За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 32-ри кръг U-19

10 Юни 2021 14:34
 

12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ФК Царско село U19 - ПФК Лудогорец U19
ГС:    Мартин Иванов Марков    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Дарин Василев Иванов      
 
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ПФK Левски U19 - ПФК Ботев ПД U19
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Радослав Георгинов Вутов    АС2:    Иван Радославов Иванов      
 
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Локомотив Пд U19 - ФК Витоша U19
ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Васил Младенов Петров    АС2:    Крум Ангелов Апостолов      
 
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ФК Сокол Марково U19 - ПФК Монтана U19
ГС:    Любомир Ангелов Александров    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Желязко Атанасов Атанасов    
 
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Нефтохимик U19
ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Димитър Валентинов Мекушин        
 
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Славия U19 - ПФК Черно море U19
ГС:    Геро Георгиев Писков    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Йордан Стефанов Гошев    
 
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ФК Национал U19 - ФК Пирин Бл U19
ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Радостин Николов Бодуров    АС2:    Светослав Георгиев Славов   
 
12, Юни 2021 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Септември U19 - ПФК Берое U19
ГС:    Николай Силвиев Ангелов    АС1:    Андрей Веселинов Горанов    АС2:    Добрин Дианов Добринов
        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения U17 - Бараж за попълване на групата

10 Юни 2021 22:10
11 Юни 2021 г. Петък 17:00 ч. ПОФК “Ботев“Вц - ФК “Хебър 1918 “Пз ГС:    Димитър Димитров    АС1:    Красимир Миланов    АС2:    Станислав Станев        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения U15 - Бараж за попълване на групата

10 Юни 2021 22:04
12 Юни 2021 г. Събота 17:00 ч. ФК “Звезденбург“ Бс - ОФК “Локомотив“ Г.О. ГС:    Кристиян Колев    АС1:    Йордан Петров    АС2:    Цветан Горанов        СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

10 Юни 2021 15:49
12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Енко“ - „Барокко“           гр. Пловдив, ст. „Ботев“ кв. Коматево ГС: Георги Иванов    АС1: Никола Михайлов    АС2: Иван Беделев 12 Юни 2021 г. Събота 17:30 ч. „Етър“ - „Янтра 2013“        ...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-15

10 Юни 2021 14:39
13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Етър U15 - ОФК Хасково U15 ГС:    Милен Йорданов Въжарски    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Борислав Борисов Борисов        13, Юни 2021 г. Неделя 17:30 ч. ФК Спартак 1919 U15 - Дунав U15 ГС:  ...

Съдийски назначения 27-ми кръг U-15

10 Юни 2021 14:38
13, Юни 2021 г. Неделя 10:00 ч. ПФК ЦСКА-София U15 - ПФК Септември Сф U15 ГС:    Кристиян Пламенов Терзийски    АС1:    Цветомир Пламенов Георгиев    АС2:    Петко Любенов Филипов          13, Юни 2021 г. Неделя 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ПФК Лудогорец...

Съдийски назначения 29-ти кръг U-17

10 Юни 2021 14:37
13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. Дунав U17 - ФК Локомотив Сф ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Владимир Стефанов Стойчев         13, Юни 2021 г. Неделя 10:30 ч. ФК Витоша U17 - ФК Черноморец U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 27-ми кръг U-17

10 Юни 2021 14:35
13, Юни 2021 г. Неделя 12:00 ч. ПФК ЦСКА-София U17 - ПФК Септември Сф U17 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Ангел Бориславов Станчев    АС2:    Янко Запрянов Запрянов          13, Юни 2021 г. Неделя 12:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Лудогорец U17...

Съдийски назначения Купа БФС Младша възраст - Финал

08 Юни 2021 16:09
10 Юни 2021 г. Четвъртък 18:00 ч. ПФК“Славия“Сф - ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Георги Иванов       АС1: Иво Колев        АС2: Дениз Соколов 4-ТИ: Николай Ангелов            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 20-ти кръг U-19 - отложена среща

07 Юни 2021 11:37
9 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ПФК Черно море U19 - ПФK Левски U19 ГС:    Димитър Иванов Желязков    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Теодор Пешев Петров            СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 22-ри кръг U-19 - отложена среща

07 Юни 2021 11:35
9 Юни 2021 г. Сряда 18:00 ч. ПФК ЦСКА-София U19 - ПФК Септември U19 ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:    Георги Петров Иванов    АС2:    Младен Ангелов Вълчев           СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.