За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 04.10.2019 г
- Приема предложената програма за провеждане на 1/8 Финал Купа България
Дата |
Домакин |
|
Гост |
|
|
29.10 /вторник/ |
Славия |
- |
Ботев Пд |
15.30 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Черно море |
18.30 |
Диема спорт |
30.10 /сряда/ |
Арда Кж |
- |
ЦСКА –София |
14.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Литекс |
17.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Гъл |
- |
Витоша |
18.00 |
|
31.10/четвъртък/ |
Септември |
- |
Лудогорец |
14.00 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
ЦСКА 1948 |
17.00 |
Диема спорт |
|
Ботев Вр |
- |
Кариана |
17.30 |
|
- По молба на ПФК „Арда“ Кж и предвид натовареността на ст.Локомотив гр. Пловдив и съгласието на БПФЛ, срещата от 1/8 финала на Купа България между отборите на ПФК „Арда“ Кж и ПФК „ЦСКА-София“, ще се играе на ст. Арена Арда град Кърджали.
- Приема предложената програма от ХIII -ти до XVII-ти кръг на Първа лига, както следва:
XIII кръг
18.10 /петък/ |
Витоша |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
|
Дунав |
- |
Етър ВТ |
20.00 |
Диема спорт |
19.10 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Лудогорец |
17.30 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Арда Кж |
20.00 |
Диема спорт |
20.10 /неделя/ |
Локомотив Пд |
- |
ЦСКА –София |
17.45 |
Диема спорт |
21.10/понеделник/ |
Царско село |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Нова спорт |
|
Берое |
- |
Славия |
20.00 |
Диема спорт |
XIV кръг
24.10/четвъртък/ |
Левски |
- |
Дунав |
17.30 |
Диема спорт |
25.10 /петък/ |
Локомотив Пд |
- |
Черно море |
17.30 |
Нова спорт |
|
Етър ВТ |
- |
ЦСКА –София |
19.45 |
Диема спорт |
26.10 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Арда Кж |
12.30 |
Диема спорт |
|
Витоша |
- |
Славия |
15.00 |
Диема спорт |
28.10/понеделник/ |
Царско село |
- |
Лудогорец |
16.30 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Ботев Вр |
19.00 |
Диема спорт |
XV кръг
01.11 /петък/ |
Дунав |
- |
Ботев Пд |
17.15 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Етър ВТ |
19.45 |
Диема спорт |
02.11 /събота/ |
Арда Кж |
- |
Царско село |
15.00 |
Диема спорт |
03.11 /неделя/ |
Лудогорец |
- |
Берое |
16.45 |
Диема спорт |
04.11/понеделник/ |
Славия |
- |
Локомотив Пд |
16.30 |
Нова спорт |
|
Черно море |
- |
ЦСКА –София |
19.00 |
Диема спорт |
05.11 /вторник/ |
Ботев Вр |
- |
Витоша |
17.30 |
Диема спорт |
XVI кръг
08.11 /петък/ |
Берое |
- |
Арда Кж |
17.30 |
Диема спорт |
09.11 /събота/ |
Етър ВТ |
- |
Черно море |
12.30 |
Нова спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Левски |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
10.11 /неделя/ |
Локомотив Пд |
- |
Ботев Вр |
15.15 |
Диема спорт |
|
Витоша |
- |
Лудогорец |
17.45 |
Диема спорт |
11.11/понеделник/ |
Царско село |
- |
Дунав |
17.30 |
Диема спорт |
XVII кръг
22.11 /петък/ |
Арда Кж |
- |
Витоша |
17.30 |
Диема спорт |
23.11 /събота/ |
Славия |
- |
Черно море |
12.30 |
Нова спорт |
|
Ботев Вр |
- |
ЦСКА –София |
15.00 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Локомотив Пд |
17.30 |
Диема спорт |
24.11 /неделя/ |
Дунав |
- |
Берое |
15.15 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Царско село |
17.45 |
Диема спорт |
25.11/понеделник/ |
Ботев Пд |
- |
Етър ВТ |
15.00 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма от ХII -ти до XVI-ти кръг на Втора лига, както следва:
XII кръг 16.00
18.10/петък/ |
Черноморец Бч |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
19.10 /събота/ |
Локомотив ГО |
- |
Монтана |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Спартак Вн |
|
|
|
Кариана |
- |
ЦСКА 1948 |
|
|
|
Литекс |
- |
Ботев Гълъбово |
17.30 |
|
|
Нефтохимик 1962 |
- |
Хебър Пз |
17.30 |
|
|
Пирин Бл |
- |
Поморие |
18.00 |
|
20.10 /неделя/ |
Септември Сф |
- |
Локомотив Сф |
15.00 |
Диема спорт |
|
Спартака Пл |
- |
почива |
|
|
XIII кръг 16.00
24.10 /четвъртък/ |
Локомотив Сф |
- |
Литекс |
15.00 |
Диема спорт |
|
Хебър Пз |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Спартака Пл |
- |
Септември Сф |
|
|
|
Поморие |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Монтана |
- |
Струмска слава |
17.00 |
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Черноморец Бч |
18.00 |
|
|
ЦСКА 1948 |
- |
Нефтохимик 1962 |
19.00 |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Кариана |
14.30 |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
почива |
|
|
XIV кръг 14.30
30.10/сряда/ |
Нефтохимик 1962 |
- |
Лудогорец ІІ |
17.30 |
|
31.10 /четвъртък/ |
Струмска слава |
- |
Поморие |
|
|
|
Черноморец Бч |
- |
Локомотив Сф |
15.00 |
|
|
Пирин Бл |
- |
Локомотив ГО |
18.00 |
|
05.11/вторник/ |
Хебър Пз |
- |
ЦСКА 1948 |
14.30 |
Диема спорт |
|
Кариана |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
|
Септември Сф |
- |
Спартак Вн |
|
|
|
Литекс |
- |
Спартака Пл |
16.30 |
|
|
Монтана |
- |
почива |
|
|
XV кръг 14.30
09.11/събота/ |
Спартака Пл |
- |
Черноморец Бч |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Нефтохимик 1962 |
16.30 |
|
10.11 /неделя/ |
Монтана |
- |
Септември Сф |
12.15 |
Диема спорт |
|
Локомотив Сф |
- |
Кариана |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
Литекс |
|
|
|
ЦСКА 1948 |
- |
Пирин Бл |
17.00 |
|
11.11/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Хебър Пз |
|
|
|
Поморие |
- |
почива |
|
|
XVI кръг 14.30
23.11 /събота/ |
Септември Сф |
- |
Поморие |
|
|
|
Черноморец Бч |
- |
Спартак Вн |
|
|
|
Кариана |
- |
Спартака Пл |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Струмска слава |
16.00 |
|
|
Литекс |
- |
Монтана |
16.30 |
|
|
Нефтохимик 1962 |
- |
Локомотив Сф |
16.30 |
|
24.11 /неделя/ |
Хебър Пз |
- |
Ботев Гълъбово |
12.15 |
Диема спорт |
|
ЦСКА 1948 |
- |
Лудогорец ІІ |
16.00 |
|
|
Локомотив ГО |
- |
почива |
|
|
Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.
БФС си запазва правото на промени в програмата
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/