За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

06 Декември 2019 14:57
 

7 Дек 2019 г. Събота 14:15 ч.
ПФК Ботев - ПФК Берое

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет                    
СН:    Кирил Манолов Лозанов     
 
7 Дек 2019 г. Събота 16:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Черно море

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
8 Дек 2019 г. Неделя 12:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Славия 1913

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Волен Валентинов Чинков                    
СН:    Валери Николов Цветков     
 
8 Дек 2019 г. Неделя 14:15 ч.
ФК Арда - ПФК ЦСКА-София

ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                    
СН:    Йордан Костадинов Иванов     
 
8 Дек 2019 г. Неделя 16:30 ч.
ПФК Левски - ФК Витоша

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Димитър Русенов Русев
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов                    
СН:    Евгени Георгиев Георгиев     
 
9 Дек 2019 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Дунав - ПФК Локомотив 1926

ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Владимир Ангелов Велев    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров                    
СН:    Деница Павлова Крумова     
 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Последни решения

Съдийски назначения 19-ти кръг Втора лига

13 Февруари 2020 14:59
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   15, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч. ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Монтана 1921 ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Георги Пламенов Тодоров  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2020 14:44
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 21 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020   14, Фев 2020 г. Петък 17:00 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Витоша ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Първа лига

12 Декември 2019 15:00
13, Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Етър - ПОФК Ботев Враца ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                     СН:  ...

Съдийски назначения 11-ти кръг U-19 - отложена среща

10 Декември 2019 15:00
12 Дек 2019 г. Четвъртък 14:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Благой Кирилов Манов    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов             СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

06 Декември 2019 14:59
7 Дек 2019 г. Събота 12:00 ч. ФК Локомотив 1929 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                    ...

Съдийски назначения 6-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

05 Декември 2019 15:13
7 Дек 2019 г. Събота 13:00 ч. Севлиево лейдис – Риал        гр.Севлиево, ст.„Раковски“ ГС: Станимир Тодоров     АС1: Михаел Денчев     АС2: Ивелин Конов  Етър – ЛП Суперспорт  -  няма да се играе       СК при БФС си запазва правото...

Съдийски назначения 15-ти кръг U-19

05 Декември 2019 15:00
7 Дек 2019 г. Събота 13:00 ч. ФК Царско село U19 - ПФК Локомотив Пд U19 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Станислав Руменов Груев    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова            7 Дек 2019 г. Събота 13:30 ч. ФК Дунав U19 - ПФК Черно море...

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

05 Декември 2019 15:00
7 Дек 2019 г. Събота 14:00 ч. ПФК Спартак Плевен - Хебър 1918 ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Петър Милчев Рангелов 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                    ...

Съдийски назначения 19-ти кръг Първа лига

05 Декември 2019 15:00
6 Дек 2019 г. Петък 17:00 ч. ФК Царско село 2015 - ФК Етър ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Георги Димитров Давидов                    ...

Съдийски назначения 10-ти кръг U-17 - отложени срещи

03 Декември 2019 14:57
5 Дек 2019 г. Четвъртък 11:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Левски U17 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Никола Валериев Тодоров    АС2:    Цветомир Светланов Колев   5 Дек 2019 г. Четвъртък 14:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Мартин...