.11 /неделя/

Монтана

-

Септември Сф

12.15

Диема спорт

 

Локомотив Сф

-

Кариана

 

 

 

Спартак Вн

-

Литекс

 

 

 

ЦСКА 1948

-

Пирин Бл

17.00

 

11.11/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Хебър Пз

 

 

 

Поморие

-

почива

 

 

 

XVI кръг 14.30

23.11 /събота/

Септември Сф

-

Поморие

 

 

 

Черноморец Бч

-

Спартак Вн

 

 

 

Кариана

-

Спартака Пл

 

 

 

Пирин Бл

-

Струмска слава

16.00

 

 

Литекс

-

Монтана

16.30

 

 

Нефтохимик 1962

-

Локомотив Сф

16.30

 

24.11 /неделя/

Хебър Пз

-

Ботев Гълъбово

12.15

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

Локомотив ГО

-

почива

 

 

         Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.

         БФС си запазва правото на промени в програмата

 

Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

Последни решения

Решение СТК 20.11.2019

20 Ноември 2019 14:23
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 20.11.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 20.11.2019 г считано от същата дата, ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ Бс, ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора...

Решение СТК 31.10.2019

31 Октомври 2019 13:28
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 31.10.2019 г     Срещата от ХV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Лудогорец 1945“Рз и ФК „Хебър 1918“ Пз – ще се играе на 09.11/събота/2019 г. от 14.30 часа, вместо на 11.11/понеделник/2019 г.   ...

Решение СТК 28.10.2019

28 Октомври 2019 12:40
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 28.10.2019 г         Съобразно решение на Лицензионната комисия при БФС от 28.10.2019 г считано от същата дата, ФК „Хебър 1918“ Пазарджик ще играе домакинските си срещи от първенството на Втора лига...

Решение СТК 17.10.2019

17 Октомври 2019 14:35
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.10.2019 г       Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите  25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на...

Решение СТК 24.09.2019

24 Септември 2019 16:50
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.09.2019 г       Със съгласието на двата клуба срещата от Х-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Септември“ Сф - ПФК „Лудогорец 1945“II –, ще се играе на 10.10/четвъртък/2019 г. от 16.00 часа...

Решение СТК 19.09.2019

19 Септември 2019 14:53
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 19.09.2019 г     След като разгледа докладите на длъжностните лица изслуша представители на ръководството на ОФК „Спартак Плевен“, старши треньора, помощник треньора и капитана на отбора СТК...

Решение СТК 17.09.2019

17 Септември 2019 13:54
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 17.09.2019 г         След като разгледа докладите на длъжностните лица отнесъстоялата се среща от 8-ми кръг на Втора лига между отборите на ПФК „Монтана 1921“ и  ОФК „Спартак Плевен“, СТК...

Решение СТК 11.09.2019

11 Септември 2019 13:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 11.09.2019 г         Срещата от 9-ти кръг на Първа лига между отборите на   ФК „Царско село 2015“ Сф и ПФК „Локомотив 1926“ Пд, ще се играе по програма на 13.09/петък/2019 г от 17.30 часа  на...

Решение СТК 29.08.2019

29 Август 2019 15:26
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 29.08.2019 г         Срещата от Втори предварителен кръг, между отборите на  ФК „Вихрен“ Сандански и ФК „Ботев“ Гълъбово, ще се играе на 04.09/сряда/2019 г от 16.00 часа, вместо на...

Решение СТК 27.08.2019

27 Август 2019 15:14
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 27.08.2019 г       Срещата от 7-ми кръг на Втора лига между отборите на   ОФК „Спартак Плевен“ и ФК „Спартак 1918“ Вн, ще се играе по програма на 31.08/събота/2019 г от 20.00 часа,  вместо от 18.00...