За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Ноември 2020 13:42
 

14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч.
„ЛП Супер Спорт“ - „НСА“  
              гр. София, ст. „Обеля“
ГС: Кристина Георгиева    АС1: Дориета Вълева     АС2: Мария-Йоана Василева

14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч.
„Риал“ - „Барокко“    
                          гр. Дупница, ст. „Бончук“
ГС: Васил Минев        АС1: Красимир Миланов     АС2: Станислав Станев

14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч.
„Енко“ - ЖФК „Варна“     
                      гр. Пловдив, ст. „Ботев“ кв. Коматево - пом. терен
ГС: Боян Славков      АС1: Николай Чакъров      АС2: Екатерина Маринова 

14 Ное 2020 г. Неделя 13:00 ч.
„Левски Чепинци“ - „Локомотив Пловдив 1926"
       стадион в село Чепинци
ГС: Ивайло Ненков    АС1: Павлин Михайлов      АС2: Станислав Груев

14 Ное 2020 г. Събота 15:00 ч.
„Локомотив“ - „Янтра 2013“   
           гр. Ст. Загора, ст. „Берое“ - изк. терен
ГС: Христо Василев      АС1: Стефан Делчев     АС2: Пламен Загоров 

15 Ное 2020 г. Неделя 13:00 ч.
„Пълдин“ - „Севлиево лейдис“    
     стадион в село Труд
ГС: Рюстем Карагарен     АС1: Йордан Петров     АС2: Иван Беделев 

„Етър“ - "Пирин Лейдис"  -  отложен


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига - отложена среща

30 Ноември 2020 15:04
2 Дек 2020 г. Сряда 17:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                    ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Първа лига - отложена среща

30 Ноември 2020 15:01
2 Дек 2020 г. Сряда 15:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПФК Ботев ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                    ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени

26 Ноември 2020 12:00
28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Риал“ - „Янтра 2013“                      гр. Радомир, Градски стадион ГС: Димитрина Милкова    АС1: Иван Радославов    АС2: Мария-Йоана Василева 28 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Енко“ - "Пирин Лейдис"...

Съдийски назначения 15-ти кръг Втора лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 14:45 ч. ФК Локомотив 1929 - Септември См ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                    ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Първа лига

25 Ноември 2020 15:14
27 Ное 2020 г. Петък 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Славия 1913 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Никифор Деянов Велков 4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров                    ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Държавно първенство за жени

19 Ноември 2020 10:41
21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. „Барокко“ - „Енко“                     гр. София, ст. „Бонсист“ - изк. терен ГС: Гергана Цанкова    АС1: Дориета Вълева    АС2: Любима Банова 21 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч. "Пирин Лейдис" - „Риал“...

Съдийски назначения 14-ти кръг Втора лига

18 Ноември 2020 15:12
20 Ное 2020 г. Петък 14:00 ч. Септември См - ПФК Нефтохимик 1962 АД ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров 4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                    ...

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

18 Ноември 2020 15:00
21 Ное 2020 г. Събота 12:15 ч. ПФК Славия 1913 - ФК Етър ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Румен Емилов Иванов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                     СН:  ...

Съдийски назначения 17-ти кръг U-19

12 Ноември 2020 13:48
14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ПФК Ботев ПД U19 - ФК Хебър 1918 U19 ГС:    Тодор Димитров Тодоров    АС1:    Атанас Димитров Пилатов    АС2:    Иван Калоянов Беделев         14 Ное 2020 г. Събота 14:30 ч. ФК Витоша U19 - ФК Царско село U19 ГС:  ...

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

11 Ноември 2020 15:07
14 Ное 2020 г. Събота 13:30 ч. Ботев 1937 - ПФК ЦСКА-София ГС:    Християна Красимирова Гутева    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Костадин Димитров Тановчев 4-ТИ:    Иво Венциславов Андреев              ...