Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

23 Май 2023 14:00
 

29 май 2023 г., понеделник, 17:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Арда Кърджали 1924
ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев    ВАР:    Драгомир Димитров Драганов    АВАР:    Мирослав Максимов Иванов
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
29 май 2023 г., понеделник, 20:00 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Славия 1913
ГС:    Васимир Маруан Ел-Хатиб    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ:    Мустафа Севди Шефкет    ВАР:    Никола Антонов Попов    АВАР:    Дениз Пиринов Соколов
СН:    Георги Спасов Славов     
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения финал Купа АФЛ

20 Май 2024 13:12
22 май 2024 г.,сряда, 17:00 ч. ФК “Академик“ Св. - ФК "Фратрия" Вн. ГС: Михаел Павлов    АС1: Даниел Ников    АС2: Никифор Велков 4-ти съдия: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов          19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-16

16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Деян Филипов Филипов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи            18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Май 2024 12:45
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС:    Георги Цанков Славчев    АС1:    Християн Антонов Терзиев    АС2:    Георги Георгиев Йорданов         18 май 2024 г., събота, 15:00 ч...

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч. Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов          ...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

14 Май 2024 18:00
17 май 2024 г., петък, 15:15 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров    ВАР:    Васил...

Съдийски назначения 1/2 финал Държавно първенство за ветерани

14 Май 2024 17:18
15 май 2024 г.,сряда, 15:30 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Вр ГС: Росен Гановски    АС1: Славян Добрев    АС2: Владимир Палански СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

13 Май 2024 12:54
16 май 2023 г.,четвъртък, 17:00 ч. ПФК “Септамври“ Сф - ПФК “ЦСКА-София“ Сф     гр. София, ст. "Александър Шаламанов" ГС: Кристиян Колев    АС1: Йордан Петров   АС2: Светослав Енчев 4-ти: Денислав Сталев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...