Logo
Language:

За БФС // Комисии // Съдийска комисия

Съдийски назначения 3-ти кръг Държавно първенство за жени

14 Септември 2023 10:09
 

16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ПРОФЕСИОНАЛЕН ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛУДОГОРЕЦ 1945 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ДУНАВ ОТ РУСЕ
ГС:    Драгомир Колев Димитров    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Християн Цанков Симеонов        
 
16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ СВЕТКАВИЦА - ГРАДЕЖНИЦА - Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД
ГС:    Христофор Страцимиров Петков    АС1:    Дочо Димитров Михов    АС2:    Христо Пламенов Хинков        
 
16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛП СУПЕР СПОРТ - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ
ГС:    Любима Петрова Банова    АС1:    Благовеста Стефанова Станчева    АС2:    Валерия Валериева Петрова         
 
16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч.
СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЛОКОМОТИВ - СТАРА ЗАГОРА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СЕВЛИЕВО ЛЕЙДИС
ГС:    Ивайло Христов Иванов    АС1:    Виктор Вълчев Динев    АС2:    Виолета Александрова Лазарова        
 
16 септември 2023 г., събота, 16:00 ч.
ФУТБОЛЕН КЛУБ ПЪЛДИН - Сдружение Футболен клуб РИАЛ
ГС:    Апостол Танчев Иванов    АС1:    Стоян Георгиев Стоянов    АС2:    Никола Трайчов Михайлов         
 
16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.
СДРУЖЕНИЕ С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - ФК София лейдис 2021
ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Борислав Цветелинов Маринов    АС2:    Цветелина Валентинова Янева         
 
17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч.
ФК Етър ВТ - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ НСА
ГС:    Георги Иванов Ананиев    АС1:    Иван Илиянов Марчевски    АС2:    Ичко Ичков Лозев        
 
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Последни решения

Съдийски назначения финал Купа АФЛ

20 Май 2024 13:12
22 май 2024 г.,сряда, 17:00 ч. ФК “Академик“ Св. - ФК "Фратрия" Вн. ГС: Михаел Павлов    АС1: Даниел Ников    АС2: Никифор Велков 4-ти съдия: Стилян Колев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения 34-ти кръг Първа лига

19 Май 2024 16:00
20 май 2024 г., понеделник, 17:45 ч. ПФК Арда Кърджали 1924 - ФК ЦСКА 1948 ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Тодор Василев Вуков 4-ТИ:    Васил Петров Минев    ВАР:    Васимир Маруан...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-15

16 Май 2024 12:52
19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч. ПФК Септември Сф U15 - ФК Национал U15 ГС:    Здравко Викторов Михайлов    АС1:    Дарин Василев Иванов    АС2:    Павел Ивайлов Стелиянов          19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч. ПФК Лудогорец U15 - ПФК Левски U15...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-16

16 Май 2024 12:51
19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч. ПФК Септември U16 - ФК Национал U16 ГС:    Петър Георгиев Димитров    АС1:    Деян Филипов Филипов    АС2:    Валентин Милков Георгиев           19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч. ПФК Лудогорец U16 - ПФК Левски U16...

Съдийски назначения 28-ми кръг U-17

16 Май 2024 12:50
17 май 2024 г., петък, 16:00 ч. ПФК Лудогорец U17 - ПФК Берое U17 ГС:    Сезер Севджанов Сабриев    АС1:    Деян Любомиров Войков    АС2:    Сечкин Сезгин Ремзи            18 май 2024 г., събота, 11:30 ч. ФК Национал U17 - ПФК Ботев Пд U17 ГС:  ...

Съдийски назначения 24-ти кръг Държавно първенство за жени

16 Май 2024 12:45
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч. СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ СПОРТИКА - СДРУЖЕНИЕ ФУТБОЛЕН КЛУБ ЕНКО ПЛОВДИВ ГС:    Георги Цанков Славчев    АС1:    Християн Антонов Терзиев    АС2:    Георги Георгиев Йорданов         18 май 2024 г., събота, 15:00 ч...

Съдийски назначения 33-ти кръг Втора лига

14 Май 2024 18:00
18 май 2024 г., събота, 18:00 ч. Спортист 2009 - ФУТБОЛЕН КЛУБ ЧЕРНОМОРЕЦ 1919 БУРГАС ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев 4-ТИ:    Михаел Петков Павлов          ...

Съдийски назначения 33-ти кръг Първа лига

14 Май 2024 18:00
17 май 2024 г., петък, 15:15 ч. Общински Футболен Клуб Пирин ЕООД - ФК Етър ВТ ГС:    Красен Иванов Георгиев    АС1:    Диян Христов Вълков    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов 4-ТИ:    Кристиян Младенов Тодоров    ВАР:    Васил...

Съдийски назначения 1/2 финал Държавно първенство за ветерани

14 Май 2024 17:18
15 май 2024 г.,сряда, 15:30 ч. ФК “Витоша“ Бистрица - ПФК “Ботев“ Вр ГС: Росен Гановски    АС1: Славян Добрев    АС2: Владимир Палански СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Съдийски назначения финал Купа БФС - Старша възраст

13 Май 2024 12:54
16 май 2023 г.,четвъртък, 17:00 ч. ПФК “Септамври“ Сф - ПФК “ЦСКА-София“ Сф     гр. София, ст. "Александър Шаламанов" ГС: Кристиян Колев    АС1: Йордан Петров   АС2: Светослав Енчев 4-ти: Денислав Сталев СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в...