За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

07 Юли 2020 15:00
 

6, Юли 2020 г. Понеделник 21:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Дунав
ГС:     Станислав Георгиев Тодоров     АС1:     Димо Дамянов Вълчев     АС2:     Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:     Георги Димитров Давидов                        
СН:     Валери Николов Цветков      
 
7, Юли 2020 г. Вторник 18:00 ч.
ПФК Черно море - ФК Арда
ГС:     Радослав Петров Гидженов     АС1:     Георги Валентинов Стамболджиев     АС2:     Румен Емилов Иванов
4-ТИ:     Неделчо Танчев Гаджалов                        
СН:     Йордан Динков Сталев      
 
7, Юли 2020 г. Вторник 21:00 ч.
ПФК Ботев - ФК Етър
ГС:     Георги Юлиянов Иванов     АС1:     Георги Любомиров Минев     АС2:     Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:     Станимир Лозанов Тренчев                        
СН:     Радан Василев Мирянов      
 
8, Юли 2020 г. Сряда 18:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Левски
ГС:     Николай Йорданов Колев     АС1:     Мартин Емилов Венев     АС2:     Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:     Петър Кирилов Костадинов                        
СН:     Георги Генов Нарлев      
 
8, Юли 2020 г. Сряда 21:15 ч.
ПФК Берое - ПФК Славия 1913
ГС:     Георги Николов Кабаков     АС1:     Мартин Веселинов Маргаритов     АС2:     Диян Христов Вълков
4-ТИ:     Димо Стоянов Димов                        
СН:     Георги Крумов Виделов      
 
9, Юли 2020 г. Четвъртък 20:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК ЦСКА-София
ГС:     Ивайло Иванов Стоянов     АС1:     Мирослав Максимов Иванов     АС2:     Петър Николов Джугански
4-ТИ:     Георги Николов Николов                        
СН:     Мартин Живков Богдев

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 2-ри кръг U-15

13 Август 2020 12:00
14 Авг 2020 г. Петък 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Пирин Бл U15 ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Георги Петров Иванов         15 Авг 2020 г. Събота 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-17

13 Август 2020 12:00
14 Авг 2020 г. Петък 11:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Мартин Станимиров Станчев          15 Авг 2020 г. Събота 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ПФК Арда U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 2-ри кръг U-19

13 Август 2020 12:00
14 Авг 2020 г. Петък 18:00 ч. ФК Витоша U19 - ПФК Лудогорец U19 ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Добрин Дианов Добринов   14 Авг 2020 г. Петък 18:00 ч. ПФК Берое U19 - ФК Хебър 1918 U19 ГС:    Мюмюн Мехмед...

Съдийски назначения 2-ри кръг Втора лига

12 Август 2020 15:00
14 Авг 2020 г. Петък 17:45 ч. Миньор - Спортист 2009 ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов 4-ТИ:    Васил Петров Минев                     СН:  ...

Съдийски назначения 2-ри кръг Първа лига

12 Август 2020 15:00
14 Авг 2020 г. Петък 20:00 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК Славия 1913 ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                 ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-15

06 Август 2020 11:30
7 Авг 2020 г. Петък 09:30 ч. Спартак 1918 U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Калин Валентинов Киров    АС2:    Валентин Илиев Атанасов     7 Авг 2020 г. Петък 09:30 ч. ФК Национал U15 - ФК Витоша 13 U15 ГС:    Любослав...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-17

06 Август 2020 11:30
7 Авг 2020 г. Петък 10:00 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК ЦСКА-София U17 ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Иво Ивайлов Сотиров    АС2:    Радослав Георгинов Вутов       7 Авг 2020 г. Петък 10:00 ч. ФК Сокол U17 - ПФК Черно море U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 1-ви кръг U-19

06 Август 2020 11:30
8 Авг 2020 г. Събота 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ФК Национал U19 ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Радостин Николов Бодуров         8 Авг 2020 г. Събота 18:00 ч. ФК Сокол Марково U19 - ОФК Пирин Бл U19...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

05 Август 2020 15:00
7, Авг 2020 г. Петък 20:00 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК ЦСКА-София ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски 4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                    ...

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

05 Август 2020 15:00
7, Авг 2020 г. Петък 17:45 ч. Хебър 1918 - ОФК Пирин ЕООД ГС:    Георги Николов Николов    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                    ...