Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 16-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Март 2023 11:16
 

18 март 2023 г., събота, 14:00 ч.
„Пирин“   -  „Чардафон 1919"         гр. Рила, ст. "Мусала"    
ГС: Иван Донев    АС1: Йордан Гошев    АС2: Калоян Калаузки

18 март 2023 г., събота, 14:00 ч.
ЖФК „Варна“   -  „Етър“         гр. Варна, ст. "Спорт палас", изкуствен терен,  тв. В1В
ГС: Любима Банова    АС1: Дориета Вълева    АС2: Габриела Найденова

4-ти съдия: Ивана Зехова

18 март 2023 г., събота, 14:00 ч.
„Светкавица“   -  „Енко"         с. Галата, ст. "Св. Младенов"
ГС: Васил Качамаков    АС1: Никол Атанасова    АС2: Стефани Аврамова

19 март 2023 г., неделя, 14:00 ч.
„Севлиево лейдис“   -  „София лейдис"         гр. Севлиево, ст. "Раковски"   
ГС: Георги Ананиев    АС1: Йорданка Корчева    АС2: Иван Марчевски

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения 1/2 Финал за Купата на България - първи срещи

14 Април 2024 12:00
17 април 2024 г., сряда, 19:00 ч. ПФК ЦСКА - София ЕАД - ПФК Ботев АД ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Димо Дамянов Вълчев 4-ТИ:    Ивайло Красимиров Ненков    ВАР:    Волен...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-15

12 Април 2024 09:00
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ПФК Черно море U15 - СФК Кронос 2016 ГС:    Георги Георгиев Новачев    АС1:    Станимир Веселинов Господинов    АС2:    Калин Александров Коларов           13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. Дунав U15 - ПФК Славия U15...

Съдийски назначения 23-ти кръг U-16

12 Април 2024 08:58
14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч. ОФК Спартак Пл U16 - ПФК Лудогорец U16 ГС:    Ивайло Калинов Благоев    АС1:    Ивайло Валериев Христов    АС2:    Денис Красимиров Въцов           14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч. ФК Хебър 1918 U16 - ПФК Локомотив Пд...

Съдийски назначения 22-ри кръг U-17

12 Април 2024 08:56
13 април 2024 г., събота, 10:30 ч. ФК Пирин Бл U17 - ПФК Лудогорец U17 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Брайън Калинов Маринов    АС2:    Светослав Георгиев Славов            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. ПФК Ботев Пд U17 - ПФК Локомотив...

Съдийски назначения 19-ти кръг Държавно първенство за жени

12 Април 2024 08:53
13 април 2024 г., събота, 12:00 ч. ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ ГС:    Валерия Валериева Петрова    АС1:    Suelle Shepperd    АС2:    Благовеста Стефанова Станчева            13 април 2024 г., събота, 13:00 ч. СДРУЖЕНИЕ...

Съдийски назначения 8-ми кръг Първа лига - отложена среща

09 Април 2024 18:00
11 април 2024 г., четвъртък, 18:45 ч. ФК ЦСКА 1948 - ПФК Лудогорец 1945С ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Васил Стоянов Шавов 4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев    ВАР:    Владимир Вълков...

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига

09 Април 2024 18:00
12 април 2024 г., петък, 17:45 ч. ПФК Ботев АД - ПФК Ботев Враца ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан Ел-Хатиб  ...

Съдийски назначения 28-ми кръг Втора лига

09 Април 2024 18:00
12 април 2024 г., петък, 15:00 ч. Спартак 1918 - ПФК Добруджа 1919 ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев 4-ТИ:    Борис Борисов Попов                ...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС - Деца (срещи реванш)

08 Април 2024 13:03
10 април 2024 г., сряда, 11:00 ч. ПФК“Лудогорец“Рз - ПФК“Левски“Сф ГС: Мирян Василев        АС1: Симеон Георгиев       АС2: Янислав Чанев 10 април 2024 г., сряда, 15:00 ч. ПФК“Ботев“Вр - ПФК“Славия“Сф  ГС: Росен Гановски        АС1: Димитър...

Съдийски назначения 1/2 финал Купа БФС - Старша възраст (срещи реванш)

08 Април 2024 09:26
9 април 2024 г., вторник, 15:00 ч. ПФК“Септември“Сф - ПФК“Левски“Сф ГС: Антонио Антов        АС1: Стоян Стоянов       АС2: Мартин Мирчев 9 април 2024 г., вторник, 17:00 ч. ПФК“Ботев"Пд - ПФК“ЦСКА-София“Сф ГС: Денислав Сталев        АС1:...