За БФС // Комисии // Спортно-техническа комисия

Решение СТК 07.10.2020

07 Октомври 2020 17:06
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 07.10.2020 г

 

  • Приема предложената програма за 1/16 финал на Купа България, както следва:

Купа България 1/16 финал 15.00

20.10 /вторник/

Кариана

-

Царско село

 

 

21.10 /сряда/

Партизан Ч Бряг

-

Левски

14.30

Диема спорт

 

Янтра Гб

-

Черно море

 

 

 

Извор

-

Монтана

 

 

 

Дреновец

-

ЦСКА 1948

 

 

 

Севлиево

-

Славия

 

 

 

Пирин Бл

-

Берое

17.30

Диема спорт

22.10 /четвъртък/

Оборише Пан.

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт

 

Черноморец Бч

-

Септември Сф

 

 

 

Созопол

-

Етър ВТ

 

 

 

Надежда Добр.

-

Ботев Вр

 

 

03.11 /вторник/

Загорец

-

Локомотив Пд

13.30

Диема спорт

04.11 /сряда/

Спартак Вн

-

Арда Кж

13.30

 

13.11/петък/

Спортист 2009

-

Лудогорец

13.30

Диема спорт

14.11/събота/

Ботев Ихт

-

ЦСКА-София

13.30

Диема спорт

 

Беласица

-

Почива

 

 

 

  • Приема предложената програма от 9-ти до 12-ти кръг на Първа лига, както следва:

Октомври

IX кръг

17.10 /събота/

Лудогорец

-

Царско село

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Берое

20.15

Диема спорт

18.10 /неделя/

Ботев Вр

-

ЦСКА 1948

15.15

Диема спорт

 

Черно море

-

Монтана

17.45

Диема спорт

 

Славия

-

Левски

20.15

Диема спорт

19.10 /понеделник/

Ботев Пд

-

Етър ВТ

20.15

Диема спорт

20.10 /вторник/

Локомотив Пд

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

X кръг

24.10 /събота/

Царско село

-

Локомотив Пд

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

20.15

Диема спорт

25.10 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Славия

12.30

Диема спорт

 

Арда Кж

-

ЦСКА-София

17.45

Диема спорт

 

Монтана

-

Лудогорец

20.15

Диема спорт

26.10 /понеделник/

Ботев Пд

-

Ботев Вр

17.15

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Берое

19.30

Диема спорт

 

XI кръг

30.10 /петък/

Черно море

-

ЦСКА 1948

17.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Монтана

19.15

Диема спорт

31.10 /събота/

Славия

-

Ботев Пд

16.30

Диема спорт

 

Берое

-

Арда Кж

18.45

Диема спорт

01.11 /неделя/

ЦСКА-София

-

Царско село

16.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Левски

19.15

Диема спорт

02.11 /понеделник/

Ботев Вр

-

Етър ВТ

18.00

Диема спорт

XII кръг

06.11 /петък/

Царско село

-

Берое

17.30

Диема спорт

07.11 /събота/

Ботев Вр

-

Славия

12.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

08.11 /неделя/

Етър ВТ

-

Арда Кж

12.30

Нова спорт

 

Монтана

-

ЦСКА-София

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

 

  • Приема предложената програма от 10-ти до 13-ти кръг на Втора лига, както следва:

Октомври

X кръг 16.00

16.10/петък/

Пирин Бл

-

Миньор Пк

20.00

Диема спорт

17.10/събота/

Септември Сф

-

Литекс

15.15

Диема спорт

 

Кариана  

-

Добруджа

 

 

 

Струмска слава

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Хебър Пз

-

Спортист Своге

 

 

 

Септември Сим

-

Созопол

 

 

18.10 /неделя/

Янтра Гб

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Локомотив ГО

-

Почива

 

 

 

Локомотив Сф

-

Почива

 

 

 

XI кръг 14.30

23.10/петък/

Локомотив ГО

-

Хебър Пз

20.00

Диема спорт

25.10/неделя/

Спортист Своге

-

Янтра Гб

 

 

 

Локомотив Сф

-

Струмска слава

 

 

 

Добруджа

-

Пирин Бл

 

 

 

Созопол

-

Септември Сф

16.00

 

26.10/понеделник/

Лудогорец ІІ

-

Септември Сим

 

 

27.10/вторник/

Литекс

-

Кариана  

17.30

Диема спорт

 

Нефтохимик 1962

-

Почива

 

 

 

Миньор Пк

-

Почива

 

 

 

 

XII кръг 14.30

31.10/събота/

Септември Сф

-

Кариана  

12.45

Диема спорт

 

Струмска слава

-

Миньор Пк

 

 

01.11/неделя/

Хебър Пз

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Янтра Гб

-

Локомотив ГО

 

 

 

Септември Сим

-

Спортист Своге

 

 

02.11/понеделник/

Созопол

-

Лудогорец ІІ

16.00

 

 

Пирин Бл

-

Литекс

15.30

Диема спорт

 

Добруджа

-

Почива

 

 

 

Локомотив Сф

-

Почива

 

 

 

XIII кръг 14.30

06.11/петък/

Локомотив Сф

-

Хебър Пз

14.30

Диема спорт

07.11 /събота/

Спортист Своге

-

Созопол

 

 

 

Локомотив ГО

-

Септември Сим

 

 

08.11 /неделя/

Нефтохимик 1962

-

Янтра Гб

 

 

 

Добруджа

-

Струмска слава

 

 

09.11/понеделник/

Кариана  

-

Пирин Бл

14.30

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Септември Сф

 

 

 

Миньор Пк

-

Почива

 

 

 

Литекс

-

Почива

 

 

 

БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

 

 

Секретар СТК:

                                                                                              /Н.Михайлов/

Последни решения

Решение СТК 13.10.2020

13 Октомври 2020 13:03
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.10.2020 г         Молба от ПФК "Арда" Кж за отлагане на среща от утвърдената програма на Първа лига се оставя без последствие, срещата от IX-ти кръг на Първа лига между отборите на ПФК...

Решение СТК 01.10.2020

01 Октомври 2020 15:08
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 01.10.2020 г       На база представени индивидуални PCR-тестове на състезатели и треньори от ПФК „Арда“ Кж,  Медицинската комисия при БФС констатира, че с положителен резултат за Covid-19 са 14...

Решение СТК 30.09.2020

30 Септември 2020 18:00
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 30.09.2020 г         В дадения от  СТК при БФС срок, ФК „ Витоша“ Бистрица не регистрира необходимия минимален брой футболисти с професионален договор. Поради неизпълнение от ФК „...

Решение СТК 29.09.2020

29 Септември 2020 13:10
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 29.09.2020 г       Вследствие на представените в СТК при БФС, актове за прекратяване на договори с футболисти, професионалните състезатели са под необходимия минимум, СТК при БФС дава срок на...

Решение СТК 24.09.2020

24 Септември 2020 17:31
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 24.09.2020 г       Срещата от Втори предварителен кръг, между отборите на ПФК „Дунав“ Рс и ОФК „Янтра 2019“ Гб – ще се играе по програма на 30.09/сряда/2020 г. от 18.30 часа, вместо от 16.00 часа.   ...

Решение СТК 21.09.2020

21 Септември 2020 18:06
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 21.09.2020 г     СТК констатира, че  трудовия договор между Зоран Гаич състезател по футбол и ПФК „Арда 1924“ е прекратен едностранно от ПФК „Арда 1924“ считано от 01.04.2020 година.   ...

Решение СТК 18.09.2020

18 Септември 2020 17:29
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 18.09.2020 г       Приема предложената програма за Втори предварителен кръг на Купа България, както следва:   Купа България Втори предварителен кръг  - 16.00 часа   29.09 /вторник/ ...

Решение СТК 15.09.2020

15 Септември 2020 15:36
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 15.09.2020 г       Със съгласието на двата отбора, срещата от VII-ми кръг на Втора лига, между отборите на ФК „Миньор“Пк и ПФК „Добруджа 1919“ Дч – ще се играе на 20.09/неделя/2020 г. от 17.00 часа...

Решение СТК 02.09.2020

02 Септември 2020 17:08
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 02.09.2020 г       Приема предложената програма от 5-ти до 8-ми кръг на Първа лига, както следва:   Есен Септември V кръг 11.09 /петък/ Ботев Вр - Арда Кж 18.45 Диема...

Решение СТК 13.08.2020

13 Август 2020 18:41
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Спортно – техническа комисия Решение - 13.08.2020 г     СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ФК на следните футболисти:               - Юлиян...