Решение СТК 27.04.2021

27 Април 2021 16:49
 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение - 27.04.2021 г

 

 

  • Приема предложената програма за провеждане на финала за купа България, както следва:

Финал купа България

19.05/сряда/

Арда Кж

-

ЦСКА-София

19.30

Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 27-ми до 32-ри кръг на Първа лига,  както следва:

27 -1 кръг Първа шестица

03.05/понеделник/

ЦСКА-София

-

Арда Кж

20.15

Диема спорт

04.05 /вторник/

Локомотив Пд

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

19.45

Диема спорт

 

27 -1 кръг  Плейофи група А

05.05 /сряда/

Черно море

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

Царско село

-

Левски

19.45

Диема спорт

 

27 -1 кръг Плейофи група Б

03.05/понеделник/

Ботев Вр

-

Етър ВТ

15.45

Диема спорт

 

Славия

-

Монтана

18.00

Диема спорт

 

28 -2 кръг Първа шестица

07.05/петък/

Берое

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

08.05 /събота/

Лудогорец

-

Локомотив Пд

17.45

Диема спорт

 

28 -2 кръг  Плейофи група А

09.05 /неделя/

Черно море

-

Царско село

18.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Левски

20.45

Диема спорт

 

28 -2 кръг  Плейофи група Б

06.05/четвъртък/

Монтана

-

Етър ВТ

17.30

Диема спорт

 

Славия

-

Ботев Вр

19.45

Диема спорт

 

29 -3 кръг Първа шестица

11.05/вторник/

Локомотив Пд

-

Берое

19.30

Диема спорт

12.05 /сряда/

Арда Кж

-

ЦСКА 1948

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Лудогорец

19.30

Диема спорт

 

29 -3 кръг  Плейофи група А

13.05/четвъртък/

Царско село

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Черно море

20.00

Диема спорт

 

29 -3 кръг  Плейофи група Б

10.05/понеделник/

Ботев Вр

-

Монтана

18.00

Диема спорт

 

Етър ВТ

-

Славия

20.15

Диема спорт

 

30 -4 кръг Първа шестица

15.05 /събота/

Лудогорец

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

ЦСКА-София

20.00

Диема спорт

16.05 /неделя/

Берое

-

ЦСКА 1948

20.15

Диема спорт

 

30 -4 кръг  Плейофи група А

17.05/понеделник/

Ботев Пд

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Царско село

20.00

Диема спорт

 

30 -4 кръг  Плейофи група Б

14.05/петък/

Етър ВТ

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

 

Монтана

-

Славия

20.00

Диема спорт

 

31 -5 кръг  Плейофи група А

20.05/четвъртък/

Царско село

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

 

31 -5 кръг  Плейофи група Б

18.05/вторник/

Етър ВТ

-

Монтана

17.30

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Славия

20.00

Диема спорт

 

31 -5 кръг Първа шестица

22.05 /събота/

ЦСКА-София

-

Берое

20.00

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт

 

32 -6 кръг  Плейофи група А

23.05/неделя/

Ботев Пд

-

Царско село

20.00

Диема спорт

 

Черно море

-

Левски

20.00

Диема спорт

 

32 -6 кръг  Плейофи група Б

21.05/петък/

Монтана

-

Ботев Вр

20.00

Диема спорт

 

Славия

-

Етър ВТ

20.00

Диема спорт

 

Баражи

27.05 /четвъртък/

Бараж за Лига Европа

20.00

28.05/петък/

Бараж за Първа лига

20.00

  • Приема предложената програма от 31-ти до 34-ти кръг на Втора лига, както следва:

м.май

XXXI кръг 18.00

06.05/четвъртък/

Локомотив Сф

-

Янтра Гб

15.00

Диема спорт

07.05 /петък/

Миньор Пк

-

Хебър Пз

13.45

Диема спорт

 

Спортист Своге

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Локомотив ГО

-

Созопол

 

 

08.05/събота/

Литекс

-

Струмска слава

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Септември Сим

 

 

 

Пирин Бл

-

Септември Сф

20.30

Диема спорт

 

Добруджа

-

почива

 

 

XXXII кръг 18.00

11.05 /вторник/

Хебър Пз

-

Добруджа

17.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Локомотив ГО

 

 

12.05 /сряда/

Септември Сф

-

Спортист Своге

14.30

Диема спорт

 

Янтра Гб

-

Миньор Пк

 

 

13.05/четвъртък/

Созопол

-

Нефтохимик 1962

15.00

 

 

Септември Сим

-

Локомотив Сф

15.00

 

 

Струмска слава

-

Кариана  

 

 

 

Литекс и Пирин Бл

-

Почиват

 

 

XXXIII кръг 18.00

14.05/петък/

Пирин Бл

-

Струмска слава

19.00

 

15.05/събота/

Локомотив ГО

-

Спортист Своге

15.00

Диема спорт

16.05/неделя/

Добруджа

-

Янтра Гб

15.30

Диема спорт

 

Литекс

-

Хебър Пз

17.45

 

 

Локомотив Сф

-

Созопол

17.45

 

 

Миньор Пк

-

Септември Сим

 

 

 

Нефтохимик 1962

-

Лудогорец ІІ

 

 

 

Септември Сф

-

Почива

 

 

XXXIV кръг 17.00

21.05 /петък/

Септември Сф

-

Локомотив ГО

 

 

 

Спортист Своге

-

Нефтохимик 1962

 

 

 

Лудогорец ІІ

-

Локомотив Сф

 

 

 

Созопол

-

Миньор Пк

 

 

 

Септември Сим

-

Добруджа

 

 

 

Янтра Гб

-

Литекс

 

 

 

Хебър Пз

-

Кариана  

 

 

 

Пирин Бл, Стр. слава

-

почиват

 

 

 

  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Секретар СТК:

                                                                                                /Н.Михайлов/

 

Още последни новини

Борислав Михайлов взе участие в редовното заседание на Футболния комитет на УЕФА, на който е заместник-председател

18 Май 2021 16:28
Президентът на БФС Борислав Михайлов взе участие в днешното онлайн заседание на Футболния комитет на УЕФА. Това бе първа среща на ключовия орган към европейската футболна централа от 12 ноември 2019 г., а в качеството си на заместник-председател на Комисията, Михайлов се...

Информация от СК при БФС

18 Май 2021 16:02
СК при БФС спира правата до края на сезона и до вземане на окончателно решение след допуснати грешки на съдиите: Ивелин Занев и Радослав Гидженов. Съдийската комисията държи да подчертае, че по отношение на съдиите и тяхното представяне на терена се прилага стриктно...

Решение ДК 18.05.2021

18 Май 2021 14:09
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ Дисциплинарна комисия Решения  -  18.05.2021 г.   30-ти кръг ППЛ     С предупреждения – 24 състезатели       Със спиране от състезателни права ССП лв. ...

БФС осигури топ апаратура за възстановяване на националните отбори

18 Май 2021 12:43
Българският футболен съюз постигна договорка с фирма „Алнед Медикал“, представител на световния лидер в спортната рехабилитация Chatanooga, за осигуряване на най-модерната апаратура за възстановяване за нуждите на националните ни отбори по футбол. Лично...

Състав на България U21 за приятелските мачове с Русия U21 и Албания U21

18 Май 2021 10:48
Селекционерът на младежкия национален отбор на България Александър Димитров обяви група от 25 футболисти за предстоящия подготвителен лагер и двата приятелски двубоя в началото на юни. Младите „лъвове“ се изправят срещу връстниците си от Русия на 3 юни в София, а на 8...

Президентът на ФИФА с поздравителен адрес по случай шампионската титла на Лудогорец

17 Май 2021 16:36
Президентът на ФИФА Джани Инфантино поздрави Лудогорец по случай спечелването на шампионската титла на България за 10-ти път в клубната история чрез писмо до и.д. президент на Българския футболен съюз Михаил Касабов. „Скъпи г-н президент, Позволете ми да поздравя ПФК...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-19

17 Май 2021 13:20
18 Май 2021 г. Вторник 13:00 ч. ФК Пирин Бл U19 - ПФК Черно море U19 ГС:    Димитрина Милчева Милкова    АС1:    Мартин Викторов Михайлов    АС2:    Арлинд Субаши        18 Май 2021 г. Вторник 17:30 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Берое U19 ГС:  ...

Съдийски назначения Купа на България - Финал

17 Май 2021 12:37
19 Май 2021 г. Сряда 19:30 ч. ФК Арда - ПФК ЦСКА - София ЕАД ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Димитър Добромиров Димитров 4-ТИ:    Никола Антонов Попов    ВАР:    Ивайло Иванов...

Ветераните на България събраха средства за изграждане на паметник на Св. Св. Кирил и Методий в Цариброд с демонстративен мач

16 Май 2021 17:47
Сборен отбор от български футболни легенди победи гранда на сръбския женски футбол Трейс Машинац с 6:2 в демонстративен мач, игран на терена на Национална футболна база "Бояна". Събитието бе посветено на благотворителната кауза за събиране на средства за изграждането...

Изпълнителният директор на БФС Борислав Попов награди първенеца във Втора лига

14 Май 2021 23:43
ФК Пирин Благоевград зае първото място във Втора професионална лига за сезон 2020/2021 г. След днешната домакинска победа на тима с 2:0 над ФК Струмска слава 1927 Радомир, на специална церемония футболистите и щабът на клуба получиха своите медали от изпълнителния директор на БФС...