За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 31.10.2019 г
- Срещата от ХV-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Лудогорец 1945“Рз и ФК „Хебър 1918“ Пз – ще се играе на 09.11/събота/2019 г. от 14.30 часа, вместо на 11.11/понеделник/2019 г.
- Срещата от ХV -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „ЦСКА 1948“ и ПФК „Пирин“ Бл – ще се играе на 08.11/петък/2019 г. от 19.00 часа, вместо на 10.11/неделя/2019 г.
- Срещата от ХVI -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Нефтохимик 1962“ Бс и ФК „Локомотив“ Сф – ще се играе на 24.11/неделя/2019 г. от 12.15 часа, вместо на 23.11/събота/2019 г. и ще се излъчва по Диема спорт.
- Срещата от ХVI -ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Хебър 1918“ Пз и ФК „Ботев“ Гълъбово – ще се играе на 24.11/неделя/2019 г. от 14.30 часа, вместо от 12.15 часа и няма да се излъчва по Диема спорт.
- Срещата от ХVII-ти кръг на Първа лига, между отборите на ПФК „Ботев“ Пд и ФК „Етър“ ВТ – ще се играе по програма на 25.11/понеделник/2019 г. от 17.30 часа, вместо от 15.00 часа и ще се излъчва по Диема спорт.
- Приема предложената програма за провеждане на 1/8 Финал Купа България
1/8 Финал Купа България
Дата |
Домакин |
|
Гост |
|
|
03.12 /вторник/ |
Берое |
- |
ЦСКА 1948 |
14.30 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Ботев Пд |
17.30 |
Диема спорт |
04.12 /сряда/ |
Септември |
- |
Лудогорец |
13.30 |
Диема спорт |
|
Ботев Гъл |
- |
Витоша |
15.00 |
|
|
Ботев Вр |
- |
Кариана |
16.00 |
|
|
Левски |
- |
Черно море |
17.30 |
Диема спорт |
05.12/четвъртък/ |
Арда Кж |
- |
ЦСКА –София |
13.30 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Литекс |
17.30 |
Диема спорт |
- Срещата от 1/8 финала на Купа България между отборите на ПФК „Арда“ Кж и ПФК „ЦСКА-София“ ще се играе на ст. Арена Арда град Кърджали.
- Приема предложената програма от XVIII -ти до XX -ти кръг на Първа лига, както следва:
XVIII кръг
29.11 /петък/ |
Етър ВТ |
- |
Славия |
16.30 |
Диема спорт |
30.11 /събота/ |
Черно море |
- |
Ботев Вр |
12.30 |
Диема спорт |
|
Царско село |
- |
Ботев Пд |
15.00 |
Диема спорт |
|
Берое |
- |
Левски |
17.30 |
Диема спорт |
01.12 /неделя/ |
Локомотив Пд |
- |
Арда Кж |
12.00 |
Диема спорт |
|
Витоша |
- |
Дунав |
14.30 |
Нова спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Лудогорец |
18.00 |
Диема спорт |
XIX кръг
06.12 /петък/ |
Царско село |
- |
Етър ВТ |
17.00 |
Диема спорт |
07.12 /събота/ |
Ботев Пд |
- |
Берое |
14.15 |
Диема спорт |
|
Лудогорец |
- |
Черно море |
16.30 |
Диема спорт |
08.12 /неделя/ |
Ботев Вр |
- |
Славия |
12.00 |
Нова спорт |
|
Арда Кж |
- |
ЦСКА –София |
14.15 |
Диема спорт |
|
Левски |
- |
Витоша |
16.30 |
Диема спорт |
09.12/понеделник/ |
Дунав |
- |
Локомотив Пд |
17.00 |
Диема спорт |
XX кръг
13.12 /петък/ |
Етър ВТ |
- |
Ботев Вр |
17.00 |
Диема спорт |
14.12 /събота/ |
Берое |
- |
Царско село |
12.00 |
Нова спорт |
|
Черно море |
- |
Арда Кж |
14.15 |
Диема спорт |
|
ЦСКА –София |
- |
Дунав |
16.30 |
Диема спорт |
15.12 /неделя/ |
Витоша |
- |
Ботев Пд |
12.00 |
Диема спорт |
|
Локомотив Пд |
- |
Левски |
14.15 |
Диема спорт |
|
Славия |
- |
Лудогорец |
16.30 |
Диема спорт |
- Приема предложената програма за XVII -ти и XVIII -ти кръг на Втора лига, както следва:
XVII кръг 14.30
29.11 /петък/ |
Локомотив ГО |
- |
Септември Сф |
13.30 |
Диема спорт |
30.11 /събота/ |
Ботев Гълъбово |
- |
ЦСКА 1948 |
13.30 |
|
|
Локомотив Сф |
- |
Хебър Пз |
|
|
|
Спартака Пл |
- |
Нефтохимик 1962 |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
Кариана |
|
|
|
Поморие |
- |
Литекс |
|
|
|
Монтана |
- |
Черноморец Бч |
15.00 |
|
02.12/понеделник/ |
Лудогорец ІІ |
- |
Пирин Бл |
|
|
|
Струмска слава |
- |
Почива |
|
|
XVIII кръг 14.00
07.12 /събота/ |
Локомотив Сф |
- |
ЦСКА 1948 |
12.00 |
Диема спорт |
|
Спартака Пл |
- |
Хебър Пз |
|
|
|
Поморие |
- |
Черноморец Бч |
|
|
|
Спартак Вн |
- |
Нефтохимик 1962 |
|
|
08.12 /неделя/ |
Струмска слава |
- |
Септември Сф |
|
|
|
Ботев Гълъбово |
- |
Лудогорец ІІ |
|
|
|
Монтана |
- |
Кариана |
15.00 |
|
09.12/понеделник/ |
Локомотив ГО |
- |
Литекс |
|
|
|
Пирин Бл |
- |
Почива |
|
|
Програмата е съгласувана с Футбол Про Медия и БПФЛ.
БФС си запазва правото на промени в програмата
Секретар СТК:
/Н.Михайлов/