Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 1-ви кръг Втора лига

12 Юли 2022 18:00
 

14 юли 2022 г., четвъртък, 20:30 ч.
ПФК Монтана 1921 - ФК Етър ВТ
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Тодор Василев Вуков
4-ТИ:    Иван Стефанов Иванов                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
ФК Витоша - Ботев Пд II
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
Спортист 2009 - ФК Крумовград
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Марин Иванов Бонев
4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
ОФК Спартак Пл - ПФК Марица 1921
ГС:    Борис Борисов Попов    АС1:    Владимир Тодоров Ташков    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров                
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     
 
16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
Миньор - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Стефан Иванов Йорданов     
 
16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч.
ФК Струмска слава 1927 - ФК Созопол
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
16 юли 2022 г., събота, 20:00 ч.
ФК Литекс Ловеч - Дунав Русе
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Ивелин Иванов Рашев
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
18 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч.
ЦСКА 1948 II - ОФК Янтра 2019
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
19 юли 2022 г., вторник, 18:00 ч.
ОФК Беласица - ПФК Добруджа 1919
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Иво Величков Боев     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг U-17

18 Април 2024 15:39
20 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Етър U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Дочо Димитров Михов           20 април 2024 г., събота, 11:00 ч. ФК ЦСКА 1948 U17 - Славия ГС:  ...

Съдийски назначения 20-ти кръг Държавно първенство за жени

18 Април 2024 15:36
20 април 2024 г., събота, 12:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            20 април 2024 г....

Съдийски назначения 24-ти кръг U-15

17 Април 2024 15:02
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ - ФК Национал U15 ГС:    Жельо Росенов Ненчев    АС1:    Атанас Димитров Тодоров    АС2:    Никола Йорданов Видов          18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ПФК...

Съдийски назначения 24-ти кръг U-16

17 Април 2024 15:00
18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ФК Пирин Бл U16 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Сечкин Сезгин Ремзи    АС2:    Явор Яворов Иванов            18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч. ПФК Спартак Пловдив -1947 U16 - ФК...

Съдийски назначения 29-ти кръг Втора лига

16 Април 2024 18:00
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч. ОФК Спартак Пл - Спортист 2009 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Асен Крумов Крумов    АС2:    Николай Иванов Михайлов 4-ТИ:    Иво Димитров Исаев                 СН:  ...

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

16 Април 2024 18:00
19 април 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Ботев Враца - ФК Етър ВТ ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков 4-ТИ:    Кристиян Николов Колев    ВАР:    Ивайло Иванов...

Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи

14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Волен...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...