Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 6-ти кръг Първа лига

12 Август 2022 12:08
 

14 август 2022 г., неделя, 20:00 ч.
ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Септември Сф
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Димо Стоянов Димов    ВАР:    Красен Иванов Георгиев    АВАР:    Христо Пламенов Хаджийски
СН:    Константин Делов Писков     
 
15 август 2022 г., понеделник, 18:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926
ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Ивелин Венциславов Занев    АВАР:    Михаел Петков Павлов
СН:    Иван Захариев Вълчев     
 
15 август 2022 г., понеделник, 20:30 ч.
ПФК Ботев Враца - Спартак 1918
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Георги Кънчев Димитров    АВАР:    Иво Николаев Колев
СН:    Георги Василев Йорданов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 8-ми кръг U-15

22 Септември 2022 14:52
24 септември 2022 г., събота, 09:30 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Желязко Димитров Пилатов           24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК...

Съдийски назначения 8-ми кръг U-17

22 Септември 2022 14:51
24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Пирин Бл U17 ГС:    Радостин Зафиров Шиков    АС1:    Живко Руменов Петров    АС2:    Богомил Севдалинов Димитров           24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч. ПФК Локомотив Пд U17 - ПФК...

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

22 Септември 2022 14:10
24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „Чардафон 1919“ - „Пирин"        гр. Габрово, ст. "Априлов"      ГС: Станимир Тодоров    АС1: Димитър Върбанов    АС2: Севастиян Чавдаров 24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „ЛП Суперспорт“...

Съдийски назначения 1/32 финали за Купата на България

20 Септември 2022 08:00
22 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч. ФК Левски-Раковски - ПФК Марица 1921 ГС:    Любомир Николаев Вушовски    АС1:   Марин Иванов Бонев    АС2:    Алекс Ивайлов Крушков 4-ТИ:    Владислав Пламенов Макавеев              ...

Съдийски назначения 2-ри кръг Държавно първенство за жени

15 Септември 2022 17:15
17 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „НСА“  -  „Спортика“              гр. София, ст. "НСА"  ГС: Петър Димитров    АС1: Мария-Йоана Василева     АС2: Илиян Стоичков 17 септември 2022 г., събота, 16:00 ч. „Пълдин“...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-15

15 Септември 2022 15:03
17 септември 2022 г., събота, 09:00 ч. ПФК Черно море U15 - ПФК Локомотив Пд U15 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Калоян Атанасов Илиев    АС2:    Петър Колев Монев            17 септември 2022 г., събота, 09:30 ч. ПФК Лудогорец U15 - ОФК Спартак...

Съдийски назначения 7-ми кръг U-17

15 Септември 2022 15:02
17 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. Спартак 1918 U17 - ФК Национал ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Валентин Илиев Атанасов    АС2:    Георги Димчев Димов            17 септември 2022 г., събота, 10:00 ч. ФК Пирин Бл U17 - Черноморец 1919 U17...

Съдийски назначения 11-ти кръг Първа лига

14 Септември 2022 12:00
16 септември 2022 г., петък, 15:00 ч. Спартак 1918 - ПФК Ботев АД ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов    ВАР:    Георги Димитров...

Съдийски назначения 10-ти кръг Втора лига

14 Септември 2022 12:00
17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч. ПФК Добруджа 1919 - ОФК Янтра 2019 ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Мартин Руменов Ангелов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Вилиян Весков Видинов                ...

Съдийски назначения 1-ви кръг Държавно първенство за жени

08 Септември 2022 22:12
10 септември 2022 г., събота, 16:30 ч. „Локомотив“ Стара Загора -  „Пирин“              гр. Стара Загора, ст. "Берое" 2-ри терен ГС: Камен Терзиев    АС1: Виктор Динев     АС2: Виолета Лазарова 10 септември 2022 г., събота, 16:30 ч...