Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 20-ти кръг U-15

14 Март 2023 09:03
 

15 март 2023 г., сряда, 10:00 ч.
ФК Национал U15 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЗВЕЗДЕНБУРГ
ГС:    Данаил Симеонов Атанасов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Адел Красимирова Ангелова       
 
15 март 2023 г., сряда, 10:30 ч.
ПФК Славия U15 - Дунав U15
ГС:    Георги Георгиев Спасов    АС1:    Арлинд Субаши    АС2:    Кристиан Цветалинов Пенков       
 
15 март 2023 г., сряда, 10:30 ч.
ФК Етър U15 - ПФК Левски U15
ГС:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Йорданка Аврамова Корчева         
 
15 март 2023 г., сряда, 10:30 ч.
ОФК Спартак Пл U15 - ПФК Ботев Пд U15
ГС:    Владимир Николаев Кирилов    АС1:    Мартин Тодоров Мачев    АС2:    Дочо Димитров Михов         
 
15 март 2023 г., сряда, 11:30 ч.
ПФК Септември Сф U15 - ФК Локомотив Сф U15
ГС:    Иво Петров Иванов    АС1:    Мартин Викторов Мирчев    АС2:    Цветелина Валентинова Янева         
 
15 март 2023 г., сряда, 11:30 ч.
ПФК Лудогорец U15 - ПФК Черно море U15
ГС:    Ивайло Недялков Недялков    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Стефан Андреев Андреев         
 
15 март 2023 г., сряда, 12:30 ч.
ПФК Локомотив Пд U15 - ПФК Берое U15
ГС:    Владимир Иванов Недялков    АС1:    Месут Севинчев Ахмедов    АС2:    Теодор Христов Цветков         
 
15 март 2023 г., сряда, 14:30 ч.
ПФК ЦСКА София U15 - ФК Пловдив 2015 U15
ГС:    Васил Попов Попов    АС1:    Любомир Антонов Лукач    АС2:    Йордан Петров Цеков        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения баражи U-16

10 Юни 2024 12:11
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ПФК "Нефтохимик" Бс   - ФК„Етър" В.Т.        ГС: Георги Стоянов     АС1: Желязко Пилатов   АС2: Йордан Петров 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Фратрия“ Вн   -  ФК„Миньор" Пк   ...

Съдийски назначения баражи U-17

10 Юни 2024 12:06
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ОФК "Локомотив" Г.О.   - ФК„Фратрия" Вн        ГС: Драгомир Димитров     АС1: Дарин Страхилов   АС2: Владимир Стойчев 12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч.   ФК„Черномрец“ Бс   - ...

Съдийски назначения баражи U-15

07 Юни 2024 14:00
10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК "Академик" Пд   - ФК„Приказките" Дч        ГС: Павлин Тютюджан     АС1: Станимир Илков   АС2: Георги Ненчев 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч.   ФК„Миньор“Пк   - ...

Съдийски назначения 26-ти кръг Държавно първенство за жени

05 Юни 2024 11:33
8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ   тв. ГС:    Петър Петров Янков    АС1:    Костадин Иванов Керацов    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        4-ти: Камен...

Съдийски назначения финал Държавно първенство за ветерани

04 Юни 2024 16:14
08 юни 2024 г.,събота, 15:00 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Пд ГС: Валентин Железов    АС1: Станимир Илков    АС2: Владимир Минчев 4-ти: Мюмюн Сар СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

03 Юни 2024 16:04
5 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Богдан Веселинов Дакев    АС1:    Мартин Мартинов Иванов    АС2:    Йордан Митев Йорданов           СК при БФС си запазва...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-15

30 Май 2024 14:18
2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК ЦСКА София U15 - ПФК Черно море U15 ГС:    Станислав Христов Апостолов    АС1:    Мартин Красимиров Шопов    АС2:    Кристиан Ангелов Начков          2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Ботев Пд U15 - ФК Пловдив 2015 U15...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-16

30 Май 2024 14:17
2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Септември U16 - ПФК Левски U16 ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Павлета Веселинова Рашкова    АС2:    Дориета Валентинова Вълева           2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК...

Съдийски назначения 30-ти кръг U-17

30 Май 2024 14:15
1 юни 2024 г., събота, 10:00 ч. ОФК Спартак Пл U17 - ПФК Черно море U17 ГС:    Георги Иванов Ананиев    АС1:    Борислав Борисов Борисов    АС2:    Васил Тодоров Качамаков           1 юни 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Левски U17...

Съдийски назначения 25-ти кръг Държавно първенство за жени - отложена среща

30 Май 2024 14:14
1 юни 2024 г., събота, 16:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 ГС:    Стоян Панталеев Арсов    АС1:    Suelle Lindsay Shepperd    АС2:    Брайън Калинов Маринов            СК при БФС си запазва правото на...