Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 13-ти кръг Първа лига

04 Октомври 2022 18:00
 

7 октомври 2022 г., петък, 17:30 ч.
Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:    Николай Неделчев Чакъров
СН:    Димитър Панайотов Костов     
 
7 октомври 2022 г., петък, 20:00 ч.
Футболен Клуб Пирин АД - ПФК Берое - Стара Загора
ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Мирослав Николаев Симеонов
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Станислав Георгиев Тодоров    АВАР:    Мартин Емилов Венев
СН:    Александър Костадинов Костадинов     
 
8 октомври 2022 г., събота, 17:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Септември Сф
ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Илиян Петров Капарашев
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Георги Милков Гинчев    АВАР:    Христо Пламенов Хаджийски
СН:    Петър Стоянов Петров     
 
8 октомври 2022 г., събота, 20:00 ч.
ПФК Левски - ПФК Ботев АД
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АВАР:    Дениз Пиринов Соколов
СН:    Валентин Желев Добрев     
 
9 октомври 2022 г., неделя, 17:45 ч.
ПФК Ботев Враца - ПФК Арда Кърджали 1924
ГС:    Радослав Петров Гидженов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Владимир Вълков Вълков    АВАР:    Светослав Колев Енчев
СН:    Георги Спасов Славов     
 
9 октомври 2022 г., неделя, 20:15 ч.
ФК ЦСКА 1948 - ПФК Черно море
ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Драгомир Руменов Милев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов    ВАР:    Иво Венциславов Андреев    АВАР:    Петър Велизаров Митрев
СН:    Стоян Маринов Алексиев     
 
10 октомври 2022 г., понеделник, 17:00 ч.
Спартак 1918 - ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926
ГС:    Ивелин Венциславов Занев    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев    ВАР:    Димо Стоянов Димов    АВАР:    Никифор Деянов Велков
СН:    Георги Генов Нарлев     
 
10 октомври 2022 г., понеделник, 20:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ПФК ЦСКА - София ЕАД
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Георги Димитров Давидов    ВАР:    Ивайло Иванов Стоянов    АВАР:    Мирослав Максимов Иванов
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 23-ти кръг Втора лига

27 Февруари 2024 18:00
2 март 2024 г., събота, 15:30 ч. ФК Литекс Ловеч - ФК Марек 1915 ГС:    Тодор Недялков Киров    АС1:    Теодор Пешев Петров    АС2:    Кристиян Ботев Минков 4-ТИ:    Борис Борисов Попов                 СН:    Йосиф...

Съдийски назначения 23-ти кръг Първа лига

27 Февруари 2024 18:00
1 март 2024 г., петък, 17:30 ч. ПФК Черно море - ПФК Ботев Враца ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Мирослав Максимов Иванов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов    ВАР:    Кристиян Николов...

Съдийски назначения 1/4 Финали за Купата на България

25 Февруари 2024 19:00
27 февруари 2024 г., вторник, 17:30 ч. ПФК Ботев АД - Спартак 1918 ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Иво Николаев Колев    АС2:    Мартин Емилов Венев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб  ...

Съдийски назначения 12-ти кръг Държавно първенство за жени - отложени срещи

22 Февруари 2024 15:26
25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч. ФК София лейдис 2021 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-15

22 Февруари 2024 15:25
23 февруари 2024 г., петък, 10:00 ч. ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Лудогорец U15 ГС:    Георги Петров Стоянов    АС1:    Божидар Лъчезаров Тодоров    АС2:    Валентин Валентинов Атанасов         24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч. ПФК Левски U15 - ПФК...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-16

22 Февруари 2024 15:22
23 февруари 2024 г., петък, 12:00 ч. ПФК Локомотив Пд U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Васил Василев Пеев    АС1:    Атанас Георгиев Атанасов    АС2:    Стоян Игнатов Петров          24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч. ПФК Левски U16 - ПФК Славия U16...

Съдийски назначения 16-ти кръг U-17

22 Февруари 2024 15:21
24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ОФК Спартак Пл U17 ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Станимир Георгиев Стоилов    АС2:    Виктор Вълчев Динев           24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч. Славия - ФК Хебър 1918 U17...

Съдийски назначения 22-ри кръг Втора лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 14:00 ч. ОБЩИНСКИ ФУТБОЛЕН КЛУБ БДИН -1923 - Спартак 1918 ГС:    Вилиян Весков Видинов    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Марин Иванов Бонев 4-ТИ:    Валентин Любомиров Стефанов          ...

Съдийски назначения 22-ри кръг Първа лига

20 Февруари 2024 18:00
23 февруари 2024 г., петък, 15:00 ч. ПФК Ботев Враца - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Светослав Колев Енчев    АС2:    Иван Стоянов Копчев 4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров    ВАР:  ...

Съдийски назначения 21-ви кръг Първа лига

13 Февруари 2024 18:00
16 февруари 2024 г., петък, 17:30 ч. ФК Хебър 1918 - ФК Локомотив 1929 ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Станислав Лазаров Станев 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Валентин Станчев...