За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 17.10.2019 г
- Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите 25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на 1,2,3 и 4 ноември са наложителни промени в провеждането на първенството на Първа и Втора лига.
- Срещите за 1/8 финала на купа България се пренасрочват за 03.12-05.12.2019 година.
- Срещите от XIV-ти, XV-ти и XVI-ти кръг на Първа лига, ще се играят по следната програма:
XIV кръг
29.10/вторник/ |
Берое |
- |
Ботев Вр |
13.30 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Черно море |
16.00 |
Диема спорт |
|
Царско село |
- |
Лудогорец |
18.30 |
Диема спорт |
30.10 /сряда/ |
Ботев Пд |
- |
Арда Кж |
16.00 |
Диема спорт |
|
Етър ВТ |
- |
ЦСКА –София |
18.30 |
Диема спорт |
31.10/четвъртък/ |
Витоша |
- |
Славия |
16.00 |
Нова спорт |
|
Левски |
- |
Дунав |
18.30 |
Диема спорт |
XV кръг
02.11 /събота/ |
Лудогорец |
- |
Берое |
17.30 |
Диема спорт |
05.11 /вторник/ |
Ботев Вр |
- |
Витоша |
12.30 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Локомотив Пд |
15.00 |
Диема спорт |
|
Черно море |
- |
ЦСКА –София |
17.30 |
Диема спорт |
06.11 /сряда/ |
Дунав |
- |
Ботев Пд |
13.00 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Етър ВТ |
15.30 |
Диема спорт |
07.11/четвъртък/ |
Арда Кж |
- |
Царско село |
15.30 |
Нова спорт |
XVI кръг
08.11 /петък/ |
Локомотив Пд |
- |
Ботев Вр |
17.30 |
Диема спорт |
09.11 /събота/ |
Етър ВТ |
- |
Черно море |
15.00 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Славия |
17.30 |
Диема спорт |
10.11 /неделя/ |
Берое |
- |
Арда Кж |
12.45 |
Диема спорт |
|
Ботев Пд |
- |
Левски |
15.15 |
Диема спорт |
|
Витоша |
- |
Лудогорец |
17.45 |
Диема спорт |
11.11/понеделник/ |
Царско село |
- |
Дунав |
17.30 |
Нова спорт |
- Срещите от XIII-ти, XIV-ти и XV-ти кръг на Втора лига, ще се играят по следната програма:
XIII кръг 16.00
24.10 /четвъртък/ |
Локомотив Сф |
- |
Литекс |
15.00 |
Диема спорт |
|
Хебър Пз |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Спартака Пл |
- |
Септември Сф |
|
|
|
Поморие |
- |
Локомотив ГО |
|
|
|
Монтана |
- |
Струмска слава |
17.00 |
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Черноморец Бч |
18.00 |
|
|
ЦСКА 1948 |
- |
Нефтохимик 1962 |
19.00 |
|
Лудогорец ІІ |
- |
Кариана |
14.30 |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
почива |
|
|
XIV кръг 14.30
30.10/сряда/ |
Нефтохимик 1962 |
- |
Лудогорец ІІ |
17.30 |
|
31.10 /четвъртък/ |
Хебър Пз |
- |
ЦСКА 1948 |
13.30 |
Диема спорт |
|
Струмска слава |
- |
Поморие |
|
|
|
Кариана |
- |
Ботев Гълъбово |
|
|
|
Септември Сф |
- |
Спартак Вн |
|
|
|
Черноморец Бч |
- |
Локомотив Сф |
15.00 |
|
|
Литекс |
- |
Спартака Пл |
16.30 |
|
|
Пирин Бл |
- |
Локомотив ГО |
18.00 |
|
|
Монтана |
- |
почива |
|
|
XV кръг 14.30
09.11/събота/ |
Монтана |
- |
Септември Сф |
12.15 |
Диема спорт |
|
Спартака Пл |
- |
Черноморец Бч |
|
|
|
Локомотив ГО |
- |
Струмска слава |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Нефтохимик 1962 |
16.30 |
|
10.11 /неделя/ |
Локомотив Сф |
- |
Кариана |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
Литекс |
|
|
|
ЦСКА 1948 |
- |
Пирин Бл |
17.00 |
|
11.11/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Хебър Пз |
|
|
|
Поморие |
- |
почива |
|
|
Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.
БФС си запазва правото на промени в програмата
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/