За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 10-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Ноември 2020 13:42
 

14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч.
„ЛП Супер Спорт“ - „НСА“  
              гр. София, ст. „Обеля“
ГС: Кристина Георгиева    АС1: Дориета Вълева     АС2: Мария-Йоана Василева

14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч.
„Риал“ - „Барокко“    
                          гр. Дупница, ст. „Бончук“
ГС: Васил Минев        АС1: Красимир Миланов     АС2: Станислав Станев

14 Ное 2020 г. Събота 13:00 ч.
„Енко“ - ЖФК „Варна“     
                      гр. Пловдив, ст. „Ботев“ кв. Коматево - пом. терен
ГС: Боян Славков      АС1: Николай Чакъров      АС2: Екатерина Маринова 

14 Ное 2020 г. Неделя 13:00 ч.
„Левски Чепинци“ - „Локомотив Пловдив 1926"
       стадион в село Чепинци
ГС: Ивайло Ненков    АС1: Павлин Михайлов      АС2: Станислав Груев

14 Ное 2020 г. Събота 15:00 ч.
„Локомотив“ - „Янтра 2013“   
           гр. Ст. Загора, ст. „Берое“ - изк. терен
ГС: Христо Василев      АС1: Стефан Делчев     АС2: Пламен Загоров 

15 Ное 2020 г. Неделя 13:00 ч.
„Пълдин“ - „Севлиево лейдис“    
     стадион в село Труд
ГС: Рюстем Карагарен     АС1: Йордан Петров     АС2: Иван Беделев 

„Етър“ - "Пирин Лейдис"  -  отложен


СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

21 Юли 2021 15:00
24, Юли 2021 г. Събота 18:30 ч. ОФК Янтра 2019 - Хебър 1918 ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски                ...

Съдийски назначения 1-ви кръг Първа лига

21 Юли 2021 15:00
23, Юли 2021 г. Петък 18:45 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Черно море ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    ВАР:    Георги Милков...

Съдийски назначения - Суперкупа на България

14 Юли 2021 15:00
17 Юли 2021 г. Събота 20:30 ч. ПФК Лудогорец 1945 - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Ивайло Иванов Стоянов     АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Никола Антонов Попов    ВАР:     Волен Валентинов...

Съдийски назначения 32-ри кръг U-15

01 Юли 2021 16:13
5 Юли 2021 г. Понеделник 09:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Ботев Пд U15 ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Владимир Йорданов Йорданов    АС2:    Димитър Атанасов Димитров         5 Юли 2021 г. Понеделник 09:30 ч. ПФК Септември Сф U15 -...

Съдийски назначения 32-ри кръг U-17

01 Юли 2021 16:12
5 Юли 2021 г. Понеделник 11:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Радослав Йорданов Георгиев          5 Юли 2021 г. Понеделник 11:30 ч. ПФК Септември Сф U17 - ПФК...

Съдийски назначения 31-ви кръг U-15

01 Юли 2021 12:00
1 Юли 2021 г. Четвъртък 10:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Дориета Валентинова Вълева           1 Юли 2021 г. Четвъртък 10:30 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Черно...

Съдийски назначения 31-ви кръг U-17

01 Юли 2021 12:00
1 Юли 2021 г. Четвъртък 12:00 ч. ПФК Левски U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Васил Асенов Байрактарски         1 Юли 2021 г. Четвъртък 18:30 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Септември Сф U17...

Съдийски назначения Финал на Купа България - жени

29 Юни 2021 12:13
30 Юни 2021 г. Сряда 18:30 ч.          гр. София, НФБ "Бояна" "НСА" - "Барокко" ГС:    Християна Гутева    АС1:    Дориета Вълева    АС2:    Любима Банова 4-ТИ: Димитрина Милкова СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 32-ри кръг U-15

23 Юни 2021 14:28
27 Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Берое U15 - ПОФК Ботев Вр U15 ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Петър Веселинов Балтов    АС2:    Христо Георгиев Стоянов       27 Юни 2021 г. Неделя 11:00 ч. Дунав U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Иван...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

23 Юни 2021 14:27
27 Юни 2021 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК ЦСКА-София U15 ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Мирела Антонова Иванова        27 Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК Черно море U15...