За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2020 15:00
 

Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ

 
Срещи от 22 кръг на efbet Лига, сезон 2019-2020
 
22, Фев 2020 г. Събота 12:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Арда
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                    
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
22, Фев 2020 г. Събота 14:15 ч.
ПФК Черно море - ПФК Левски
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Георги Любомиров Минев
4-ТИ:    Драгомир Димитров Драганов                    
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
22, Фев 2020 г. Събота 16:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Ботев
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Волен Валентинов Чинков                    
СН:    Георги Крумов Виделов     
 
23, Фев 2020 г. Неделя 12:00 ч.
ФК Витоша - ПФК Берое
ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Георги Николов Николов                    
СН:    Йордан Динков Сталев     
 
23, Фев 2020 г. Неделя 14:15 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Царско село 2015
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков                    
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
23, Фев 2020 г. Неделя 16:30 ч.
ФК Етър - ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев                    
СН:    Константин Делов Писков     
 
24, Фев 2020 г. Понеделник 17:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Дунав
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Румен Емилов Иванов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                    
СН:    Кирил Петков Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

12 Март 2020 15:00
14 Мар 2020 г. Събота 15:30 ч. ФК Локомотив 1929 - Спартак Варна ГС:    Николай Руменов Рамунски    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов 4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                 ...

Съдийски назначения 25-ти кръг Първа лига

12 Март 2020 15:00
13 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Славия 1913 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                    ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Първа лига

06 Март 2020 15:01
6 Мар 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ФК Царско село 2015 ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Йордан Петров Петров 4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                 ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-17

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 17 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - Дунав U17 ГС:    Христо Веселинов Василев    АС1:    Желязко Атанасов...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-19

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 19 години, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Лудогорец U19 - ФК Царско село U19 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Богомил Севдалинов...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 22 кръг на Втора ПФЛ, сезон 2019-2020   7, Мар 2020 г. Събота 14:00 ч. ПФК Септември - ФК Черноморец Балчик ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:  ...

Съдийски назначения 19-ти кръг U-15

05 Март 2020 15:00
Б Ъ Л Г А Р С К И   Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ   Срещи от 19 кръг на Елитна юношеска група до 15 години, сезон 2019-2020   8, Мар 2020 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Светослав Георгиев Михайлов    АС1:    Георги...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-15

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Владимир Николаев Кирилов   5 Мар 2020 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Черно море U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-17

02 Март 2020 15:01
5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станимир Георгиев Тодоров    АС1:    Михаел Николаев Денчев    АС2:    Ивелин Красимиров Конов       5 Мар 2020 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Черно море U17 - ФК Сокол U17...

Съдийски назначения 18-ти кръг U-19

02 Март 2020 15:00
4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФК Берое U19 ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Цветомир Светланов Колев       4 Мар 2020 г. Сряда 14:00 ч. ПФК Локомотив Пд U19 - ПФК Септември U19...