За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 28.07.2020

28 Юли 2020 17:46
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 28.07.2020 г

 

 

 

Есен

Август

Суперкупа на България

02.08 /неделя/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

20.30

Диема спорт

 

І кръг

07.08 /петък/

ЦСКА 1948

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

08.08 /събота/

Монтана

-

Арда Кж

17.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

09.08 /неделя/

Ботев Пд

-

Локомотив Пд

18.45

Диема спорт

 

Славия

-

Черно море

21.00

Диема спорт

10.08/понеделник/

Левски

-

Берое

20.00

Диема спорт

11.08/вторник/

Царско село

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

 

ІІ кръг

14.08 /петък/

Лудогорец

-

Славия

20.00

Диема спорт

15.08 /събота/

Локомотив Пд

-

Ботев Вр

17.45

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Левски

20.00

Диема спорт

16.08 /неделя/

Етър ВТ

-

Черно море

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

17.08/понеделник/

Царско село

-

Монтана

17.45

Диема спорт

 

Берое

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

 

ІII кръг

21.08 /петък/

Славия

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

22.08 /събота/

Ботев Вр

-

ЦСКА-София

18.45

Диема спорт

 

Черно море

-

Лудогорец

21.00

Диема спорт

23.08 /неделя/

Левски

-

Царско село

17.45

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Берое

20.00

Диема спорт

24.08/понеделник/

Монтана

-

Етър ВТ

18.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Арда Кж

21.00

Диема спорт

 

ІV кръг

28.08 /петък/

Царско село

-

ЦСКА 1948

18.45

Диема спорт

 

Берое

-

Ботев Вр

21.00

Диема спорт

29.08 /събота/

Арда Кж

-

Ботев Пд

17.00

Диема спорт

 

Монтана

-

Левски

19.00

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Лудогорец

21.15

Диема спорт

30.08 /неделя/

Локомотив Пд

-

Черно море

18.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Славия

21.00

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 1-ви до 5-ти кръг на Втора лига, както следва:

 

Есен

Август

I кръг 18.00 часа

07.08 /петък/

Хебър Пз

-

Пирин Бл

17.45

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Миньор Пк

19.00

 

08.08 /събота/

Струмска слава

-

Септември Сф

 

 

 

Дунав Рс

-

Витоша Бистр

 

 

 

Янтра Гб

-

Кариана  

 

 

 

Спортист Своге

-

Локомотив Сф

 

 

 

Септември Сим

-

Литекс

19.00

 

 

Созопол

-

Добруджа

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Нефтохимик 1962

20.00

 

 

II кръг 18.00 часа

14.08 /петък/

Миньор Пк

-

Спортист Своге

17.45

Диема спорт

15.08 /събота/

Септември Сф

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

 

 

 

Добруджа

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Кариана  

-

Септември Сим

 

 

 

Струмска слава

-

Дунав Рс

 

 

 

Литекс

-

Созопол

19.00

 

 

Витоша Бистр

-

Хебър Пз

19.00

 

 

Пирин Бл

-

Янтра Гб

20.00

 

 

III кръг 18.00 часа

19.08 /сряда/

Янтра Гб

-

Витоша Бистр

18.00

Диема спорт 2

 

Дунав Рс

-

Септември Сф

 

 

 

Хебър Пз

-

Струмска слава

 

 

 

Спортист Своге

-

Добруджа

 

 

 

Септември Сим

-

Пирин Бл

19.00

 

 

Созопол

-

Кариана  

19.00

 

 

Лудогорец ІІ

-

Литекс

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Миньор Пк

20.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Локомотив Сф

20.00

 

 

IV кръг 18.00 часа

23.08 /неделя/

Миньор Пк

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Добруджа

-

Локомотив ГО

 

 

 

Струмска слава

-

Янтра Гб

 

 

 

Дунав Рс

-

Хебър Пз

 

 

 

Литекс

-

Спортист Своге

19.00

 

 

Витоша Бистр

-

Септември Сим

19.00

 

 

Пирин Бл

-

Созопол

20.00

 

24.08/понеделник/

Кариана  

-

Лудогорец ІІ

 

 

25.08/вторник/

Септември Сф

-

Локомотив Сф

18.00

Диема спорт

 

 

 

 

V кръг 18.00 часа

28.08 /петък/

Лудогорец ІІ

-

Пирин Бл

19.00

 

29.08 /събота/

Хебър Пз

-

Септември Сф

 

 

 

Янтра Гб

-

Дунав Рс

 

 

 

Спортист Своге

-

Кариана  

 

 

 

Септември Сим

-

Струмска слава

19.00

 

 

Созопол

-

Витоша Бистр

19.00

 

 

Локомотив ГО

-

Литекс

20.00

 

 

Нефтохимик 1962

-

Добруджа

20.00

 

31.08/понеделник/

Локомотив Сф

-

Миньор Пк

18.00

Диема спорт

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

 

                                                                       Секретар СТК:

                                                                                               /Н.Михайлов/

 

Последни решения

Решение СТК 21.09.2020

21 Септември 2020 18:06
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.09.2020 г     СТК констатира, че  трудовия договор между Зоран Гаич състезател по футбол и ПФК „Арда 1924“ е прекратен едностранно от ПФК „Арда 1924“ считано от 01.04.2020 година.   ...

Решение СТК 18.09.2020

18 Септември 2020 17:29
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 18.09.2020 г       Приема предложената програма за Втори предварителен кръг на Купа България, както следва:   Купа България Втори предварителен кръг  - 16.00 часа   29.09 /вторник/ ...

Решение СТК 15.09.2020

15 Септември 2020 15:36
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 15.09.2020 г       Със съгласието на двата отбора, срещата от VII-ми кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Миньор“Пк и ПФК „Добруджа 1919“ Дч – ще се играе на 20.09/неделя/2020 г. от 17.00 часа...

Решение СТК 02.09.2020

02 Септември 2020 17:08
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 02.09.2020 г       Приема предложената програма от 5-ти до 8-ми кръг на Първа лига, както следва:   Есен Септември V кръг 11.09 /петък/ Ботев Вр - Арда Кж 18.45 Диема...

Решение СТК 13.08.2020

13 Август 2020 18:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.08.2020 г     СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ФК на следните футболисти:               - Юлиян...

Решение СТК 07.08.2020

07 Август 2020 17:05
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 07.08.2020 г       Предвид решение на Лицензионната комисия при БФС от 06.08.2020 година с което се отнема лиценза за професионалния футбол на ПФК „Дунав“ Русе, срещата от първи кръг на Втора...

Съобщение

15 Юли 2020 15:02
СЪОБЩЕНИЕ     - Поради заетост на Национален стадион В. Левски, срещата бараж за Първа лига между отборите на ПФК „Царско село 2015“ Сф и ПФК „Септември“ Сф, ще се проведе по програма на 18.07/събота/2020 г от 20.00 часа на ст. Българска армия гр.София, вместо на Нац...

Съобщение

14 Юли 2020 12:44
СЪОБЩЕНИЕ     - Срещите  Бараж за Първа лига и Лига Европа ще се проведат, както следва: 17.07/петък/ Дунав Рс - Монтана 20.00 Диема спорт Ст. Славия 18.07/събота/ Царско село - Септември Сф 20.00 ...

Съобщение

04 Юли 2020 11:11
СЪОБЩЕНИЕ            Плейофните срещи ще се проведат както следва:   Плейофи 7-мо 10-то място 07.07 /вторник/ Ср.1 Черно море - Арда Кж 18.00 Диема спорт   Ср.2 Ботев Пд - Етър ВТ ...

Решение СТК 26.06.2020

26 Юни 2020 16:30
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 26.06.2020 г     Поради съмнения за дадени положителни проби за covid 19 при извършени бързи тестове в отбора на ФК „Витоша“ Бистрица, със съгласието на Футбол Про Медия и Нова Броудкастинг груп...