За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 17-ти кръг Втора лига

09 Декември 2020 15:00
 

11, Дек 2020 г. Петък 12:45 ч.
ФК Кариана - Хебър 1918
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                    
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
11, Дек 2020 г. Петък 12:45 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Спортист 2009
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Красимир Атанасов Атанасов    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков                    
СН:    Иво Величков Боев     
 
12, Дек 2020 г. Събота 14:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Септември Сф
ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ:    Георги Николов Николов                    
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
12, Дек 2020 г. Събота 14:00 ч.
Миньор - ФК Созопол
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Димитър Цолов Буров                    
СН:    Илко Мирославов Топалов     
 
12, Дек 2020 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - Септември См
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Кристиян Николов Колев                    
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
12, Дек 2020 г. Събота 18:45 ч.
ФК Литекс - ОФК Янтра 2019
ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Теодор Пешев Петров
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                    
СН:    Тихомир Димитров Костовски     
 
14, Дек 2020 г. Понеделник 14:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                    
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига - отложени срещи

16 Декември 2020 15:00
18, Дек 2020 г. Петък 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София - ПФК Левски ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Мирослав Максимов Иванов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                     СН:  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига- отложена среща

14 Декември 2020 14:59
16 Дек 2020 г. Сряда 17:30 ч. ФК Царско село 2015 - ПФК Берое ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Красимир Владимиров Миланов 4-ТИ:    Георги Николов Николов                    ...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига- отложена среща

14 Декември 2020 14:59
17 Дек 2020 г. Четвъртък 17:30 ч. ФК Арда - ПФК Лудогорец 1945 ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Даниел Милков Ников 4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев                    ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Първа лига

10 Декември 2020 10:00
11, Дек 2020 г. Петък 17:30 ч. ФК Арда - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Мартин Емилов Венев    АС2:    Димитър Божидаров Стоилов 4-ТИ:    Димо Стоянов Димов                     СН:    Мартин...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига- отложена среща

07 Декември 2020 15:00
10, Дек 2020 г. Четвъртък 17:30 ч. ПОФК Ботев Враца - ПФК Славия 1913 ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Дениз Пиринов Соколов 4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева              ...

Съдийски назначения 14-ти кръг Първа лига- отложена среща

07 Декември 2020 15:00
9, Дек 2020 г. Сряда 17:30 ч. ПФК Берое - ПФК Левски ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Румен Емилов Иванов 4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб                     СН:  ...

Съдийски назначения 16-ти кръг Втора лига

02 Декември 2020 15:00
4 Дек 2020 г. Петък 13:00 ч. ФК Струмска слава 1927 - ФК Пирин АД ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Андрей Венков Николов    АС2:    Георги Димчев Великов 4-ТИ:    Мирослав Константинов Кузманов                 ...

Съдийски назначения 15-ти кръг Първа лига

02 Декември 2020 15:00
4 Дек 2020 г. Петък 17:15 ч. ПФК Черно море - ФК Етър ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                    ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Първа лига - отложена среща

30 Ноември 2020 15:04
2 Дек 2020 г. Сряда 17:30 ч. ПФК Левски - ПФК Локомотив 1926 ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев 4-ТИ:    Георги Милков Гинчев                    ...

Съдийски назначения 11-ти кръг Първа лига - отложена среща

30 Ноември 2020 15:01
2 Дек 2020 г. Сряда 15:00 ч. ПФК Славия 1913 - ПФК Ботев ГС:    Петър Кирилов Костадинов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков                    ...